Prekių katalogas

Masažo akmenys

 • Masažas karštais akmenimis pagerina vietinę kraujotaką, todėl gerėja bendra organizmo medžiagų apykaita, lengviau šalinami metabolizmo produktai.

  Masažo akmenys gaminami iš bazalto, turinčio savybių ilgai išlaikyti šilumą, atplaiduojamai veikti raumenis ir odos audinius.

  Karštų akmenų terapijos metu, dėl temperatūros ir akmenų skleidžiamos energijos poveikio, masažuojamas žmogus patiria gilią reklasacijos būseną.
   

  Vulkaninio bazalto masažo akmenų komplektas (22 akmenys)
  Kodas: H22TC

  Profesionalus 22 dalių masažo akmenų rinkinys

  Kaina 55  su PVM
 • Masažas karštais akmenimis vis sparčiau populiarėja dėl plataus šios procedūros naudų spektro. Toks masažas turi didelės teigiamos įtakos kraujotakai, o pastaroji susijusi su organizmo medžiagų apykaita, kur kas lengviau šalinamais metabolizmo produktais. Tad masažas karštais akmenimis ne tik atpalaiduos, bet ir bus naudingas bendrai savijautai.

  Galima išvardyti ir kur kas platesnį šio tipo masažo privalumų spektrą. Masažas vulkaninio bazalto akmenimis, kuriuos rasite mūsų el. parduotuvėje, tobulai atpalaiduoja raumenis, stimuliuoja imuninę sistemą, gerina kraujotaką, teigiamai veikia medžiagų apykaitą, šalina toksinus, nuovargį bei stresą, tai bus labai geras pasirinkimas varginant chroniškiems nugaros skausmams, taip pat po intensyvaus fizinio krūvio.

  Kad masažas teiktų didžiausią efektyvumą, svarbūs specialisto įgūdžiai ir naudojamos priemonės. Siūlome pasirinkti masažui skirtus akmenis mūsų asortimente. Čia esantys karšto masažo akmenys pagaminti iš kokybiško bazalto, gebančio atpalaiduoti raumenis ir odos audinius bei ilgai savyje išlaikant šilumą – būtent todėl šis akmuo tobulai tinka tokio tipo masažui. Masažas karštais akmenimis efektyviai pašalina įtampą, tai bus idealus pasirinkimas po aktyvios dienos, streso, nuovargio ir daugeliu kitų atvejų. Karštų akmenų temperatūra ir jų skleidžiama energetika yra toks tandemas, kuris tobulai atpalaiduoja ir garantuoja nepriekaištingą relaksą.

  Rinkitės 22, 45 arba 60 įvairaus dydžio akmenų komplektus. Nepriklausomai nuo akmenų skaičiaus, visi karšto masažo akmenų komplektai yra profesionalūs, kokybiški ir pasižymintys geriausiomis savybėmis. Prieš procedūrą akmenys panardinami į šiltą vandenį ir jame kaitinami, kol pasiekiama 60 laipsnių temperatūra.

  Mūsų el. parduotuvėje – „RestPro“ karšto masažo akmenys. Gamintojas šiame sektoriuje žinomas, vertinamas ir patikimas, tad garantuojame, jog įsigysite kokybišką produkciją ir sėkmingai ją naudosite teikdami paslaugas.

  Vulkaninio bazalto akmenys internetu el. parduotuvėje Hairfree.lt – rinkitės, apmokėkite patogiausiu Jums būdu, o mes pasirūpinsime pirkinio pristatymu nurodytu adresu. Užsakymą pristatysime per 1–2 darbo dienas, todėl jau netrukus galėsite į savo paslaugų spektrą įtraukti masažą karštais akmenimis arba atnaujinti senuosius akmenis. Taip pat pirkiniu s galime pristatyti ir į paštomatus.