Prekių katalogas

Makiažo kėdės

 • Kaina 129  su PVM
  Kaina 129  su PVM
  Makiažo kėdė MAKE-UP CHAIR ALU ROSE GOLD
  Kodas: 140084
  Kaina 129  su PVM
 • Esate makiažo specialistė? Norite užtikrinti maksimalų komfortą savo klientėms ir patogumą sau darbo metu? Tuomet verta pagalvoti apie naują makiažo kėdę iš Hairfree.lt asortimento. Patogios, funkcionalios, prie makiažo meistro ir kliento poreikių lengvai pritaikomos kėdės garantuos geriausią darbo patirtį. Skubėkite rinktis mūsų asortimente ir pirkti kėdę labai konkurencinga kaina!

  Mūsų pasiūloje esančios makiažo kėdės yra sulankstomos, o tai labai didelis privalumas, nes ją galėsite naudoti ir savo salone ar grožio kabinete, ir vykdamos pas klientes į namus ar darbo vietą – ten, kur reikia atlikti makiažą. Sulankstomą kėdę galėsite vežtis su savimi ir užsitikrinti patogumą darbo metu.

  Makiažo kėdžių gamybai naudotas tvirtas aliuminis, todėl kėdės yra patvarios ir stabilios. Neabejokite, tai – ilgalaikė investicija. Aliuminis yra stiprus metalas, atsparus išorės poveikiui, tad ilgainiui nepraras puikios savo išvaizdos. Taip pat šiam metalui būdingas lengvumas, kas labai svarbu, jei transportuosite kėdę.

  Tvirta, stabili kėdė užtikrins, kad makiažą atlikti bus kur kas patogiau ir lengviau, todėl investuoti į savo patogumą, darbų kokybę ir pridėtinę paslaugų vertę tikrai naudinga. Galite rinktis juodą arba raudoną kėdę. Juoda – klasika, solidumas, ji tiks bet kuriame interjere. O raudona yra ryški, ji bus labai stilingu ir dėmesį kaustančiu akcentu Jūsų darbo vietoje. Turime makiažo kėdžių su specialia atrama galvai – neabejokite, kad Jūsų klientės tikrai įvertins tokį patogumą. O ir Jūs turėsite daugiau komforto dirbant.

  Mūsų makiažo kėdės yra patikimų gamintojų, kuriuos renkamės labai atsakingai. Visi gaminiai yra aukštos kokybės, tvirti, stabilūs, atrodantys labai stilingai, pagaminti iš kokybiškų medžiagų.
  Makiažo kėdės internetu Hairfree.lt el. parduotuvėje – taupykite savo laiką ir pirkite sparčiai bei patogiai. Jums nereikės nė išeiti iš namų ar darbo vietos, galėsite pirkti radę laisvą minutę bet kuriuo paros metu. Tai tik keli iš daugelio pirkimo internetu privalumų. Rinkitės patikusią kėdę, apmokėkite Jums patogiu būdu, o mes Jūsų pirkinį pristatysime sklandžiai ir operatyviai Lietuvoje, taip pat ir į daugelį šalių Europoje.