Prekių katalogas

Plaukų tiesintuvai

 • Kaina 7495  su PVM
  Kaina 3995  su PVM
 • Ar sutiktumėte su tokia pozicija, jog tiesius plaukus turinčios merginos ir moterys dažnai pagalvoja apie romantiškas garbanas, o garbanotų plaukų savininkės, atvirkščiai, apie glotnius ir lygius plaukus? O ir tos, kurių plaukai lygūs, neretai renkasi jų tiesinimą, norėdamos išgauti ne tik nepriekaištingą tiesumą, tačiau ir trokšdamos lengviau plaukus suvaldyti. Štai kodėl plaukų tiesinimo žnyplės moterų pamėgtos jau senokai ir iki šiol nepraranda aukštų populiarumo pozicijų tarp įvairių prietaisų plaukams. Jei norite įsigyti kokybiškas ir lengvai naudojamas žnyples, mūsų pasiūloje rasite nemažai puikių variantų.

  Į ką atsižvelgti, renkantis žnyples plaukams tiesinti?

  Domina naujas plaukų tiesintuvas? Tuomet turėtumėte žinoti, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis. Įvertinkite, ar Jums aktualus tik tiesinimas ar ir kitos funkcijos, pavyzdžiui, garbanojimas stambiomis ar smulkiomis garbanomis.

  Kitas aspektas – apsauga nuo perkaitimo. Tai svarbi funkcija, siekiant saugumo ir plaukų tausojimo. Didelis privalumas ir temperatūros reguliavimas – galėsite pasirinkti saugiausią ploniems, storiems, normaliems plaukams.

  Jei prietaisą norėsite dažnai pasiimti su savimi, rinkitės kompaktišką.

  Plaukų tiesinimo žnyplėsmūsų asortimente

  Mes siūlome skirtingas plaukų tiesinimo žnyples, tad įvertinkite savo poreikius, finansines galimybes ir mes neabejojame, jog atrasite tinkamiausią variantą.
  Turime tiesintuvų, kurie ne tik tiesina, tačiau ir pasirūpina kur kas efektyvesne plaukų priežiūra, t. y. dėl tam tikrų veikimo technologijų garantuojamas gerokai efektyvesnis plaukams skirtų priemonių naudojimas, veikliųjų medžiagų įsisavinimas.

  Daug dėmesio sulaukia tiesintuvas, kuris leidžia saugoti plaukus, išvengti perkaitinimo – jis atsijungia automatiškai, kai plokštelės susiglaudusios išbūna 10 sekundžių.

  Plaukų tiesinimo žnyplės greitai įkaista, todėl su jomis dirbsite operatyviai, taupysite savo laiką.

  Asortimente turime ir plaukų tiesinimo šepetį su garo funkcija. Pastarasis prietaisas plaukus tiesins efektyviai, o taip pat juos saugos, tausos, nesausins. Šis prietaisas taip pat turi daug temperatūros režimų.

  Plaukų tiesintuvai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Puikias plaukų tiesinimo žnyples pirkite mūsų e. parduotuvėje labai saugiai, patogiai ir operatyviai. Jums tereikia išsirinkti, apmokėti, o mes pasirūpinsime, kad pirkinys Jus pasiektų greitai ir sėkmingai.