Prekių katalogas

Elektriniai masažo stalai

 • Kaina 699  su PVM
  Kaina 699  su PVM
  Kaina 669  su PVM
  Kaina 2799  su PVM
  Kaina 669  su PVM
  Kaina 669  su PVM
  Kaina 2299  su PVM
 • Teikiantiems profesionalias masažo paslaugas reikalinga kokybiška, patogi, patvari įranga ir darbo priemonės. Vienas svarbiausių darbe yra masažo stalas, turintis atitikti aukštus kriterijus, būti patogus masažuotojui ir komfortiškas klientui. Jei ieškote būtent tokio masažo stalo, puikiu pasirinkimu bus stacionarus. Rinkitės mūsų el. parduotuvėje ir jau netrukus džiaukitės naujojo pirkinio privalumais.

  Siūlome dviejų arba trijų dalių stacionarius masažo stalus profesionalams. Kelių dalių stalas naudingesnis Jums, priklauso nuo konkrečių paslaugų, kokias teikiate. Mūsų asortimente stacionarūs masažo stalai skirtingų gabaritų, todėl prieš pirkdami įvertinkite, kokie matmenys aktualūs Jums. Tai priklauso nuo patalpos, kurioje teiksite masažo paslaugas. Svarbu, kad aplink stalą liktų pakankamai vietos judėti, nes judesių ribojimas turės neigiamos įtakos teikiamoms paslaugoms ir Jūsų patogumui dirbant.

  Dalis masažo stalų turi daugiasluoksnį užpildą su Soft-foam sistema, todėl puikiai palaiko natūralią kūno padėtį, suteikia komforto. Rinkdamiesi masažo stalą įvertinkite maksimalią apkrovą. Karkasui naudota buko mediena itin tvirta, todėl masažo stalas bus ilgaamžis ir patvarus, tai – ilgalaikė investicija. Yra ir stalų su metaliniu karkasu, taip pat pasižyminčiu puikiu patvarumu ir stabilumu.

  Stacionarūs masažo stalai yra dviejų spalvų: juodos ir kreminės. Pasirinkite, kuri Jums patinka labiau arba derinkite prie masažo kabineto interjero. Kai kurie stalai turi lentyną daiktams pasidėti, kas suteikia papildomo patogumo masažo meistrui.

  Į asortimentą įtraukiame tik rinkoje aukštas pozicijas užimančių gamintojų produkciją, tad džiaugiamės Jums galėdami pasiūlyti „RestPro“ masažo stalus, kuriems būdinga puiki kokybė, tvirtumas, funkcionalumas, nesudėtinga priežiūra.

  Stacionarūs masažo stalai profesionalams internetu – el. parduotuvėje Hairfree.lt rinkitės sau tinkamiausią, o mes pasirūpinsime operatyviu pirkinio pristatymu. Stacionarus masažo stalas pagal gabaritus ir svorį yra nemažas pirkinys, tad neretam papildomu galvos skausmu gali tapti jo transportavimas. Mes siūlome sklandų ir operatyvų pristatymą Jūsų nurodytu adresu vos per 1–2 darbo dienas. Rinkitės mūsų el. parduotuvėje, apmokėkite Jums patogiu būdu ir jau po poros dienų galėsite mėgautis masažo stalo privalumais. Negana to, sutaupysite laiko, kurį reikėtų skirti kelionei į specializuotas parduotuves renkantis stalą masažui.