Prekių katalogas

Dantų valymo prietaisai

 • Kaina 3995  su PVM
  Kaina 4995  su PVM
  Kaina 4995  su PVM
  Kaina 4995  su PVM
  Kaina 4995  su PVM
  Elektrinis dantų šepetėlis Silk'n SonicYou Purple
  Kodas: SY1PE1PU001
  Kaina 4995  su PVM
  Elektrinis dantų šepetėlis Silk'n SonicYou White
  Kodas: SY1PE1W001
  Kaina 4995  su PVM
  Burnos irigatorius Lanaform Hydrojet
  Kodas: 5410984091218
  Kaina 3495  su PVM
  Kaina 1995  su PVM
  Elektrinis dantų šepetėlis Silk'n SonicSmile
  Kodas: 8712856052455

  31.000 judesių per minutę, keturi valymo režimai, atsparus vandeniui

  Kaina 3495  su PVM
 • Reprezentatyvi ir daili šypsena yra viena geriausių vizitinių kortelių, teikianti ne tik grožio įvaizdžiui, bet ir pasitikėjimo savimi. Išvaizda besirūpinantys vyrai ir moterys neabejotinai savo dantų priežiūrai skiria labai daug dėmesio ir daro tai atsakingai bei kruopščiai. Jei priklausote šiai kategorijai žmonių, Jūsų dantų priežiūros priemonių skyrelyje turi atsidurti elektrinis dantų šepetėlis.

  Mūsų asortimente esantys dantų balinimo ir priežiūros prietaisai skiriasi kaina, funkcijomis. Šepetėliai ne tik valo, bet ir balina, efektyviai pašalina apnašas ir padeda dantis prižiūrėti kur kas paprasčiau. Priklausomai nuo funkcijų, toks šepetėlis gali valyti, balinti, masažuoti ar poliruoti. Nors prietaisai elektriniai, bet išsiskiria atsparumu vandeniui, todėl gali būti naudojami vonios kambaryje. Toks prietaisas dantims valyti bus tobulas sprendimas vaikams, kurie ne visada labai atsakingai žvelgia į dantų priežiūrą ir burnos higieną. Įteikę savo atžalai tokį dantų šepetėlį būsite tikri, kad jų dantukais pasirūpinta tinkamai.

  Rinkdamiesi elektrinį dantų šepetėlį atkreipkite dėmesį į jo komplektaciją: ar yra kroviklis, kiek galvučių ir kokios įeina į komplektą.

  Mūsų dantų balinimo prietaisų kategorijoje – „Silk‘n“ elektriniai dantų šepetėliai. Šis gamintojas grožio ir sveikatos priemonių sektoriuje užima aukštas pozicijas, yra pelnęs ne tik pripažinimą, bet ir daug jo priemones išbandžiusiųjų simpatijų. Į savo asortimentą įtraukiame tik patikimų ir puikiai pozicionuojamų gamintojų produktus, o „Silk‘n“ elektriniai dantų šepetėliai aukštus mūsų kriterijus puikiai atitinka.

  Dantų balinimo prietaisai internetu – rinkitės geriausius Hairfree.lt el. parduotuvėje ir jau netrukus galėsite mėgautis šių prietaisų privalumais. Pirkimas internetu sudaro galimybes efektyviai taupyti savo laiką, negana to, pirkti galite būdami namuose, darbe ar net išvykę į kelionę, nes esate nepriklausomi nuo laiko ir vietos. Rinkitės norimus gaminius, apmokėkite už juos konkurencingą kainą, o mes pasirūpinsime Jūsų užsakymo pristatymu nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas. Pristatymo paslaugas teikiame ir į daugelį Europos šalių – čia prekės keliauja maždaug 4–7 darbo dienas. Jei Jums patogiau, savo užsakymą galite atsiimti DPD ar Omniva paštomatuose. Yra galimybė pratęsti prekių garantiją ir draudimą.