Prekių katalogas

Vaikiškos sūpynės

 • Medinės vaikiškos supynės
  Kodas: L74M

  Patvarios ir saugios vaikiškos sūpynės iš medžio vaikams nuo 6 mėn. iki 36 mėn.

  Kaina 1995
  Sūpynės vaikams Exit Spinner 360
  Kodas: EX-48.01.10.00-POW
  Kaina 12900
  Kaina 19500
  Vaikiškos sūpynės WORKER
  Kodas: 2054-POW
  Kaina 7500
 • Tikriausiai daugelis prisimena sūpynes iš savo vaikystės. Tai viena smagiausių pramogų kiekvienam vaikui: tiek patiems mažiausiems, tiek jau gerokai ūgtelėjusiems, o taip pat pasisupti nevengia ir suaugusieji. Tad jei kaip tik dabar ieškote tvirtų, patikimų, kokybiškų sūpynių vaikui, mūsų pasiūloje tokias tikrai rasite.

  Į ką atsižvelgti, renkantis sūpynes vaikui?

  Renkantis sūpynes vaikui pirmiausia verta atsižvelgti į rekomenduotiną amžių – tai susiję ir su saugumu, ir vaiko patogumu bei tuo,ar sūpynės vaiką sudomins. Jei išsirinksite tokias, kurios netiks vaikui pagal amžių, tikėtina, kad jos bus jam nepatogios užlipti, nulipti, sėdėti ir pan.

  Kitas aspektas – tvirtumas ir saugumas. Tai du tarpusavyje glaudžiai susiję dalykai. Sūpynės vaikams turi būti stabilios ir tvirtos. Verta skirti dėmesio tvirtinimo elementams, patikrinti, kad nebūtų nepritvirtintų detalių.

  Rinkitės tik tas sūpynes, kurios pagamintas iš kokybiškų, vaikams saugių medžiagų.

  Sūpynės vaikams mūsų asortimente

  Mūsų pasiūloje rinkitės pakabinamas sūpynes „Gandro lizdas“, tiksiančias skirtingo amžiaus vaikams: tiek mažiems, tiek vyresnioamžiaus,o taip pat ir suaugusiems. Neganato, šiose sūpynėse labai patogu migdyti mažylį. 80 cm siekiantis skersmuo užtikrins, jog vietos čia užteks ir Jums, ir vaikui, taip pat keliems vaikams suptis drauge. Sūpynės atlaiko net iki 100 kg siekiančią apkrovą!

  Pakabinamos sūpynės iš mūsų asortimento pagamintos iš kokybiškų, tvirtų medžiagų, todėl tai bus ilgalaikė investicija.
  Ir tai dar ne visi šių sūpynių privalumai. Puiku ir tai, jog jas galite kabinti namuose, balkone, terasoje, pavėsinėje, o taip pat ir kieme šalia vaikų pramogų zonos ar ant tvirtų medžių šakų romantiškam poilsio kampeliui.

  Vaikiškos sūpynės internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Nusprendę įsigyti sūpynes vaikui pasižvalgykite po mūsų asortimentą. Puikioskokybės sūpynės labai gera kaina turėtų pelnyti Jūsų simpatijas. Pirkti mūsų e. parduotuvėje bus labai patogu, greita ir saugu. Siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį bei patogų pristatymą kiekvienam iš Jūsų. Užsakymus pristatome į paštomatus, taip pat kurjeriu – pasirinksite Jumspatogiausią pristatymo būdą.