Prekių katalogas

Elektriniai ir hidrauliniai kosmetologiniai krėslai

 • Teikiate kosmetologo paslaugas ir norite užtikrinti didžiausią komfortą savo klientams? Jei ieškote savo pirmojo kosmetologinio krėslo arba atėjo laikas senąjį pakeisti nauju, esate ten, kur reikia – mūsų el. parduotuvėje išsirinksite sau tinkamiausią, kuris prisidės prie Jūsų paslaugų kokybės, patogumo ir klientų komforto.

  Siūlome skirtingus kosmetologinius krėslus: 3 ir 4 dalių, su vientisa kojų dalimi arba atskirai reguliuojamomis kojų dalimis. Reguliuojamas krėslo atlošas leis pasirinkti tą padėtį, kuri bus patogi klientui ir Jums, kaip meistrui. Reguliuojami lankstūs porankiai krėslui suteiks dar daugiau funkcionalumo.

  Rinkdamiesi kosmetologinį krėslą įvertinkite, kokia galima didžiausia apkrova, kokie yra krėslo gabaritai. Matmenys svarbūs, jei neturite daug erdvės. Įvertinkite liekantį laisvą plotą – Jums turi būti pakankamai vietos judėti, kad varžomi judesiai neigiamai neveiktų paslaugų kokybės ir Jūsų patogumo.

  Kosmetologiniai krėslai-kušetės mūsų asortimente turi patogią minkštąją dalį net iš 10 cm storio porolono. Apdailai naudojama sintetinė oda, kurią lengva prižiūrėti, ji patvari, ilgai išlaiko reprezentatyvumą. Kosmetologinio krėslo rėmas pagamintas iš plieno, kuris yra lengvas, bet drauge labai tvirtas ir ilgaamžis, garantuojantis stabilumą.

  Rinkitės šviesios arba juodos spalvos kosmetologinį krėslą, priklausomai nuo to, kuri spalva pelno daugiau Jūsų simpatijų arba kuri geriau dera prie patalpos, kurioje bus įkurdintas krėslas, interjero.
  „RestPro“ – tai gamintojas, užimantis sveikatos ir grožio sektoriuje aukštas pozicijas, labai palankiai vertinamas klientų, pelnęs daug jų simpatijų. „RestPro“ gaminiai puikiai pozicionuojami. Džiaugiamės galėdami sako klientams suteikti progą įsigyti šio gamintojo kosmetologinių krėslų ir mėgautis jų privalumais teikiant kosmetologo paslaugas.

  Kosmetologiniai krėslai-kušetės internetu el. parduotuvėje Hairfree.lt – patogu, paprasta, greita. Pagalvokite, kiek reikėtų laiko, jei kosmetologinio krėslo važiuotumėte pirkti į fizinę pardavimo vietą. Reikėtų keliauti į specializuotas parduotuves, derintis prie jų strateginės vietos ir darbo laiko, skirti daug laiko pasirinkimui. O pirkdami internetu užtruksite kur kas trumpiau! Išsirinkite, apmokėkite ir kosmetologiniu krėslu naudotis galėsite jau po 1–2 darbo dienų. Pristatysime jį sklandžiai ir greitai Jūsų nurodytu adresu.

  Kosmetologinis elektrinis krėslas Azzurro 709A Pedi Black
  Kodas: 109087

  Elektrinis, Nuotolinis valdymas, Su lopšio funkcija, Kojų atramos reguliavimas, Nugaros atlošo reguliavimas, Pedi, Aukščio reguliavimas, Be ratukų, 3 varikliai

  Kaina 1999  su PVM
  Kosmetologinis elektrinis krėslas Azzurro 709A Pedi White
  Kodas: 109093

  Elektrinis, Nuotolinis valdymas, Su lopšio funkcija, Kojų atramos reguliavimas, Nugaros atlošo reguliavimas, Pedi, Aukščio reguliavimas, Be ratukų, 3 varikliai

  Kaina 1999  su PVM
  Kosmetologinis krėslas elektrinis pasukamas Azzurro 873 Pedi White
  Kodas: 144741

  Elektrinis, Nuotolinis valdymas, Su lopšio funkcija, Kojų atramos reguliavimas, Atlošo reguliavimas, Su apšvietimo funkcija, Pedikiūras, Aukščio reguliavimas, Su programuojama funkcija, Su atlošu, 4 varikliai

  Kaina 2599  su PVM
  Kosmetologinis krėslas elektrinis pasukamas Azzurro 873 White
  Kodas: 144740

  Elektrinis, Nuotolinis valdymas, Su lopšio funkcija, Kojų atramos reguliavimas, Atlošo reguliavimas, Su apšvietimo funkcija, Pasukimas, Aukščio reguliavimas, Su programuojama funkcija, Su atlošu, 4 varikliai

  Kaina 2499  su PVM
  Kaina 499  su PVM
  Kaina 499  su PVM
  Kaina 489  su PVM
  Kaina 489  su PVM
  Kaina 849  su PVM
  Kaina 1199  su PVM
  Kaina 729  su PVM