Prekių katalogas

Registratūros stalai

 • Daugelyje prekes parduodančių, paslaugas teikiančių įmonių yra sekretorės, administratorės ar registratorės vieta, kurioje esminiai baldai – registratūros stalas ir patogi kėdė. Tiesa, verta registratūros stalą rinktis itin skrupulingai, kadangi, be savo pagrindinės funkcijos, jis atlieka ir estetinę bei reprezentacinę funkcijas. Registratūros stalas neretai yra tas baldas, kuris įžengus į patalpą pamatomas pirmiausiai, todėl turi sudaryti gerą įvaizdį. Kokybišką ir stilingą stalą registratūros vietai išsirinksite mūsų asortimente.

  Į ką atsižvelgti, renkantis stalą registratūrai?

  Registratūros stalą išsirinksite nesunkiai, jei žinosite, kokius kriterijus reikia vertinti. Pirmiausia – matmenys. Tiksliai išmatuokite, kiek vietos turite naujam baldui. Atsižvelkite į tai, kad liktų erdvės patogiam judėjimui, taip pat kad stalas patalpoje atrodytų proporcingai.

  Stilius – ne mažiau svarbus kriterijus. Įvertinkite, koks stilius vyrauja registratūros erdvėje: klasikinis, modernus, urbanistinis, skandinaviškas, romantiškas ar dar kitoks. Rinkitės konkrečiam interjero stiliui tinkantį stalą.

  Svarbus ir aukštis. Ar norite, kad stalo priekinė dalis daugiau ar mažiau uždengtų rašomąją dalį? Tai priklauso nuo Jūsų poreikių – kaip patogiau.

  Su kojelėmis ar pastatomas visu plotu ant grindų? Pirmasis variantas vizualiai atrodys grakštesnis, todėl tai bus puikus sprendimas kompaktiškoms patalpoms.

  Registratūros stalai mūsų asortimente

  Mūsų e. parduotuvėje turėsite progą rinktis iš plačios registratūros stalų įvairovės. Baldai skiriasi dydžiais, formomis, stiliumi, spalvomis ir kitais dizaino ypatumais. Norite su stiklo elementais, turinčio odos apdailą, o gal medinio? Skirtingų poreikių turintys pirkėjai mūsų pasiūloje atras lūkesčius geriausiai atitinkančius stalus.

  Registratūros stalai skiriasi ir kainomis. Įvertinkite savo biudžetą ir neabejojame, jog išsirinksite šį tą, kas jį atitiks.

  Registratūros stalai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Siūlome platų registratūros stalų pasirinkimą: nuo kuklių, klasikinių iki prabanga alsuojančių, įspūdingai atrodančių stalų. Kadangi turime skirtingų dizainų stalus, tai kiekvienas išsirinks tai, kas poreikius atitiks geriausiai. Taupykite savo laiką ir pirkite internetu. Mūsų e. parduotuvėje tai padaryti bus labai paprasta. Atkreipkite dėmesį, kad pristatymo galimybės ir kaina tiesiogiai susijusios su užsakymo svoriu ir gabaritais.