Prekių katalogas

Vaikiškos čiuožyklos

 • Vaikiška čiuožykla FOREST
  Kodas: 72-984

  Vaikiška čiuožykla " Medukas "

  Kaina 15900
 • Vaikų žaidimų aikštelėse yra daug ir įvairių atrakcijų vaikams, tačiau beveik kiekvienoje tokioje pramogų zonoje yra įrengta bent viena čiuožykla. Ir sutikite, tiek mažiukai, tiek ūgtelėję vaikai visuomet pirmiausia puola būtent prie šios pramogos. Čiuožti nuo čiuožyklos neabejotinai yra vienas smagiausių užsiėmimų, dovanojantis begalę smagių emocijų, juoko, kai kuriems šiek tiek adrenalino, bet visuomet paliekantis geriausius prisiminimus ir norą šią pramogą pakartoti. Tad kodėl gi tokios pramogos neįrengus savo kieme ar net namuose? Puikią, kokybišką ir tvirtą čiuožyklą galite išsirinkti mūsų asortimente labai patrauklia kaina. Nesivaržykite ir nustebinkite savo atžalą!

  Į ką atsižvelgti, renkantis čiuožyklą vaikui?

  Rinkdamiesi čiuožyklą vaikui atsižvelkite į kelis svarbius kriterijus. Pirmiausia, žinoma, saugumas. Čiuožykla turi būti stabili, tvirta, pagaminta iš kokybiškų medžiagų. Tai užtikrins, jog ji neskils, nelūš vaikui čiuožiant, nenugrius ar kitaip nesukels pramogautojams rizikos susižeisti.

  Dar vienas svarbus aspektas – čiuožykla turi tikti vaikui pagal amžių. Nepirkite per didelės čiuožyklos mažam vaikui ar, atvirkščiai, per mažos jau ūgtelėjusiam. Pirmiausia, tai bus nesaugu, o antra, vaikui bus neįdomu ir nepatogu čiuožti.

  Čiuožyklos vaikams mūsų asortimente

  Mūsų e. parduotuvėje rinkitės tik patikimų gamintojų aukštos kokybės vaikiškas čiuožyklas smagiam Jūsų atžalų laisvalaikiui. Turime čiuožyklą drauge su papildoma dalimi – didele medžio kelmo imitacija, kuri taps dar viena pramoga mažiesiems. Čiuožykla tinka vaikams nuo 2 iki 4 metų. Pagamintaiš itin aukštos kokybės patvaraus plastiko.

  Turime ir kitokį pasirinkimą – vyresniems kaip 3 metų vaikams skirtą čiuožyklą su stabiliais ir tvirtais metaliniais laipteliais. Čiuožyklos ilgis – net 185 cm. Vienas iš esminių šios čiuožyklos išskirtinumų – vandens funkcija, vaikų pramogoms šiltuoju metų laikusuteiksianti dar daugiau smagumo.

  Vaikiškos čiuožyklos internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Mūsų e. parduotuvėje vaikišką čiuožyklą rinkitės patogiai ir greitai, pirkite saugiai bei nesirūpinkite pirkinio atsiėmimu – pristatysime per kurjerį arba į paštomatą. Kiekviena prekė turi nuotraukas, yra pateikta esminė charakteristika, nurodyta tiksli kaina, tad išsirinkti bus paprasta.