Prekių katalogas

Fotoepiliatoriai

 • Grožio industrijos sukurtas fotoepiliatorius veikia panaudojant pulsinės šviesos technologiją. Ši technologija išpopuliarėjo dėl daugybės privalumų, kuriais tradiciniai depiliacijos būdai nepasižymi. Kūno plaukų šalinimas be skausmo, odos paraudimo ir kitų nemalonių pojūčių, ilgalaikis efektas ir lengvas naudojimas žavi daugelį.

  Pirmieji prietaisai buvo skirti profesionalams grožio paslaugų tiekėjams, tačiau šiandien fotoepiliatorius yra saugus, nedidelis ir patogus naudoti namuose prietaisas, jį įsigyti gali kiekvienas. Taip pat naudojimui nereikia jokių specifinių žinių, įgūdžių ar išsilavinimo, pakanka susipažinti su naudojimo taisyklėmis.

  Jei naudosite fotoepiliatorių pagal instrukciją ir imsitės atsargumo priemonių, plaukelius pašalinsite saugiai, be skausmo ir ilgam.

  Daugelis parduodamų fotoepiliatorių yra skirti savarankiškam naudojimui namuose. Jais naudotis lengva, patogu ir saugu, plaukeliai, kaip ir atliekant procedūrą grožio salone, yra pašalinami per maždaug dešimties fotoepiliacijų ciklą.

  Naudojimui namuose skirti Silk‘n fotoepiliatoriai skiriasi blyksnių skaičiumi, tad rinkdamiesi visada pasitarkite su specializuotos kūno ir odos grožio priežiūros aparatais prekiaujančios el. parduotuvės Hairfree.lt konsultantais. Galingesnė blykstė reikalinga storesniems ir tankesniems plaukams šalinti, taip pat turėtų būti atsižvelgiama ir į jų spalvą. Vis dėlto visos blykstės, naudojamos namų naudotojams skirtuose prietaisuose, yra tokio stiprumo, kad nesukelia nudegimų ar kitų odos pažeidimų.

  Tiesa, šalinant plaukus fotoepiliatoriumi prireiks ir šiek kantrybės – šviesos pluoštas turi pasiekti visus plaukelius, o procedūrą teks kartoti. Ją tektų kartoti ir grožio salone, nes pulsinė šviesa paveikia tik augimo stadijoje esančius plaukelius, kurie įprastai sudaro tik apie 30 proc. Nepaveikti plaukeliai atauga gana greitai, tačiau fotoepiliaciją kartojant jų mažėja, didėja intervalai tarp procedūrų. Visiškai pašalinti kūno plaukus prireikia maždaug dešimties procedūrų – tikslus skaičius priklauso nuo hormoninės pusiausvyros, plaukų tankumo, struktūros ir atspalvio. Po šių procedūrų nepageidaujamų plaukelių atsikratysite ilgam ir jau galėsite džiaugtis lygia, švelnia oda.

  Kaina 389  su PVM
  Kaina 239  su PVM
  Fotoepiliatorius Silk'n Infinity 400.000
  Kodas: 8712856048083#

  Naujausios eHPL technologijos dėka fotoepiliatorius Silk'n Infinity efektyviai pašalina net ir šviesius plaukus

  Kaina 179  su PVM
  Fotoepiliatorius Silk'n Infinity Fast 600.000
  Kodas: INFF1PE1001

  Itin greitas kūno ir veido plaukelių šalinimas su eHPLTM technologija visų atspalvių odai

  Kaina 249  su PVM
  Fotoepiliatorius Silk'n Motion 350.000
  Kodas: 8712856052028#

  350.000 blyksnių resursą turintis fotoepiliatorius su automatine pulsacijos sistema

  Kaina 169  su PVM
  Fotoepiliatorius Silk'n Infinity Premium Smooth 500.000
  Kodas: 8712856061228#

  Fotoepiliatorius Silk'n Infinity Premium su 500.000 blyksnių resursu + el. skustuvas Silk'n LadyShave Wet&Dry

  Kaina 199  su PVM
  Fotoepiliatorius Silk'n Jewel LUXX 200.000
  Kodas: 8712856061037#

  200.000 blyksnių resursą turintis fotoepiliatorius su automatine pulsacijos sistema

  Kaina 129  su PVM
 • Fotoepiliatoriai, kuriuose naudojama pažangi intensyvia pulsine šviesa paremta technologija (fotoepiliacija), padeda atsikratyti nepageidaujamų plaukelių ilgam ir pasiekti profesionalių plaukų šalinimo rezultatų tiesiog namuose.

  Kaip veikia fotoepiliacija?

