Prekių katalogas

Odos atjauninimo prietaisai

 • Darsonvalio aparatas PORTABLE PROFI
  Kodas: 117972
  Kaina 35 
  Veido odos atjauninimo aparatas Silk’n SkinVivid
  Kodas: 8712856052691

  Karštas/šaltas masažas atnaujina ir pagerina veido odos būklę

  Kaina 4495
  Veido odos atjauninimo aparatas Silk'n Face Tite Velvet
  Kodas: 8712856062171

  Akimirksniu švelnesnė ir lygesnė veido oda po valymo procedūrų su HT™ (Home Tightening) technologija

  Kaina 215 
 • Jauna, skaisti ir elastinga oda visada atrodo puikiai. Bet norėdami tokią turėti, turime investuoti šiek tiek savo laiko ir pinigų, siekiant pasirūpinti tinkamomis odos priežiūrai priemonėmis. Tai ypač aktualu tampa po 25-ųjų gyvenimo metų, mat būtent nuo šio gyvenimo tarpsnio organizme ima lėtėti kolageno gamybos procesai, kas greičiausiai ima matytis būtent odoje. Ilgainiui ji praranda elastingumą, glemba, mažiau švyti, atsiranda pirmosios raukšlelės. Jei norite atitolinti šiuos procesus ir džiaugtis glotnia bei sveikai atrodančia oda, pasirūpinkite efektyviomis jos atjauninimo procedūromis. O tai užtikrinti padės kokybiški atjauninimo prietaisai iš Hairfree.lt asortimento.

  Mūsų asortimente – pažangūs veido odos atjauninimo prietaisai, kurių efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais. Jie skirti veido, kaklo, krūtinės odos atjauninimui ir senėjimo procesų pristabdymui. Atliekant procedūrą jaučiama maloni šiluma, jokio skausmo ar kitokio diskomforto. Oda veikiama iš vidaus, paliečiami gilesni jos sluoksniai, tad užtikrinamas efektyvumas.

  Odos atjauninimo prietaisai, veikdami gilesnius odos sluoksnius, skatina kolageno bei elastino gamybą, stiprina odą, gerina jos struktūrą, todėl oda tampa glotnesnė, lygesnė bei elastingesnė. Mažinamos smulkios raukšlelės, kas itin aktualu vyresniame amžiuje, taip pat mažiau matomos tampa dėl amžiaus atsirandančias pigmentinės dėmės.

  Odos atjauninimo prietaisai – nepamainomi besirūpinančioms savo grožiu ir puikia išvaizda bei odos sveikata. Ar galite pagalvoti, kiek laiko ir pinigų sutaupysite, jei nereikės lankytis grožio salone dėl veido atjauninimo procedūrų? O to tikrai nereikės, nes puikų prietaisą turėsite namuose ir grožio procedūromis galėsite lepintis kada tik panorėję! Mūsų asortimente esantys prietaisai odai atjauninti ir senėjimo procesams sulėtinti yra tik aukštos kokybės, patikimi bei saugūs naudoti.

  Odos atjauninimo prietaisai el. parduotuvėje Hairfree.lt – patogu, greita ir paprasta. Jums nereikės keliauti į fizines pardavimo vietas, rinktis tinkamo prietaiso, gaišti laiko eismo spūstyse ir derintis prie parduotuvių darbo laiko. Pirkite internetu ir naudokitės maksimaliais patogumais – išsirinkite, apmokėkite Jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsime, kad jau netrukus galėtumėte palepinti savo odą tiesiog namuose! Prekes pristatome į visus miestus Lietuvoje bei į daugelį užsienio šalių.