Prekių katalogas

Vertikalaus masažo kėdės

 • Kaina 99  su PVM
  Kaina 99  su PVM
 • Teikiant masažo paslaugas labai svarbus inventorius, nes jo kokybė ir patogumas tiesiogiai susijęs su teikiamomis paslaugomis ir klientų komfortu. Jei Jūsų paslaugų spektras apsiriboja masažais, kurie atliekami pacientui esant vertikalioje pozicijoje, sėdint, tuomet geriausias sprendimas – vertikalaus masažo lova. Aukštos kokybės, patvarius ir ilgaamžius masažo stalus galite išsirinkti mūsų el. parduotuvėje Hairfree.lt.

  Parduotuvės asortimente esančios masažo kėdės turi metalinį rėmą, garantuojantį kėdės stabilumą ir tvirtumą. Apdailai naudojamas aukštos kokybės vinilas, kuris atrodo reprezentatyviai, ilgainiui išlaiko puikią išvaizdą ir yra nesunkiai prižiūrimas. Masažo kėdės minkštajai daliai naudota standi, bet labai patogi paminkštinimo medžiaga, siekianti apie penkis centimetrus storio.

  Vertikalaus masažo kėdės, esančios mūsų asortimente, turi reguliuojamą kojų dalį, suteikiančią progą kėdę lengvai pritaikyti skirtingo ūgio masažuotojams, todėl tokia kėde galės naudotis net keli specialistai ir visiems dirbti bus patogu. Kėdės turi rankų prilaikymo vietas ir vietą galvai, tad ir pacientas jausis patogiai.

  Vertikalaus masažo kėdės iš mūsų asortimento bus puikus pasirinkimas ir namų sąlygomis atliekamiems masažams, ir tada, jei paslaugas teikiate salone, masažo kabinete. Rinkitės kreminę arba juodą spalvą – tą, kuri labiau atitinka Jūsų simpatijas bei dera prie aplinkos, kurioje bus įkurdinta kėdė. Mūsų vertikalaus masažo kėdės komplektuojamos su transportavimo krepšiu, todėl sulankstę jas supakuosite ir galėsite pernešti, pervežti į kitą vietą labai patogiai. Kėdės svoris siekia apie 9 kilogramus.

  Rinkdamiesi kėdę įvertinkite jos matmenis – masažo kėdė turi ne tik tilpti Jūsų turimoje patalpoje, bet ir palikti aplink save pakankamai vietos patogiai judėti.

  Vertikalaus masažo kėdės mūsų asortimente yra patikimo ir puikiai vertinamo gamintojo – „RestPro“. Džiaugiamės savo klientams galėdami siūlyti tik geriausiųjų produkciją.

  Jei reikalinga vertikalaus masažo kėdė, negaiškite laiko ir pirkite internetu – el. parduotuvėje Hairfree.lt rasite tinkamiausią. Apmokėkite Jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsime, kad naujasis pirkinys Jus pasiektų per 1–2 darbo dienas nurodytu adresu. Pirkti internetu patogu, greita ir paprasta, be to, tai padeda efektyviai taupyti brangų laiką.