  Dauguma žmonių vis dar painioja plaukelių šalimą lazeriu su fotoepiliacija. Bet negalima jų kaltini – abi procedūros remiasi šviesos blyksnių technologija. Tačiau reikia nepamiršti, kad lazeris buvo sukurtas kaip prietaisas naudojimui medicinoje, o fotoepiliatorius nuo pat pradžių buvo orientuotas į plaukelių šalinimą ir estetines procedūras. Taigi, fotoepiliacija – tai intensyvios impulsinės šviesos technologija paremta procedūra, kuri veikia odos paviršiuje naikindama plaukelių svogūnėlius. Ši procedūra suteikia ilgalaikius rezultatus ir leidžia mėgautis glotnia oda atliekant retas procedūras rezultato palaikymui. Turbūt vienas didžiausių fotoepiliacijos privalumų yra galimybė atlikti šią procedūrą namuose. Inovatyvių technologijų dėka nebereikia šalinti nepageidaujamų plaukelių grožio salonuose ar klinikose. Fotoepiliatorius, skirtas naudojimui namuose, yra visai nedidelis, patogus naudoti ir nesudėtingai veikiantis prietaisas. Fotoepiliacija namuose, kaip ir kiekviena procedūra turi tam tikrą procesą, kurio patariama laikytis norint pasiekti geriausių rezultatų. Nors pasiruošimas yra labai svarbi minėto proceso dalis, ne ką mažiau dėmesio reikia kreipti ir į odos priežiūrą po procedūros.

  Odos priežiūra po procedūros

  Fotoepiliacija iš esmės nereikalauja sudėtingo pasiruošimo. Užtenka odą švariai nuplauti švelniu muilu ir tekančiu vandeniu, gerai nusausinti. Žinoma, labai svarbu nesideginti saulėje ar soliariume bent kelias savaites iki procedūros, nes fotoepiliacija yra daug veiksmingesnė ant neįdegusios odos ir gali nebūti tokia efektyvi ant tamsesnės odos, o jei oda stipriai įdegusi retais atvejais netgi galimi nudegimai procedūros metu.

  Labai panaši situacija ir su odos priežiūra po plaukelių šalinimo šiuo būdu. Priežiūra nėra sudėtinga ir nereikalauja daug dėmesio. Kadangi fotoepiliacijos metu intensyvūs šviesos impulsai, pasiekę reikiamą vietą tampa šiluma ir taip naikina plaukelio svogūnėlį, oda depiliacijos vietoje gali būti kiek šiltesnė nei kitur. Po procedūros patariama ištepti odą švelniu, vėsinantį efektą turinčiu kremu, kuris turėtų raminamąjį poveikį. Žinoma, prieš naudodami kremą, atidžiai perskaitykite jo sudėtį. Patariama nenaudoti tokių kosmetikos priemonių, kurios savo sudėtyje gali turėti agresyviai veikiančių medžiagų. Jeigu plaukelius šalinote pažastų srityje, bent kelias dienas stenkitės nenaudoti dezodoranto. Besilaikydami šių patarimų padėsite odai greičiau atsigauti po procedūros ir taip nesukelsite dirginimo ar alergijos.

  Po fotoepiliacijos nešalinkite plaukelių kitais depiliacijos būdais. Primename, kad fotoepiliacijos metu plaukeliai nėra išraunami ar nupjaunami, jie yra paveikiami šviesos blyksnių, kurie naikina plauko folikulą ir galutinis rezultatas bus matomas tik ilgainiui, plaukeliai palaipsniui išslinks. Lygiai taip pat, kaip ir prieš procedūrą, taip ir po jos, leiskite odai pailsėti ir stenkitės ją apsaugoti nuo saulės šviesos.

  Kaip pasiekti geriausio plaukelių šalinimo rezultato?

  Primename, kad fotoepiliacija nėra vienkartinis procesas ir rezultatas nėra matomas po pirmosios procedūros. Kadangi fotoepiliacijos metu yra paveikiami tik augimo stadijoje esantys plaukeliai, procedūras reikia kartoti tam tikrais intervalais. Tik taip pasieksite norimą rezultatą ir pamatysite tikrąjį šios procedūros efektą. Fotoepiliacija turėtų būti atliekama tokiais intervalais:

  • Pirmosios procedūros turi būti kartojamos kas dvi savaites;
  • Vėliau jos retėja iki vieno karto per mėnesį;
  • Praėjus pusmečiui po pirmosios fotoepiliacijos, plaukelius reikia šalinti vieną kartą per du mėnesius.

  Geriausią rezultatą pasieksite planuodami savo procedūras ir laikydamiesi minėtų taisyklių. Trupučio kantrybės, žinoma, prireiks, tačiau pagalvokite, kad ilgainiui procedūros tik retės, o plaukelių šalinimą galėsite pamiršti net porai mėnesių. Tai juk beveik visa vasara be jokio rūpesčio dėl ataugusių plaukelių! Rezultatai iš tikrųjų puikūs, tad fotoepiliatoriai tampa neatsiejama šiuolaikiškos grožio rutinos dalimi.