Prekių katalogas

Masažiniai krėslai

 • Masažinis krėslas iRest Supearl A336 BEIGE (1)
  Kodas: iRestA336beige#
  Kaina 3899 
  Kaina 6499 
  Kaina 1899 
  Kaina 6499 
  Kaina 3899 
  Kaina 1899 
  Masažinis krėslas MASSAGGIO STRAVAGANTE 2 GRAPHITE
  Kodas: MassaggioStravagante2Graphite
  Kaina 4899 
  Masažinis krėslas MASSAGGIO ESCLUSIVO 2 CREAM
  Kodas: MassaggioEsclusivo2Cream
  Kaina 3499 
  Masažinis krėslas MASSAGGIO ECCELLENTE 2 PRO BLACK
  Kodas: MassaggioEccellente2PROBlack
  Kaina 2899 
  Masažinis krėslas MASSAGGIO ECCELLENTE 2 PRO MAHOGANY CARAMEL
  Kodas: MassaggioEccellente2PROMahogany#
  Kaina 2899 
  Masažinis krėslas MASSAGGIO ECCELLENTE
  Kodas: MassaggioEccellente
  Kaina 2099 
  Masažinis krėslas MASSAGGIO ECCELLENTE 2
  Kodas: MassaggioEccellente2
  Kaina 2499 
  Kaina 3499 
 • Kas yra masažinis krėslas?

  Masažo krėslas - tai prietaisas, kuris masažuoja kūną mechaniniais manipuliatoriais "masažo rankomis" ir kitais elementais, pavyzdžiui, oro pagalvėmis ir voleliais. "Masažo rankos" yra esminė šio krėslo dalis - tai dalys, skirtos imituoti rankų judesius. Būtent šis elementas skiria masažinį krėslą nuo masažinio kilimėlio. Naudojant pažangią masažo sistemą, šis krėslas ir masažuoja, ir atpalaiduoja kūną. Toks masažas atpalaiduoja įsitempusius sąnarius ir raumenis, suteikia energijos ir rūpinasi gera savijauta.

  Pirmieji masažiniai krėslai siūlė labai paprastą masažą, o jų dizainas vargu ar galėjo asocijuotis su atsipalaidavimu. Tačiau laikui bėgant technologijos vis tobulėjo, atsirado naujų gamintojų, masažiniais krėslais susidomėjo daugiau Azijos šalyse, Jungtinės Amerikos Valstijos bei Europa. Šiandien rinkoje siūlomas iti platus gaminių asortimento, kuris leis patenks kiekvieno kliento poreikius.

  Kaip masažo krėslas atlieka masažą?

  Pagrindinį masažo darbą atlieka "masažo rankos". Tai du arba keturi iš minkštos guminės medžiagos pagaminti rutuliukai. Šie juda išilgai stuburo linijos nuo kaklo žemyn bent iki juosmens srities. Judėjimas vyksta skirtinga seka, greičiu, jėga, taip pat skirtingomis plokštumomis ir pločiais.

  Vienas iš grynai mechaninio masažo papildymų yra oro masažas. Jį atlieka oro pagalvės, kurios pripučiamos specialiai nustatytais ciklais ir veikia įvairias kūno dalis. Oro pagalvės palaiko masažuojančių rankų pasiektą poveikį, atitinkamai sutraukdamos ir atpalaiduodamos raumenis ir taip skatindamos kraujotaką.

  Be viso to, yra trečiasis elementas - papildomos funkcijos, kurios daugiau ar mažiau prisideda prie masažo kėdės atsipalaidavimo efekto. Tai - tempimo, šildymo, pėdų masažo voleliai, "Zero Gravity" padėtis, SL forma arba pažangios skenavimo sistemos.

  Kur įsigyti masažinį krėslą?

  Masažinius fotelius galite įsigyti tiesiog internetu el. parduotuvėje Hairfree.lt – siūlome tik geriausius klientų atsiliepimus pelniusius masažo krėslus, profesionalias konsultacijas, operatyvų pristatymą. Išsirinkite Jums patinkantį masažinį krėslą internetu ir Jūsų užsakymą pristatysime bet kuriuo Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje