Prekių katalogas

Veido odos valymo aparatai

 • Įvairios kosmetinės priemonės, tokios kaip kremai, pieneliai ar tonikai, yra kasdienės veido odos priežiūros dalimi. Vis dėlto veido odos grožiui užtikrinti vien kosmetinių priemonių dažniausiai nepakanka, tad vizitai į kosmetologo kabinetą yra neišvengiami. O argi nebūtų šaunu, jei savo veido oda būtų galima pasirūpinti tiesiog namuose? Ir tokia galimybė yra – tai veido valymo aparatas, kuris užtikrina tinkamą ir visapusišką odos priežiūrą, padeda spręsti įvairias odos problemas ir užtikrina net tik puikią odos išvaizdą, bet ir gerą jos būklę.

  Veido valymo aparatai skiriasi savo išvaizda ir savybėmis, todėl yra skirstomi į keletą rūšių. Vieni populiariausių – aparatai su šereliais. Specialūs šereliai švelniai veikdami odos paviršiuje pašalina negyvas odos ląsteles ir yra tinkami visų tipų odai. Be to, šiuos aparatus galima naudoti kartu su veido odos priežiūros priemonėmis, pavyzdžiui, kremui paskirstyti. Šereliai lėtai sukasi, o kai kurie aparatai dar turi ir vibravimo funkciją – ji padeda paveikti gilesnius odos sluoksnius.

  Silikoniniai veido valymo aparatai yra kompaktiški ir itin patogūs naudoti. Jie skirti giluminiam odos valymui namuose atlikti. Darbiniame paviršiuje išsidėstę silikono rutuliukai, kurie puikiai pašalina nešvarumus, riebalų perteklių ar makiažo likučius. Valant veidą taip pat naudojama ir vibracija, o rutuliukų tekstūrą reikėtų pasirinkti pagal odos tipą.

  Nuolat naudojant veido aparatą yra pasiekiama puikių rezultatų, nes kad ir kokio tipo įrenginį pasirinktumėte iš el. parduotuvės Hairfree.lt, visi jie turi bendrą funkciją – ne tik puikiai nuvalo ir paskatina mikrocirkuliaciją, bet ir atjaunina veido odą.

  Veido šveitimo aparatas Silk'n Revit Prestige
  Kodas: 8712856057337

  Panaikina dėmes, odos pažeidimus ir spuogų paliktus randus

  Kaina 8995  su PVM
  Veido šveitimo aparatas Lanaform Microdermabrasion
  Kodas: 5410984058310

  Dermabrazijos aparatas efektyvioms veido odos šveitimo procedūroms

  Kaina 6995  su PVM
  Kaina 3995  su PVM
  Kaina 2495  su PVM
  Kaina 6495  su PVM
  Veido valymo aparatas Silk'n Bright Purple
  Kodas: FB1PE1PU001

  Veido valymo aparatas su vibruojančiais šereliais iš silikono

  Kaina 2495  su PVM
  Kaina 2495  su PVM
  Kaina 2495  su PVM
 • Veido valymas namuose

  Veido valymo aparatas nėra didelė naujovė, tačiau dėl žinių trūkumo vis dar tikima daugybe mitų. Įvairių tipų aparatai skirti veido odos valymui namuose yra saugūs ir modernūs, užtikrina tinkamą odos priežiūrą kiekvieną dieną, padeda išvengti įvairių estetinių odos problemų ir dažnų apsilankymų pas grožio specialistus.

  Geras veido valymo prietaisas užtikrina puikią odos priežiūrą namuose, o tinkama odos priežiūra užkerta kelią tokioms odos problemoms kaip spuogai ar inkštirai. Klinikiniai tyrimai patvirtina, kad veido valymo aparatai yra efektyvi priemonė pašalinti nešvarumus, negyvas odos ląsteles ir makiažo likučius. Aparatinis veido valymas yra keletą kartų veiksmingesnis už rankinį valymą, paveikia gilesnius odos sluoksnius. Tai priežastis, kodėl turėtumėte pasikliauti veido valymo aparatu ir skirti laiko procedūrai bent kartą per savaitę – patikėkite, rūpestis veido oda tikrai atsipirks.

