Prekių katalogas

Kosmetinės, papuošalų dėžutės, makiažo lagaminai

 • Papuošalų dėžutė su raktu BEAUTY BOX
  Kodas: MXA051

  Dėžutė leis jums puikiai prižiūrėti savo papuošalus, apsaugoti juos nuo pažeidimų ir taip pat gražiai susidėti į vietas.

  Kaina 1890
  Kaina 3495
  Kosmetinė TRAVEL BAG
  Kodas: BQ28E

  Dėl savo kompaktiškų matmenų, sulankstyta kosmetinė neužima daug vertingos vietos keliaujant, telpa į rankinį bagažą

  Kaina 695
  Kosmetinė FRENCH STYLE
  Kodas: CA12D

  Elegantiška ir itin funkcionali kosmetinė

  Kaina 1295
  Kosmetinė YOUTH STYLE
  Kodas: CA12C

  Elegantiška ir itin funkcionali kosmetinė

  Kaina 1295
  Kosmetinė su keičiamais skyriais Beach Cosmetic Waterproof
  Kodas: MM112

  Nešiojama kosmetinė su atspariu vidumi nuo smūgių ir vandens, tad savo kosmetiką, papuošalus, elektroninius priedus, fotoaparatą, tualeto reikmenis, skutimosi priemones, vertingus daiktus galėsite laikyti saugiai.

  Kaina 1195
  Kosmetinė FOLDABLE TRAVEL PINK
  Kodas: MM111

  4 atskiri skyriai su užtrauktuku ir užpakaline atvira kišene. Užima mažai vietos bagaže.

  Kaina 1745
  Kosmetikos priemonių dėžutė BEAUTY ORGANIZER
  Kodas: MXA157

  Talpus kosmetikos organaizeris puikiai tinka laikyti jūsų kosmetiką, tualeto reikmenis, makiažo priemones, papuošalus, asmeninius aksesuarus. Puikiai tinka paaugliui, suaugusiam, mados ir grožio mylėtojui.

  Kaina 1995
  Kaina 79 
  Kosmetinė BLACK XL
  Kodas: 123152
  Kaina 2995
 • Makiažo lagaminai – tai nepakeičiama darbo priemonė makiažo meistrams dirbantiems salone ar vykstantiems pas klientus. Patogiai ir ergonomiškai suplanuotos lentynos leis palaikyti tvarką ir visada lengvai atrasti reikalingas makiažo priemones ar įrankius. Sukurti profesionalams ir pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų makiažo lagaminai ne tik puikiai atlieka savo funkciją, bet ir suteikia meistro įvaizdžiui profesionalumo.

  Mažesni makiažo lagaminai yra patogus sprendimas, jei vykstate makiažo daryti pas klientą. Tokiame lagamine telpa visos reikalingos makiažo priemonės ir įrankiai, o lentynos suplanuotos taip, kad pernešant priemonės nejudėtų – atvėrus lagaminą visada pasitiks tvarką. Be to, naudojant lagaminą sutaupysite daug laiko: tereikia jį atidaryti ir galima pradėti makiažą, visos priemonės bus patogiai išdėliotos.

  Didesni makiažo lagaminai gali atlikti įvairias funkcijas. Juos taip pat galima naudoti makiažo priemonių transportavimui, kai vykstama pas klientą, tačiau jie taip pat puikiai tiks naudoti ir grožio salone. Didesnieji lagaminai yra gaminami su ratukais, todėl juos lengva perstumti į kitą vietą. Jie stabilų ir turi daugybę skyrių bei lentynų, todėl tinka įvairiausioms priemonėms ar įrankiams laikyti.

  Makiažo meistrams skirti lagaminai išsiskiria savo dizainu, kuriam skiriama daug dėmesio. Funkcionalumas ir grožis čia puikiai dera tarpusavyje, todėl salone ar privačiame kabinete toks lagaminas bus ne tik funkcionalia lentyna, bet ir dailia interjero detale.

  Kai kosmetiką reikia transportuoti, makiažo lagaminai suteikia puikią apsaugą. Jų karkasas yra tvirtas ir kietas, o lentynos pritaikytos kosmetikos priemonėms. Dėl to net ir lagaminui nuvirtus ar nukritus, viduje esanti kosmetika išliks saugi – tvirta išorė apsaugos ją nuo smūgio žalos. Tai itin aktualu, kai prireikia keliauti tolėliau.

  Itin dideli makiažo lagaminai gali atlikti dar daugiau funkcijų. Paprastai jie turi keletą aukštų, kurie kai kuriuose modeliuose gali būti naudojami ir komplektuojami atskirai, pagal poreikį. Funkcionaliausi lagaminai prireikus gali virsti makiažo staliuku su patogia lentyna ir veidrodžiu, tad akimirksniu sukurs makiažui atlikti reikalingą aplinką bet kurioje vietoje. Darote makiažus ir ieškote patogaus būdo laikyti bei transportuoti darbo priemones? Peržvelkite mūsų asortimentą ir išsirinkite poreikius atitinkantį makiažo lagaminą.