Prekių katalogas

Naktinės lempos vaikams

 • Visi žinome, jog naktinių lempų funkcija – suteikti malonią, jaukią, prislopintą šviesą tamsiuoju paros metu, dažniausiai reikalingą miegojimo zonoje. Tačiau vaikiškos naktinės lempelės turi ir kitą funkciją – jos suteikia vaikams drąsos nubudus naktį, o taip pat skatina eiti miegoti ir jaustis jaukiai bei maloniai, nes žavi savo spalvomis, dailiu dizainu. Ieškantiems naktinės lempos savo vaikų kambariui siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą – rasite tinkamų patiems mažiausiems bei jau ūgtelėjusių vaikų kambariams.

  Į ką atsižvelgti, renkantis naktinę lempą vaikui?

  Rinkdamiesi naktinę lempą atsižvelkite, kokio amžiaus vaikui ji bus skirta. Patiems mažiausiems naktinės lempos bus su žaisliukais bei muzikos garsiais,didesniems vaikams – subtilesnės.
  Svarbus ir tvirtinimo principas. Nuspręskite, ar lempą norite tvirtinti prie lubų, ar prie sienos, o gal prie pačios vaiko lovelės.

  Ar norite lempos su garsais ar be jų? Jei su garsais, prioritetą teikite kokybiškoms lempoms, kurių skleidžiamas garsas bus nešaižus, o jaukus, malonus, švelnus ir švarus.

  Įvertinkite, ar reikalingos papildomos funkcijos, pavyzdžiui: oro drėkinimas, eterinių aliejų garinimas, muzikėlės, projektoriaus funkcija ir pan.

  Naktinės lempos vaikams mūsų asortimente

  Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų naktinių lempų vaikams pasirinkimą. Puikus variantas kūdikiams – naktinė lempa ir lovytės varpeliai. Tai ir lempa, ir migdukas ar tiesiog žaislas vaikui. Lempa turi daug muzikos pasirinkimų, prie lovelės tvirtinama labai patogiai, lengvai, o laikosi stabiliai.

  Taip pat galite rinktis meškučio ar kiškio formos naktines lempas vaikams – bus ne tik apšvietimo elementas, tačiau ir smagus aksesuaras vaiko kambaryje.

  Daug simpatijų sulaukia lempa projektorius, kuris nesunkiai vaiko kambario lubas bei sienas pavers svajingais žvaigždynais.

  Jei kambaryje oras sausas, šaunus variantas bus naktinė lempa, atliekanti ir oro drėkintuvo bei eterinių aliejų garintuvo vaidmenį – tai trys viename.

  Naktinės lempos vaikams internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  E. parduotuvėje rinkitės naktinę lempą vaiko kambariui pagal savo poreikius bei finansines galimybes. Kainos varijuoja plačiame diapazone, tad kiekvienas atrasite tinkamiausią variantą. Pirkti bus saugu, patogu ir lengva.