Prekių katalogas

Pėdų masažuokliai, masažinės vonelės

 • Pėdų masažuoklis-šildyklė Lanaform 2-in-1 Shiatsu Comfort
  Kodas: 5410984087761

  Pėdų masažuoklis-šildyklė su 4 besisukančiomis masažinėmis galvutėmis ir 2 šildymo režimais

  Kaina 5995  su PVM
  Kaina 4495  su PVM
  Masažinė pėdų vonelė Lanaform Foot Spa
  Kodas: 5410984069408

  Vibracija, akupresūra ir burbulinis masažas

  Kaina 3495  su PVM
  Masažinė pėdų vonelė Lanaform Heat & Fold Spa
  Kodas: 5410984090273

  Vietą taupanti, sulankstoma masažinė pėdų vonelė

  Kaina 4995  su PVM
 • Pėdų masažas – tobulas sprendimas pavargusioms ar net skaudančioms kojoms. Pėdos – mūsų savijautos pagrindas, jose yra galybė reikšmingų taškų, atsakingų už mūsų energiją, savijautą ir daugelį funkcijų. Tad pėdų masažas bus nepaprastai malonus ne tik tada, kai kojos pavargusios, bet ir jaučiant bendrą įtampą, nuovargį, varginant nugaros skausmams, jei stokojate energijos ir daugeliu kitų atvejų. Sakysite, nėra galimybių mėgautis pėdų masažu vos tik kyla poreikis? Klystate – įsigykite pėdų masažuoklį ir lepinkitės pėdų masažo nauda kada tik panorėsite.

  Mūsų el. parduotuvėje rasite skirtingų vandens masažuoklių, nesiskiriančių kaina, funkcionalumu, todėl įvertinkite savo poreikius bei finansines galimybes ir pasirinkite juos geriausiai atitinkantį prietaisą.
  Jei nenorite investuoti didesnės sumos, puikus pasirinkimas bus šildantis ir atpalaiduojantis masažuoklis pėdoms. Jis nepriekaištingai „pasirūpins“ pavargusiomis kojomis. Veikia vibromasažo principu, skalbiamas rankomis, nedidelis ir kompaktiškas, todėl galėsite naudoti ne tik namuose, bet ir darbe, pasiimti į keliones.

  Galbūt norite įsigyti elektrinę pėdų šildyklę? Jos privalumus ypač įvertinsite po sunkios darbo dienos, ilgų kelionių pėsčiomis arba žvarbiais žiemos vakarais, lietingą rudenį. Šildyklė turi kelis šildymo režimus, automatinį išsijungimą, apsaugą nuo perkaitimo, ją galima skalbti skalbimo mašinoje žemoje temperatūroje.

  Kiek brangesnis variantas – pėdų masažuoklis-šildyklė, turintis daugiau šildymo lygių, masažo programų, suteikiantis progą pasirinkti, koks masažas atitinkamu momentu reikalingiausias. Tai tobulas relaksas Jūsų pėdoms, kojoms ir visai savijautai, kai jaučiate įtampą, pavargstate, sušąlate, daug vaikštote.

  Šioje prekių kategorijoje siūlome „Lanaform“ produkciją – aukštos kokybės, patvarią, funkcionalią ir patikimą. Gamintojas sveikatos ir grožio prekių rinkoje vertinamas bei pelnęs aukštas pozicijas, tad džiaugiamės savo klientams siūlydami geriausiųjų gaminius.

  Pėdų masažuokliai internetu el. parduotuvėje Hairfree.lt – čia išsirinksite ne tik pėdų masažuoklį, bet ir daug kitų komforto prekių. Apmokėkite už pirkinius Jums patogiu būdu ir nesirūpinkite transportavimu – užsakymą pristatysime per 1–2 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu ar į paštomatą. Pirkti internetu labai patogu ir paprasta, juo labiau kad pirkdami el. parduotuvėje esate visiškai nepriklausomi ir galite laisvai planuoti pirkimo proceso laiką.