Prekių katalogas

Velomobiliai vaikams

 • Kaina 16900
  Kaina 8900
  Kaina 14900
  Kaina 14900
  Kaina 16900
  Kaina 16900
  Kaina 18900
  Kaina 18900
  Kaina 12400
  Kaina 12400
  Kaina 24900
  Kaina 22900
 • Įvairios vaikiškos judėjimo priemonės masina ir berniukus, ir mergaites: tiek mažus, tiek jau ūgtelėjusius. Vaikams labai smagu savo jėgomis ir pastangomis valdyti vieną ar kitą judėjimo priemonę. Daug simpatijų sulaukia velomobiliai – lengvai valdomos ir smagios vaikams skirtos transporto priemonės. Galbūt kaip tik tokios ieškote savo vaikui ar dovanai? Tuomet mūsų asortimente išsirinksite aukštos kokybės ir labai gera kaina!

  Į ką atsižvelgti, renkantis velomobilį vaikui?

  Rinkdami velomobilį vaikui atsižvelkite į tai, kokio amžiaus vaikui transporto priemonė rekomenduojama. Jei vaikas jai bus per mažas, tikėtina, velomobilis nesudomins, o jei vaikas jau bus per didelis, taip pat didelė tikimybė, kadvaikui velomobilis susižavėjimo nekels.

  Dar vienas svarbus aspektas – maksimalus naudotojo svoris. Tai svarbu dėl saugumoir vaiko patogumo, transporto priemonės stabilumo.

  Rinkdamiesi būtinai įvertinkite, ar vaikas pasieks pedalus, ar jam bus patogu.

  Velomobiliai vaikams mūsų asortimente

  Mūsų e. parduotuvės asortimente galite rinktis iš kelių skirtingų velomobilių modelių. Turime ir kainuojančių pigiau, ir brangesnių, tačiau nepriklausomai nuo kainos visi jie yra aukštos kokybės, patogiai valdomi, patvarūs ir stabilūs.

  Mūsų parduodamų velomobilių maksimali apkrova gali siekti iki 30 ar net 50 kilogramų. Turime kelis skirtingus velomobilių modelius, besiskiriančius matmenimis bei tuo, kokiai amžiaus grupei skirti: 3–8, 4–10 ar 5–12 metų. Taip pat galite pasirinkti ir spalvą.

  Mūsų parduodami vaikiški velomobiliai yra kokybiški, tvirti, stabilus ir orientuoti būtent į vaikus, todėl jiems nebus labai sudėtinga juos valdyti, jei parinksite tinkantį pagal amžių. Velomobilis bus ne tik pramoga – sukant pedalus dirba labai daug kūno raumenų, tad tai bus smagi treniruotė!

  Velomobiliai vaikams internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  E. parduotuvėje Hairfree.lt pirkti bus ne tik patogu, bet ir saugu, operatyvu. Visos prekės turi išsamius aprašymus, nuotraukas, pateiktos tikslios kainos. Pirkimo procesas tikrai neužtruks ilgai, todėl Jūs sugaišite kur kas mažiau, nei pirkdami fizinėje pardavimo vietoje. O mes pasirūpinsime Jūsų pirkinio pristatymu.