Prekių katalogas

Kosmetologinės meistro kėdutės

 • Jei teko kada dirbti ant nepatogios kėdės, tada tikrai žinote, kaip svarbu komfortas teikiant paslaugas, pavyzdžiui, kirpėjo, kosmetologo, masažuotojo ir pan. Juk nepatogi pozicijas tiesiogiai susijusi su nugaros, kaklo skausmais ir kitu diskomfortu, kas gali turėti net neigiamos įtakos Jūsų teikiamoms paslaugoms. Todėl pasirūpinkite savo komfortu, mobilumu ir patogumu darbo vietoje. Rinkitės meistro kėdutę mūsų asortimente ir jau netrukus galėsite mėgautis darbu patogiai įsitaisius kokybiškoje, ergonomiškoje, funkcionalioje kėdėje.

  Mūsų asortimente meistro kėdutės skiriasi forma, funkcijomis, spalva. Pirmiausia pasirinkite, kokia sėdimoji dalis Jums būtų patogesnė – lygiu paviršiumi ar balno formos. Kitas aspektas – prioritetą teikite kėdutėms, turinčioms reguliuojamą aukštį i atlošo kampą. Aukščio reguliavimo galimybė naudinga tada, jei kėdute naudosis keli skirtingo ūgio specialistai. Taip pat aukščio reguliavimo poreikis atsiranda teikiant paslaugas, kai meistrui reikia prisitaikyti prie kliento ūgio, pozicijos ir pan.

  Rinkitės tamsią arba juodą meistro kėdutę. Juoda atrodys solidžiai, o balta suteiks elegancijos, rafinuotumo. Galite atsižvelgti į darbo patalpoje vyraujantį koloritą – galbūt tai padės apsispręsti, kokios spalvos kėdutė bus geresnis pasirinkimas.

  Chromuoto metalo rėmas užtikrina stabilumą, patvarumą, o apdailai naudota ekooda atrodo labai dailiai ir yra lengvai prižiūrima.

  Mūsų asortimente esančios meistro kėdutės nesunkios, todėl ją galėsite patogiai ir lengvai transportuoti, taip pat judėti sėdint ant tokios kėdės bus nesunku ir patogu. Kai kurios kėdutės turi atramą kojoms – tai papildomas patogumas meistrui.

  „RestPro“ – gamintojas, žinomas grožio ir sveikatos sektoriuje, palankiai vertinamas, jo gaminiai pozicionuojami kaip geros kokybės, funkcionalūs, atitinkantys aukštus kriterijus, tad džiaugiamės savo klientams siūlydami geriausiųjų produkciją.

  Meistro kėdutės internetu – el. parduotuvėje Hairfree.lt tikrai išsirinksite sau tinkamiausią. Jums nereikės gaišti laiko kelionei po fizines pardavimo vietas, nes pirkti internetu kur kas patogiau ir sparčiau. Dėkite norimas prekes į pirkinių krepšelį, pasirinkite patogiausią Jums apmokėjimo būdą ir jau po kelių dienų naudokitės savo naujuoju pirkiniu! Prekes Lietuvoje pristatome per 1–2 darbo dienas. Taip pat užsakytas prekes galite atsiimti ir paštomatuose.

  Kosmetologinė meistro kėdutė ATTE INKOO BLACK
  Kodas: BD-ATTE
  Kaina 169  su PVM
  Kaina 54  su PVM
  Kojų atrama - pedikiūro taburetė 28cm BLACK
  Kodas: 140263
  Kaina 3995  su PVM
  Kaina 129  su PVM
  Kaina 119  su PVM
  Kaina 109  su PVM
  Kaina 109  su PVM
 • Pedikiūro kėdutės yra skirtos įvairias pedikiūro paslaugas teikiantiems specialistams ir grožio meistrams. Šios kėdutės yra mažesnio aukščio, tad jas patogu naudoti atliekant kojų grožio procedūras. Tai puiki pagalba nugaros raumenims ir kojoms, kai tenka ilgą laiką praleisti vienoje padėtyje ar dirbti ilgas valandas. Pedikiūro kėdutė turi atramą nugarai, tad efektyviai pašalina krūvį nuo raumenų nugaros ar pečių srityje.

  Pedikiūro meistro kėdutės yra sukurtos atsižvelgiant į grožio srityje dirbančių specialistų poreikius. Čia nuolat susiduriama su apkrovomis tam tikroms raumenų grupėms, nes meistrams tenka ilgai išbūti vienoje padėtyje. Dėl šios kėdutės turi patogią atramą nugarai – ji leidžia sumažinti raumenims tenkantį krūvį. Kai kurie kėdučių modeliai taip pat turi ir atramas rankoms, kurios yra labai naudingos, jei atliekant kojų grožio procedūras yra reikalinga atrama alkūnei. Sėdint ant prodesionalios meistro kėdutės patogu atlikti įvairias pedikiūro procedūras: pedikiūrą, kojų SPA, masažą, voneles ar lakuoti nagus.

  Pedikiūro meistrams skirtos kėdutės turi žvaigždės formos koją su ratukais. Ji užtikrina stabilų pagrindą ir apsaugo nuo virtimo, net ir tuomet, kai svoris ant kėdutės pasiskirsto netolygiai. Ratukai užtikrina lengvą judėjimą, todėl nepakylant nuo kėdutės meistras gali lengvai keisti savo padėtį ar judėti, pasiekti tolėliau padėtas priemones ar daiktus. Dėl ratukų ir ergonomiškos formos tokias kėdutes patogu naudoti net ir nedidelėse patalpose: jos leis jaustis patogiai ir tiksliai atlikti visus grožio procedūrai reikalingus veiksmus.

  Profesionaliam naudojimui skirtos kėdutės yra gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl darbo metu galite nesijaudinti dėl išorės audinio ar rėmo išvaizdos. Ilgaamžės medžiagos yra atsparios įvairiems aplinkos veiksniams ir lengvai valomos bei prižiūrimos. Tai užtikrina ilgą kėdutės naudojimo laiką ir nekintančią išvaizdą.

  Mūsų parduotuvės asortimente siūlomos pedikiūro kėdutės yra skirtos grožio meistrams. Jos puikiai tiks tiek mažesniam kabinetui, tiek ir dideliems grožio salonams. Kokybiškos, patogios ir universalaus dizaino kėdutės yra puiki priemonė visiems grožio specialistams, kurie ieško, kaip galėtų pagerinti savo darbo sąlygas.