Prekių katalogas

Mediniai žaislai

 • Kaina 3495
  Vaikiška medinė virtuvėlė Elegant Cuisine
  Kodas: MXD045

  Aukštos kokybės medinė virtuvėlė su virykle ir kriaukle, o universali balta spalva derės prie bet kokio interjero.  

  Kaina 7995
  Kaina 2995
 • Žaislų įvairovė maloniai stebina – pasirinkimas toks didelis, kad poreikius atitinkančius išsirenka net patys išrankiausi. Tačiau visų žaislų gausoje visuomet išsiskiria mediniai žaislai, žavintys savo jaukumu, estetika ir pelnantys daug simpatijų dėl to, kad yra vieni saugiausių bei tinkamiausių bet kurio amžiaus vaikams, net patiems mažiausiems. Todėl jei ieškote kokybiškų žaislų savo atžalai arba dovanai, tai mūsų medinių žaislų kategorijoje tikrai atrasite šį tą, kas pelnys simpatijas.

  Į ką atsižvelgti, renkantis medinius žaislus vaikams?

  Rinkdamiesi medinius žaislus, kaip ir bet kuriuos kitus, įvertinkite vaiko amžių bei jo pomėgius, mėgiamas laisvalaikio veiklas. Atkreipkite dėmesį, kad žaislas būtų kokybiškas, neturėtų nepritvirtintų detalių. Jei jis yra spalvotas, įvertinkite, ar padengtas nekenksmingomis medžiagomis.

  Medinių žaislų privalumai

  Mediniai žaislai labai vertinami ir noriai perkami įvairaus amžiaus vaikams. Nenuostabu, jų privalumų spektras tikrai platus. Pirmiausia, žaislai iš medžio traktuojami kaip vieni saugiausių net patiems mažiausiems, kurie noriai ragauja visų žaisliukų. Mediniai žaislai yra jaukūs, malonūs liesti, jie puikiai tinka vaikų motorikai lavinti, medinės kaladėlės yra ypač gera priemonė pažinti formas, dydžius, spalvas ir pan. Dar svarbus aspektas tas, jog mediniai žaislai sunkiai lūžta, todėl išvengiama rizikos vaikams susižeisti, jie yra ilgaamžiai. Verta paminėti ir tai, kad mediniai žaislai kur kas labiau skatina vaikų kūrybiškumą, mat, palyginti su kitais žaislais, neturi papildomų efektų (šviesų, garsų), nukreipiančių vaiko dėmesį.

  Mediniai žaislai mūsų asortimente

  Mūsų e. parduotuvės pasiūloje Jūsų dėmesio laukia daili medinė mašinėlių trasa su daugybe įvairių aksesuarų, medinis parduotuvės rinkinys, mediniai vaisiai bei daržovės, atminties lavinimo žaidimai, medinės kaladėlės, medinis grožio staliukas ir daug kitų pasirinkimų. Neabejojame, jog atrasite tai, kas atitiks vaiko pomėgius, amžių, gebėjimus.

  Mediniai žaislai vaikams internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Pirkti mūsų e. parduotuvėj bus labai patogu. Jums padės prekių nuotraukos, išsamūs aprašymai. Prie visų gaminių pateikta tiksli kaina. Išsirinkite, apmokėkite ir nesukite galvos dėl pirkinio atsiėmimo – mes pasirūpinsime pristatymu.