Prekių katalogas

Odos atjauninimo aparatai

 • Kaina 109  su PVM
  Veido odą atjauninanti LED kaukė Silk'n Face Mask 100
  Kodas: FLM100PE1001

  LED šviesos terapija mažina smulkias raukšleles ir odos pigmentaciją, padeda sumažinti spuogus ir uždegimus, gerina odos elastingumą.

  Kaina 129  su PVM
  Rankų odą atjauninanti LED kaukė Silk'n Hand Mask
  Kodas: HLM1PE1001
  Kaina 129  su PVM
  Vakuuminis veido ir kūno masažuoklis odos atjauninimui Lanaform Beauty Aspect
  Kodas: 5410984027446

  Stipriai odą stiimuliuojantis vakuuminis masažuoklis, veido ir kūno atjauninimui

  Kaina 189  su PVM
  Kaina 169  su PVM
  Veido odos atjauninimo aparatas Lanaform Pureskin
  Kodas: LA131312
  Kaina 7495  su PVM
  Veido odos atjauninimo aparatas Silk’n SkinVivid
  Kodas: 8712856052691
  Kaina 4495  su PVM
  Veido odos atjauninimo aparatas Silk'n Face Tite
  Kodas: 8712856045525

  3-jų energijos šaltinių novatoriška HT technologija senėjimo stabdymui

  Kaina 149  su PVM
  Vaginos atjauninimo prietaisas Silk'n Tightra
  Kodas: 8712856059072

  Vidinis ir išorinis makšties stangrinimas biopoliarine radijo dažnio technologija, kuri atjaunina išorinę lytinių lūpų išvaizdą, sugrąžina vidinį vaginos jautrumą, sprendžia šlapimo nelaikymo problemas

  Kaina 299  su PVM
 • Jauna, skaisti ir elastinga oda visada atrodo puikiai. Bet norėdami tokią turėti, turime investuoti šiek tiek savo laiko ir pinigų, siekiant pasirūpinti tinkamomis odos priežiūrai priemonėmis. Tai ypač aktualu tampa po 25-ųjų gyvenimo metų, mat būtent nuo šio gyvenimo tarpsnio organizme ima lėtėti kolageno gamybos procesai, kas greičiausiai ima matytis būtent odoje. Ilgainiui ji praranda elastingumą, glemba, mažiau švyti, atsiranda pirmosios raukšlelės. Jei norite atitolinti šiuos procesus ir džiaugtis glotnia bei sveikai atrodančia oda, pasirūpinkite efektyviomis jos atjauninimo procedūromis. O tai užtikrinti padės kokybiški atjauninimo prietaisai iš Hairfree.lt asortimento.

  Mūsų asortimente – pažangūs veido odos atjauninimo prietaisai, kurių efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais. Jie skirti veido, kaklo, krūtinės odos atjauninimui ir senėjimo procesų pristabdymui. Atliekant procedūrą jaučiama maloni šiluma, jokio skausmo ar kitokio diskomforto. Oda veikiama iš vidaus, paliečiami gilesni jos sluoksniai, tad užtikrinamas efektyvumas.

  Odos atjauninimo prietaisai, veikdami gilesnius odos sluoksnius, skatina kolageno bei elastino gamybą, stiprina odą, gerina jos struktūrą, todėl oda tampa glotnesnė, lygesnė bei elastingesnė. Mažinamos smulkios raukšlelės, kas itin aktualu vyresniame amžiuje, taip pat mažiau matomos tampa dėl amžiaus atsirandančias pigmentinės dėmės.

  Odos atjauninimo prietaisai – nepamainomi besirūpinančioms savo grožiu ir puikia išvaizda bei odos sveikata. Ar galite pagalvoti, kiek laiko ir pinigų sutaupysite, jei nereikės lankytis grožio salone dėl veido atjauninimo procedūrų? O to tikrai nereikės, nes puikų prietaisą turėsite namuose ir grožio procedūromis galėsite lepintis kada tik panorėję! Mūsų asortimente esantys prietaisai odai atjauninti ir senėjimo procesams sulėtinti yra tik aukštos kokybės, patikimi bei saugūs naudoti.

  Odos atjauninimo prietaisai el. parduotuvėje Hairfree.lt – patogu, greita ir paprasta. Jums nereikės keliauti į fizines pardavimo vietas, rinktis tinkamo prietaiso, gaišti laiko eismo spūstyse ir derintis prie parduotuvių darbo laiko. Pirkite internetu ir naudokitės maksimaliais patogumais – išsirinkite, apmokėkite Jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsime, kad jau netrukus galėtumėte palepinti savo odą tiesiog namuose! Prekes pristatome į visus miestus Lietuvoje bei į daugelį užsienio šalių.