Prekių katalogas

Ortopedinės pagalvės

 • Kaina 1295  su PVM
  Vandens pagalvė Lanaform Aqua Comfort
  Kodas: 5410984034727

  Maksimalų komforto pojūtį sukurianti vandens pagalvė nemigos terapijai

  Kaina 3995  su PVM
 • Niekas neprieštaraus, kad kokybiškas miegas yra sveikatos pagrindas. Puikiai išsimiegoję jaučiamės energingi, turime daugiau jėgų, ištvermės, geras miegas teigiamai veikia nuotaiką, darbingumą, o patogus miegas leidžia išvengti sprando, nugaros skausmų, kito diskomforto. Tai tik kelios priežastys, pagrindžiančios, kodėl turime rūpintis komfortišku miegu. Tam didelės įtakos turi pagalvė. Jei norite mėgautis nepaprastai patogiu miegu tarsi galvą padėjus ant debesies, įsigykite... vandens pagalvę!

  Mūsų asortimente rinkitės vandens pagalves, užtikrinsiančias gerą, kokybišką i ramų miegą. Tokia pagalvė idealiai priglus prie Jūsų galvos ir kako, tad jausitės nepaprastai komfortiškai. Pagalvė užpildoma vandeniu. Jo galima pilti daugiau, galima ir mažiau – vandens kiekis padeda reguliuoti pagalvės kietumą, todėl pasirinksite būtent tokį, kuris bus idealiausias Jums.

  Pagalvės paviršius yra iš šimtaprocentinės medvilnės, todėl pagalvė tiks ir vaikams, ir suaugusiems. Medvilnė – natūralus audinys, tad neabejokite, kad jausitės itin maloniai. Medvilnė minkšta, nealergizuojanti ir nedirginanti net jautrios odos, tad tiks visiems. Taip pat pagalvę sudaro ir porolono sluoksnis iš poliesterio. Vandens talpa pagalvėje gali siekti nuo 2 iki 5 litrų.

  Rinkdamiesi pagalvę įvertinkite jos matmenis – ar atitinka Jūsų poreikius, ar bus pakankamai vietos ant jos. Vandens pagalvės lengvos, o išleidus vandenį tampa ir labai kompaktiškos, todėl ją galėsite visur pasiimti su savimi: į sodybą, ilgesnę kelionę, žygį į gamtą ir kt. Nenaudojama ji užims itin mažai vietos spintoje.

  Atsakingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į mūsų el. parduotuvės asortimentą. Vandens pagalvių kategorijoje siūlome „Lanaform“ gaminius. Šis gamintojas grožio, sveikatos ir komforto sektoriuje užima itin aukštas pozicijas, yra vertinamas, pelnęs pripažinimą bei klientų simpatijas. Tad džiaugiamės savo klientams siūlydami geriausiųjų produkciją, atitinkančią aukštus standartus.

  Vandens pagalvės internetu el. parduotuvėje Hairfree.lt – patogu pirkti, operatyvus pristatymas, maksimalus pirkėjo patogumas. Rinkitės tinkamiausią Jums apmokėjimo už prekes būdą ir nesukite galvos dėl pirkinio atsiėmimo – Lietuvoje užsakymą pristatysime per 1–2 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu arba į paštomatą. Pirkdami internetu taupote savo laiką.