Prekių katalogas

Sulankstomi masažo stalai iš aliuminio

 • Kaina 129  su PVM
  Kaina 129  su PVM
  Kaina 139  su PVM
  Kaina 139  su PVM
  Kaina 169  su PVM
  Kaina 169  su PVM
  Kaina 169  su PVM
  Kaina 159  su PVM
  Kaina 159  su PVM
  Kaina 159  su PVM
  Kaina 159  su PVM
  Sulankstomas masažo stalas ALU M2 (Cream)
  Kodas: ALU-2-M-CREAM

  186cm x 60 cm, 2 dalių masažo stalas aliuminio rėmu 

  Kaina 149  su PVM
  Sulankstomas masažo stalas ALU M2 (Black)
  Kodas: ALU-2-M-BLACK

  186cm x 60 cm, 2 dalių masažo stalas aliuminio rėmu

  Kaina 149  su PVM
  Sulankstomas masažo stalas ALU L2 (Cream)
  Kodas: ALU-2-L-CREAM

  192cm x 70 cm, 2 dalių masažo stalas aliuminio rėmu

  Kaina 159  su PVM
  Sulankstomas masažo stalas ALU L2 (Black)
  Kodas: ALU-2-L-BLACK

  192cm x 70 cm, 2 dalių masažo stalas aliuminio rėmu

  Kaina 159  su PVM
  Sulankstomas masažo stalas ALU 3 (Cream)
  Kodas: ALU-3-CREAM

  192cm x 70 cm, 3 dalių masažo stalas aliuminio rėmu

  Kaina 169  su PVM
 • Ieškote naujo masažo stalo? Norite šio to kokybiško ir patvaraus, o drauge ir patogaus tiek masažuotojui, tiek klientui? Sulankstomi masažo stalai aliuminio rėmu – puikus pasirinkimas. Aliuminis pasižymi lengvumu, todėl toks masažo stalas bus nesunkus, bet drauge stabilus ir tvirtas. Pasižvalgykite po mūsų asortimentą ir atraskite, kas tobulai atitiks Jūsų poreikius ir finansines galimybes.

  Aliuminio rėmą turintys stalai yra lengvi, todėl juos labai patogu transportuoti. Sulankstytas toks stalas bus ir lengvas, ir kompaktiškas, todėl turėsite galimybes teikti mobilias masažo paslaugas, t. y. dirbti ne tik salone ar masažo kabinete, bet ir vykti pas klientus į svečius. Tai leis turėti platesnį klientų ratą, apimantį ir tuos, kurie patys į paslaugų teikimo vietą atvykti negali. Tai Jūsų paslaugoms suteiks lankstumo, o drauge ir didesnės vertės.

  Siūlome skirtingų dydžių masažo stalus aliuminio rėmu: S, M ir L dydžių. Taip pat skiriasi dalių skaičius – rinkitės dviejų arba trijų dalių sulankstomus stalus. Vienas didesnių privalumų – reguliuojamas kojų aukštis, suteikiantis galimybę stalu naudotis ne vienam masažuotojui, kas itin pasiteisina, jei skiriasi masažuotojų ūgis.

  Šių masažo stalų apdailai panaudotas aukštos kokybės vinilas, todėl stalas ilgai išliks reprezentatyvus, jo priežiūra nebus sudėtinga. Minkštoji stalo dalis siekia apie 4 cm storio.

  Spalviniu požiūriu masažo stalai aliuminio rėmu yra tamsūs ir šviesūs, todėl nuspręskite, koks labiau derės prie patalpų interjero ir koks bus praktiškesnis valymo ir priežiūros kontekste.
  Toks stalas bus labai geras pasirinkimas nugaros, rankų, kojų ir kitiems masažams, kosmetologijos procedūroms ir pan.

  Siūlome „RestPro“ masažo stalus – gamintojas puikiai žinomas, o gaminiai pozicionuojami kaip aukštos kokybės ir patvarūs. Todėl išsirinkę masažo stalą mūsų el. parduotuvėje džiaugsitės kokybišku ir ilgaamžiu pirkiniu.

  Sulankstomi masažo stalai aliuminio rėmu – el. parduotuvėje Hairfree.lt išsirinksite tinkamiausią sau. Garantuojame sklandų ir operatyvų pirkinių pristatymą Lietuvoje vos per 1–2 darbo dienas, taip pat pristatome į daugelį Europos šalių – čia pristatymas trunka nuo 4 iki 7 darbo dienų.