Prekių katalogas

Balno formos kėdutės

 • Meistro kėdutė STOOL BEAUTY 3 BLACK
  Kodas: 118591
  Kaina 6900
  Meistro kėdė Restpro Expert 1 (Cream)
  Kodas: EXPERT-1-CREAM

  Balno formos reguliuojamo aukščio mestro kėdutė, plastikinis rėmas, kreminės spalvos

  Kaina 4900
  Meistro kėdė Expert 2 (Cream)
  Kodas: EXPERT-2-CREAM

  Balno formos reguliuojamo aukščio meistro kėdutė, metalinis rėmas + pakojis, kreminės spalvos

  Kaina 4900
  Kaina 6900
  Kaina 6900
  Meistro kėdutė STOOL BEAUTY 3 WHITE
  Kodas: 118590
  Kaina 6900
  Meistro kėdutė COSMETIC STOOL GIOVANNI BLACK
  Kodas: 111351
  Kaina 15900
  Kaina 6900
 • Grožio srities specialistai itin daug laiko praleidžia stovėdami, todėl kėdutė-balnas jiems yra tikras išsigelbėjimas. Šios kėdutės puikiai tinka masažuotojams, kirpėjams, kosmetologams, manikiūro ir kitiems grožio meistrams. Ant jų patogu sėdėti, tačiau kartu kėdutė nevaržo judesių ir mobilumo, todėl paprasta ir patogu atlikti savo darbą.

  Kėdutė-balnelis yra specialios formos, kuri užtikrina patogumą sėdint. Ji palaiko tinkamą stuburo padėtį ir padeda išvengti raumenų skausmo ilgai dirbant vienoje padėtyje. Naudojamos specialios medžiagos, kurios užtikrina minkštumą ir apsaugo nuo slidinėjimo sėdint.

  Grožio industrijos specialistams sukurtos profesionalios kėdutės yra balno formos, todėl leidžia lengvai ir greitai atrasti patogią sėdėjimo padėtį ar ją keisti. Penkių ratukų pagrindas užtikrina stabilumą ir apsaugo nuo virtimo galimybės – žvaigždės principu išdėstyti ratukai suteikia penkis atramos taškus. Ratukai lengvai keičia kryptį, todėl tiek atliekant masažą, tiek teikiant kitas grožio paslaugas, specialistui patogu judėti nepakylant nuo kėdutės ir išvengiant papildomų judesių. Taip užtikrinamas darbo patogumas ir patiriamas mažesnis nuovargis, tausojami raumenys.

  Kėdutė-balnas yra nedidelio svorio, todėl ją lengva perkelti į kitą vietą ar įveikti slenksčius. Tai suteikia platų pritaikymą įvairiose patalpose. Specialia rankenėle lengvai reguliuojamas kėdutės aukštis, todėl ji tinka įvairaus ūgio ar sudėjimo žmonėms, taip pat patogu keisti kūno padėtį atliekant skirtingas užduotis. Kai kurios kėdutės taip pat turi ir balno kampo reguliavimo mechanizmą, todėl dar geriau prisitaiko prie individualių poreikių ar meistro darbo specifikos. Kai kurios kėdutės yra komplektuojamos su atlošu, kuris suteikia patogią atramą nugarai ir tausoja stuburo raumenis. Taip užtikrinamas dar didesnis patogumas ir apsauga nuo nuovargio net ilgai dirbant.

  Plačiame asortimente rasite įvairių balno tipo kėdučių pasirinkimą – jos varijuoja savo išvaizda ir spalvomis, todėl jas lengva priderinti įvairaus interjero grožio salonuose. Šios kėdutės yra sukurtos profesionalams, todėl itin tvirtos ir ilgaamžės, atsparios dėvėjimuisi ir lengvai valomos. Kėdutė-balnas yra puikus pasirinkimas kiekvienam grožio specialistui, siekiančiam susikurti patogią ir ergonomišką darbo vietą.