Prekių katalogas

Kirpyklos plaukų siurbliai

 • Kaina 149  su PVM
 • Kirpykloje, grožio salone plaukai ant grindų, o kartais ir kitųpaviršių yra kasdienybė. Ir sutikite, net kai, regis, visus juos sušluoji, daugiau ar mažiau pasirodo dar užsilikę. O ar žinote, kad yra specialūs plaukų dulkių siurbliai? Šie prietaisai leis nepriekaištingai ir labai lengvai palaikyti švarą salone, kirpykloje. Negana to, naudodami dulkių siurblį plaukams surinkti Jūs taupysite brangų savo laiką, mat naudotis juo bus labai paprasta ir patogu, o veiks jis idealiai!

  Į ką atsižvelgti, renkantis dulkių siurblį plaukams?

  Jei nusprendėte įsigyti plaukams surinkti skirtą dulkių siurblį, įvertinkite kelis esminius kriterijus. Pirmiausia, prietaiso matmenys – atsižvelkite į tai, kiek vietos jam laikyti turite. Kitas aspektas – galingumas. Natūralu, kuo prietaisas galingesnis, tuo maloniau stebins savo darbo rezultatais, tačiau drauge ir elektros energijos naudos daugiau. Svarbu ir šiukšliadėžės talpa – kuo ji didesnė, tuo ilgiau galėsite naudotis prietaisu netuštindami šiukšliadėžės talpos. Taip pat tikslinga atsižvelgtiir į tai, kokio tipo filtras naudojamas. Puikus pasirinkimas bus dulkių siurblys su Hepa filtru.

  Plaukų dulkių siurbliaimūsų asortimente

  Mūsų e. parduotuvėje rinkitės aukštos kokybės, patikimą ir funkcionalų Eyevac dulkių siurblį plaukams, padėsiantį lengvai pasirūpinti švara Jūsų kirpykloje, grožio salone. Išvalęs visus nešvarumus prietaisas išsijungs automatiškai. Ne mažiau svarbu ir tai, jog dėl dulkių pašalinimo funkcijos į patalpas išpučiamas švarus oras.

  Mūsų parduodamas plaukų dulkių siurblys galingas, tačiau kompaktiškas, jam naudojamas Hepa filtras. Galėsite pasirinkti, kokį darbo režimą naudoti: rankinį ar automatinį. Didelė šiukšliadėžė leis darbuotis nenutrūkstamai net ir ilgesnį laiką, surinkti daugiau nešvarumų. Šiuo siurbliu naudotis labai paprasta, o darbo rezultatai maloniai stebina.

  Plaukų dulkių siurbliai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Tik pagalvokite, kiek laiko sugaišite, jei plaukams skirto dulkių siurblio vyksite ieškoti į fizines pardavimo vietas? Negana to, turėsite taikytis prie jų strateginės padėtiesbei darbo laiko. Siūlome to išvengti ir pirkti tada, kada patogu Jums. Dulkių siurblį plaukams rinkitės mūsų e. parduotuvėje!