  Tiesa, svarbu nepersistengti ir pasirinkti tinkamus veido valymo periodus. Stebėkite savo odos būklę ir vertinkite jos poreikius, nes pernelyg dažnas odos valymas gali sukelti odos paraudimą ar sudirgimus. Naudokite veido valymo aparatą, tačiau visada darykite tai protingai.

  Tinkama odos priežiūra

  Tam, kad tinkamai pasirūpintumėte savo veido oda, turite tinkamai prižiūrėti ir veido valymo prietaisą. Tai labai svarbu, tačiau paprasta. Vis dėlto neprižiūrint veido valymo prietaiso, galima sukelti odai problemų – taip atsiranda nepagrįsti mitai apie veido valymo aparatų neveiksmingumą. Taip pat svarbu nepersistengti, nes per dažnas odos valymas gali jai pakenkti. Net jei turite odos problemų, dažnesnės procedūros nepadės, optimalu veidą aparatu valyti kartą per savaitę. Dažnesni valymai negali pagreitinti odos gijimo procesų ir suteikti norimo rezultato greičiau, labiau priešingai, rizikuojate pažeisti odos apsauginį sluoksnį, o šiam barjerui atkurti prireiks laiko.

  Odos valymo prietaisai pagerina kosmetinių priežiūros priemonių veikimą, tačiau svarbu nepersistengti. Tai, kad naudojate odos valymo prietaisą nereiškia, kad reikia naudoti didesnį kiekį priežiūros priemonių. Kaskart po naudojimo tinkamai išvalykite veido valymo aparatą, laikykite jį specialiai skirtame dėkle iki kito naudojimo.

  Veido valymo namuose patarimai

  Jei veido valymo prietaisą naudojate pirmąjį kartą ir pamatėte dėmių ar paraudimų, nesijaudinkite. Tai natūrali odos reakcija, kuri netrukus pranyks. Veido valymo aparatai švelniai masažuoja odą, pašalina negyvas ląsteles ir nešvarumus, o priklausomai nuo veikimo technologijos, pasiekia ir gilesnius odos sluoksnius. Jei pradėjus veido valymo procedūras namuose kyla odos problemų, palaukite keletą dienų, kol jos pranyks, tuomet tęskite veido valymą. Svarbu stebėti odos reakciją ir pasirinkti režimą, kuris atitinka individualius jūsų odos poreikius.

  Jei naudojate veido valymo aparatą su šereliais, įtraukite jį į kasdieninę savo grožio rutiną. Dažnesnis naudojimas gali pažeisti odos apsauginį sluoksnį, tad galite pažeisti natūralų odos riebalų balansą. Per dieną odos apsauga atsinaujina, tad geriausiai veido valymą atlikti vakare, kad pašalintumėte nešvarumus ir makiažo likučius.

  Turintieji natūraliai jautrią odą, turėtų atkreipti dėmesį, kad veido valymo aparatai, nepriklausomai nuo jų tipo, veikia intensyviau nei rankinis veido valymas, kai nešvarumai yra pašalinami kosmetine priemone ir vatos lapeliu. Tai reiškia, kad oda gali labiau reaguoti: jautrios odos apsauginis sluoksnis paprastai yra plonesnis, ji labiau paveikiama aplinkos veiksnių. Dėl to gali atsirasti odos tempimo jausmas, paraudimai ar niežėjimas. Šie padariniai paprastai pastebimi tik pradėjus naudoti veido valymo aparatą ir odai pripratus pradingsta. Jei pastebėjote neigiamą odos reakciją, palaukite, kol jos būklė atsistatys, tik tada kartokite procedūrą – palaipsniui oda prisitaikys ir neigiami padariniai išnyks, geriau valomos odos apsauginis sluoksnis taps tvaresnis.