Prekių katalogas

Kraujo spaudimo matuokliai

 • Kraujospūdžio matuoklis Lanaform WBPM-110
  Kodas: 5410984086689
  Kaina 1995  su PVM
  Kraujospūdžio matuoklis Lanaform ABPM-100
  Kodas: 5410984069439
  Kaina 2495  su PVM
 • Kraujo spaudimas yra vienas reikšmingiausių rodmenų, susijusių su sveikata. Nenuostabu, jog kaskart apsilankius gydytojo kabinete pacientui matuojamas spaudimas, atsiradus silpnumui, nuovargiui ir pan. taip pat galvojama apie kraujospaudimą. Daugeliui žinoma, kad idealiu laikomas kraujo spaudimas yra 120 mm Hg ir 80 mm. Tačiau minimalūs svyravimai yra normos ribose ir jaudintis dėl to nereikėtų. Sunerimti reikia tada, jei spaudimas pakyla daugiau kaip 140/90 arba nukrenta žemiau kaip 90/60. Tiek hipertenzija, kai spaudimas per aukštas, tiek hipotenzija, kai spaudimas per žemas, lemia tam tikrus sveikatos sutikimus, kurių daugelis yra net labai rimti. Štai kodėl naudinga namuose turėti gerą, patikimą spaudimo kraujospūdžio matuoklį – bet kuriuo metu galėsite išmatuoti savo spaudimą ir priimti tinkamus sprendimus dėl savo sveikatos.

  Jei reikia kokybiško, tikslaus kraujo spaudimo matuoklio, rinkitės Hairfree.lt el. parduotuvėje – siūlome puikų kainos ir kokybės santykį kiekvienam, sklandų pirkimo procesą ir tik patikimų bei vertinamų gamintojų produkciją.

  Mūsų asortimente yra kelių tipų kraujospūdžio matuokliai: riešiniai ir žastiniai. Turime riešinį matuoklį, žavintį savo kompaktiškumu, – toks prietaisas visada bus šalia, nes neužims daug vietos spintelėje, stalčiuje namuose ar darbe, taip pat jo nė nepastebėsite savo rankinėje, kelioniniame krepšyje. Šio kraujo spaudimo matuoklio privalumai yra patvarumas, automatinis išsijungimas, matavimo tikslumas, pulso matavimas, aiškus duomenų pateikimas ir kt. Kito modelio riešiniai kraujo spaudimo matuokliai, esantys mūsų asortimente, taip pat pasižymi funkcionalumu, paprastu naudojimu ir patikimumu. Jie matuoja kraujo spaudimą bei pulsą, išveda verčių vidurkį, rodo laiką ir datą, identifikuoja širdies aritmiją ir kt. Žastiniai kraujospūdžio matuokliai yra vieni populiariausių rinkoje. Labai patogus naudojimas, spartus kraujo spaudimo ir pulso matavimas, tikslumas bei patikimumas yra tai, dėl ko verta įsigyti šį prietaisą. Jis užtikrins, kad atsakingai rūpinatės savo sveikata.

  Kraujo spaudimo matuokliai internetu mūsų asortimente – paprasta rinktis produktus konkurencinga kaina. Geras asortimentas, aukšta kokybė, patikimi gamintojai, sklandus pirkimo procesas. Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu labai operatyviai.