Prekių katalogas

Masažo akmenų šildytuvai

 • Masažo akmenų šildytuvas (6l)
  Kodas: HSH6
  Kaina 89  su PVM
  Kaina 129  su PVM
 • Gydomasis masažas karštais akmenimis tikrai nėra šių dienų naujiena – tokia praktika buvo taikoma jau senovėje, o itin sparčiai išpopuliarėjo palyginti neseniai. Masažo karštais akmenimis koncepcija grįsta įkaitintų akmenų dėliojimu tam tikrose kūno zonose tiesiog juos palaikant tose vietose arba jais masažuojant konkrečias kūno vietas. Šiai masažo technikai naudojami glotnūs bazalto akmenys.

  Kodėl būtent bazaltas? Jis turi daug geležies, kas suponuoja puikų ir ilgalaikį šilumos išlaikymą. Masažo metu akmenys pamirkomi vandenyje, o tada kaitinami specialiame masažo akmenų šildytuve, kol pasiekia reikiamą temperatūrą. Karšti masažo akmenys paprastai naudojami nugaros sričiai.

  Masažas karštais akmenimis labai naudingas – akmenys perduoda savo šilumą raumenims ir efektyviai juos atpalaiduoja, teigiamai veikia kraujotaką bei ramina įsitempusią nervų sistemą. Masažas karštais akmenimis bus nepamainomas, jei vargina nugaros skausmai, nemiga, jaučiate slogią nuotaiką ar net depresiją, patiriate osteoartrito ar artrito sąlygotus skausmus. Įsigykite masažo akmenų šildytuvą ir lepinkitės puikiu masažu kada tik panorėję. O galbūt esate masažo specialistas? Tuomet kokybiški masažo akmenų šildytuvai taip pat turėtų atsidurti Jūsų akiratyje.

  Mūsų asortimente esantys masažo akmenų šildytuvai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, todėl pasižymi tvirtumu, stabilumu, ilgalaikiškumu. Taip pat jie puikiai išlaiko pastovią temperatūrą, korpusas neįkaista, todėl nekyla rizika nusideginti. Rankenos labai patogios, kas ypač svarbu, jei prietaisą reikia pernešti į kitą vietą. Rinkdamiesi vertinkite prietaiso galingumą, talpą, matmenis, korpuso medžiagas. Mūsų asortimente taip pat galite įsigyti ir vulkaninio bazalto masažo akmenų komplektų.

  Svarstote, kur įsigyti kokybišką, bet už nedidelę kainą masažo akmenų šildytuvą? Juk sutikite – prekė tikrai ne kasdienė ir norintys jį įsigyti turėtų keliauti į didmiesčiuose veikiančias specializuotas parduotuves, derintis prie jų darbo laiko, strateginės padėties. Todėl siūlome pasinaudoti puikia proga ir pirkti internetu Hairfree.lt el. parduotuvėje – čia pirkti patogu, paprasta ir labai greita, o mes pasirūpiname sklandžiu pirkinių pristatymu Lietuvoje bei į daugelį šalių Europoje. Rinkitės 6 ar 18 litrų talpos masažo akmenų šildytuvus mūsų pasiūloje.