Prekių katalogas

Kėdutės su atlošu

 • Meistro kėdutė GABBIANO STOOL BLACK
  Kodas: 111138
  Kaina 119 
  Meistro kėdutė GABBIANO STOOL WHITE
  Kodas: 106672
  Kaina 119 
  Meistro kėdutė COSMETIC CHAIR BLACK
  Kodas: 112368
  Kaina 109 
  Meistro kėdutė COSMETIC CHAIR BROWN
  Kodas: 112370
  Kaina 109 
  Meistro kėdutė COSMETIC CHAIR PINK
  Kodas: 112369
  Kaina 109 
  Meistro kėdutė COSMETIC CHAIR WHITE
  Kodas: 109188
  Kaina 109 
  Meistro kėdutė AZZURRO BUMP-UP GRAY
  Kodas: 124583
  Kaina 189 
  Meistro kėdutė AZZURRO BUMP-UP WHITE
  Kodas: 122307
  Kaina 189 
  Meistro kėdutė BEAUTY STOOL COMFORT WHITE
  Kodas: 109193
  Kaina 169 
 • Meistro kėdutės su atlošu yra puikus pasirinkimas įvairias grožio procedūras atliekantiems specialistams: kirpėjams, šukuosenų ir makiažo meistrams, manikiūrininkams, kosmetologams ir kt. Grožio industrijoje dirbantiems specialistams daug laiko tenka praleisti stovint arba vienoje pozicijoje. Meistro kėdutė padeda sumažinti raumenims tenkantį krūvį, todėl darbo metu patiriamas mažesnis nuovargis.

  Specialiai grožio meistrams sukurtos kėdutės suteikia patogią atramą darbo metu ir yra puiki alternatyva stovėjimui. Jos neturi atramų rankoms ar kitų detalių, kurios ribotų judėjimą darbo metu, todėl meistras gali jaustis visiškai laisvai. Sėdint galima atlikti visas klasikines grožio procedūras plaukams, tokias kaip kirpimas ar dažymas, įvairias procedūras veidui ar kūnui, manikiūrą.

  Kėdutėms stabilumo suteikia žvaigždės formos koja su penkiais ratukais. Toks pagrindas apsaugo nuo virtimo ir suteikia galimybę patogiai judėti net ir nepakylant nuo kėdės. Meistro kėdutės yra nedidelės, todėl jas patogu naudoti net ir mažesnėse patalpose. Tokios kėdutės nėra didelės, todėl galite nesibaiminti dėl užimamos vietos, o ratukai leidžia lengvai perstumti kėdutę į bet kurią vietą, kai ji yra nereikalinga. Tai puikus sprendimas, palengvinantis grožio specialistų darbą.

  Profesionalams skirtos kėdutės turi aukščio reguliavimo funkciją, kuri leidžia patogiai pasirinkti darbui tinkamiausią poziciją. Kai kurios kėdutės turi patogų valdymo koja mechanizmą, todėl jų aukštį keisti itin patogu, tam nereikia atsitraukti nuo darbo. Kai kurios kėdutės taip pat turi ir atlošo reguliavimo galimybę – tai itin patogu, kai atliekamos ilgą laiką trunkančios procedūros.

  Kėdutės yra minkštos ir aptrauktos ilgaamže bei dėvėjimui atsparia medžiaga. Tai padeda ilgai išlaikyti puikią išvaizdą ir užtikrina lengvą priežiūrą. Kėdučių atrama kojoms leidžia patogiai jaustis atliekant įvairias procedūras.

  Mūsų asortimente rasite įvairių klasikinio stiliaus meistro kėdučių, kurias lengva bus pritaikyti prie salono baldų ar interjero. Klasikiniai atspalviai yra universalūs ir atrodo profesionaliai bei prabangiai. Atraskite mūsų asortimentą ir pasirinkite geriausiai poreikius atitinkančią ir funkcionalią meistro kėdutę su ratukais, kuri palengvins darbą grožio salone.