Prekių katalogas

Apmokėjimo būdai

 • Internetinėje parduotuvėje Hairfree.lt galite saugiai atsiskaityti įvairiais būdais.
  Pasirinkite Jums patogiausią apmokėjimo už prekes variantą.
   

  Internetine bankininkyste

  Internetinės bankininkystės mokėjimų inicijavimo paslauga leidžia saugiai ir patogiai atsiskaityti turintiems sąskaitas bankuose "Swedbank“ , "SEB bankas", "Luminor DNB“, "Luminor Nordea“.

   

  Per Paysera

  Klientai, turintys Paysera sąskaitas, gali net tik operatyviai atsiskaityti per šią mokėjimų sistemą, bet ir gauti procentinę nuolaidą į savo sąskaitą.

  Paysera – elektroninė atsiskaitymų sistema, apjungianti skirtingus atsiskaitymo būdus: per Paysera sistemą, elektroninę bankininkystę, grynaisiais, mokėjimo kortelėmis, SMS žinutėmis. Paysera siūlo nemokamą daugiavaliutę sąskaitą, kurią atsidaryti ir papildyti užtrunka vos kelias minutes. Taip pat greitus ir saugius atsiskaitymus internetu, už kuriuos pirkėjui grįžta išleistos sumos dalis. Paysera suteikia galimybę naudotis ir patogia mobiliąja pinigine, kuri dar labiau palengvina atsiskaitymus tiek internete, tiek fizinėse vietose.

  Atsiskaitykite per Paysera – tai greita, modernu ir naudinga. Už kiekvieną atsiskaitymą pirkėjui į Paysera sąskaitą grįžta iki 1% sumos, sumokėtos už prekes ar paslaugas.


  Kreditine kortele

  Apmokėti užsakymą galite VISA, MasterCard ir Maestro mokėjimo kortelėmis.

   

   

  Išsimokėtinai

  Lizingo sutartį galite sudaryti ir internetu. Bendradarbiaudami su lizingo bendrove
  "SB lizingas" padėsime Jums išsirinkti geriausias išsimokėjimo sąlygas.

  Plačiau apie lizingo sąlygas»

   

  Grynais pinigais / mokėjimo kortele

  Pasirinkę šį mokėjimo būdą atsiskaitysite ne užsakymo pateikimo metu, o kurjeriui pristačius prekes. Jeigu mokate grynais, pasistenkite turėti reikiamą sumą pinigų be grąžos.

  Jeigu pasirinkote pristatymą į paštomatą, galite atsiskaityti mokėjimo kortele prekių atsiėmimo metu.

   

  Dovanų kortele

  Esame prisijungę prie "Versli Lietuva" pagalbos verslui iniciatyvos "Internete karantino nėra", todėl galite atsiskaityti "Geros dovanos" dovanų kortele.

   

  Dovanų kuponu

  Taip pat el. parduotuvėje už prekes atsiskaityti galite ir Hairfree.lt dovanų kuponais.

  Tai puikus būdas nustebinti brangų žmogų įteikiant praktišką dovaną, kurią jis savarankiškai gali iškeisti į norimą prekę.