Prekių katalogas

Vonios svarstyklės

 • Kaina 49  su PVM
  Kaina 2995  su PVM
  Kaina 1495  su PVM
 • Nors dažnai manoma, kad svarstyklės reikalingos tik tiems, kurie trokšta sulieknėti, itin atidžiai prižiūri savo mitybą ir seka svorio pokyčius, bet iš tiesų svarstyklės naudingos visiems be išimties ir turėti šį prietaisą namuose yra verta. Kodėl? Juk svoris tiesiogiai susijęs su daugeliu ligų, todėl kiekvienam tikslinga sekti savo svorį, jo pokyčius ir atitinkamai į juos reaguoti, siekiant ne tik dailių kūno linijų, bet ir puikios savijautos, sveikatos, energingumo ir darbingumo. Tad jei namuose dar neturite svarstyklių, išsirinkite patikusias mūsų asortimente, o mes pasirūpinsime, kad jau netrukus galėtumėte mėgautis jų privalumais.

  Turime skirtingų funkcionalumų ir dizainų svarstykles. Jei laukiatės ar namuose jau turite kūdikį, tuomet verta įsigyti svarstykles kūdikiams. Itin tikslios, patogios naudoti, labai gera funkcija – svorio fiksavimas tiems kūdikiams, kurie jau ropoja, ir kuriuos pasverti gana sudėtinga dėl jų judrumo. Svarstyklės automatiškai išsijungia, jas labai lengva valyti ir prižiūrėti. Jei sverti norite ne tik mažylį, bet ir kontroliuoti savo svorį, įsigykite patogias svarstykles, tinkančias ir vaikams, ir suaugusiems. Speciali funkcija stabilizuoja kūdikių svorio matavimą, galite naudoti rankšluostį. Dar viena unikali funkcija apskaičiuoja svorio skirtumą tarp dabartinio skaičiaus ir ankstesnio matavimo, todėl sekti svorio pokyčius dar paprasčiau!

  Turime ir įprastų vonios svarstyklių, kurios bus puikus pasirinkimas, jei neturite didelių poreikių. Jos automatiškai išsijungia, turi neslidžią dangą, tiksliai matuoja. Paprastas, estetiškas dizainas leis svarstykles lengvai priderinti bet kokio stiliaus vonioje.

  Visos mūsų asortimente esančios svarstyklės yra kokybiškos, patvarios, tiksliai matuojančios, todėl dovanos geriausią naudojimosi jomis patirtį.

  Svarstyklės internetu Hairfree.lt el. parduotuvėje – spartus pasirinkimas, patogus apmokėjimas ir jokių rūpesčių dėl pirkinių pristatymo. Išsirinkite svarstykles, geriausiai atitinkančias Jūsų poreikius, apmokėkite už jas, o mes pristatysime pirkinį į bet kurį Lietuvos miestą, taip pat pristatome ir į užsienio šalis. Pirkti internetu nepalyginamai patogiau, nes esate nepriklausomi nuo vietos ar laiko, visiškai savarankiškai galite planuoti pirkimo procesą, atsižvelgdami tik į savo poreikius ir galimybes.