Prekių katalogas

Parafino vonelės

 • Kaina 5995  su PVM
  Kaina 5995  su PVM
  Kaina 3645  su PVM
  Kaina 3395  su PVM
  Kaina 6795  su PVM
  Kaina 7295  su PVM
 • Parafinas – tai baltą vašką primenanti medžiaga, labai dažnai naudojama SPA ir grožio procedūroms. Parafino populiarumą lemia kelios jo savybės – medžiaga bekvapė, beskonė ir bespalvė. Ji dažnai naudojama rankų ir pėdų odos minkštino procedūroms, taip pat nagų odelėms. Tad parafino vonelę labai naudinga turėti namuose, jei puoselėjate savo rankų ir pėdų odą, taip pat be jos neišsiversite, jei teikiate rankų ir pėdų grožio paslaugas.

  Kuo naudingos parafino vonelės? Pirmiausia verta paminėti, kad vaškas pasižymi minkštinamosiomis savybėmis ir yra natūrali medžiaga, todėl labai vertinama. Ant odos dedamas parafinas ją efektyviai drėkina, užtikrina reikiamą drėgmės lygį ne tik procedūros metu, bet ir kurį laiką po jos. Negana to, parafinas puikiai atveria poras, tad valo odą, ir pašalina negyvas ląsteles. Tai lemia, kad atlikus procedūras su parafinu oda bus minkšta, elastinga ir glotni. Ir tai dar ne viskas – parafinas naudojamas šilumos terapijai, pavyzdžiui, siekiant pagerinti kraujo cirkuliaciją, mažinti sąnarių sąstingį, efektyviai atpalaiduoti raumenis. Naudotis parafino vonele labai paprasta, tad įsigiję šį prietaisą savo namuose turėsite mažytį SPA ir grožio procedūromis galėsite lepintis kada tik panorėję.

  Mūsų asortimente esančios parafino vonelės yra kokybiškos, patikimos, garantuosiančios puikią naudojimosi jomis patirtį. Vonelės skiriasi galingumu, talpa, matmenims, dizainu. Įvertinkite savo poreikius ir išsirinksite juos idealiai atitinkantį variantą. Galite pirkti tik vonelę arba komplektą, į kurį įeina keli priedai, tarp jų – ir parafinas. Norėdami atsipalaiduoti ir pasiekti maksimalų rezultatą atlikdami procedūrą vadovaukitės gamintojo rekomendacijomis.

  Dievinate parafino procedūras, bet vis pristingate pinigų arba laiko jomis lepintis dažniau? Ne bėda – įsigykite tokią vonelę ir lepinkite save tobulomis procedūromis kada tik panorėję. Parafino vonelės internetu Hairfree.lt el. parduotuvėje – patogu, paprasta, greita. Jums nereikės gaišti laiko kelionėms į fizines pardavimo vietas, jei norite įsigyti parafino vonelę, nes pirkti internetu galite iš namų, darbo ar bet kurios kitos vietos. Negana to, Jums nereikės derintis ir prie parduotuvių darbo laiko – pirkti galite bet kuriuo Jums patogiu metu. Vos kelios minutės ir pirkimo procesas bus įvykdytas. Ar gali būti paprasčiau?