Prekių katalogas

Elektriniai pėdų šveitikliai

 • Elektrinis pėdų šveitiklis Silk'n VacuPedi Rose Gold
  Kodas: VP1PE1RG001

  Elektrinis, dviejų greičių pėdų šveitiklis su įmontuota įsiurbimo sistema

  Kaina 3995  su PVM
  Elektrinis pėdų šveitiklis Silk'n VacuPedi Black
  Kodas: VP1PE1Z001

  Elektrinis, dviejų greičių pėdų šveitiklis su įmontuota įsiurbimo sistema

  Kaina 3995  su PVM
  Kaina 3495  su PVM
  Elektrinis pėdų šveitiklis Silk'n VacuPedi Silver
  Kodas: 8712856064168#

  Elektrinis, dviejų greičių pėdų šveitiklis su įmontuota įsiurbimo sistema

  Kaina 3995  su PVM
  Elektrinis pėdų šveitiklis Silk'n FreshPedi Black
  Kodas: FP1PE1Z001
  Kaina 2495  su PVM
  Elektrinis pėdų šveitiklis Silk'n FreshPedi Mint
  Kodas: FP1PE1M001
  Kaina 2495  su PVM
  Elektrinis pėdų šveitiklis Lanaform Pedila
  Kodas: 5410984085569

  Elektrinis pėdų šveitiklis su dviem skirtingo šiurštumo šveitimo galvutėmis

  Kaina 1995  su PVM
 • Tvarkingos ir gražios pėdos – tai gera savijauta, pasitikėjimas savimi. Artėjant šiltajam metų laikui daugelis suskumba pasirūpinti pėdų išvaizda, mat, vasarą nešiojame basutes, atvirus batus, todėl norime, kad pėdos atrodytų pavyzdingai. Bet pėdomis rūpintis reikia ne tik vasarą, bet visada – juk tvarkingos pėdos yra geros savijautos garantas, švelni pėdų oda kur kas maloniau nei šiurkšti, išsausėjusi. Norite lengvai ir kokybiškai rūpintis savo pėdomis? Tuomet elektriniai pėdų, kulnų nuospaudų šveitikliai yra būtent tai, ką reikia įsigyti.

  Šioje prekių kategorijoje rinkitės puikų Silk‘n elektrinį pėdų šveitiklį. Naudotis tokiu šveitikliu galėsite ir vonioje, duše, jis efektyviai šveis ir sausą, ir šlapią odą. Negana to, šiuo aparatu lengvai ir be skausmo pašalinsite nuospaudas vos per kelias sekundes. Rinkdamiesi pėdų šveitiklį atkreipkite dėmesį, kokie priedai yra jo komplektacijoje. Konkrečiai šio šveitiklio komplekte rasite švelnų ir šiurkštų volelius, suteiksiančius daugiau galimybių pasirūpinti savo pėdomis. Svarbu: nepamirškite laiku pakeisti šveitimo galvutės ir nenaudokite prietaiso pažeistai odai šveisti.

  Mūsų asortimente esantis Lanaform pėdų šveitiklis bus puikus pasirinkimas pėdų priežiūrai, jei vertinate labai gerą kainos ir kokybės santykį bei lengvą, daug laiko nereikalaujančią pėdų priežiūrą. Tai tobulas pasirinkimas sausai, pažeistai odai, taip pat esant nuospaudoms.

  Pėdų šveitiklio ir nagų priežiūros priemonių rinkinys – puiki dovana sau ar artimam žmogui. Turėdami tokį rinkinį visapusiškai pasirūpinsite savo pėdomis ir rankomis! Greitai, lengvai ir labai patogiai tvarkysite rankų ir kojų nagų odeles, atsikratysite pėdų nuospaudų, pašalinsite negyvos odos ląsteles, pėdų odai suteiksite minkštumo, švelnumo, nagams – dailumo.

  Lanaform ir Silk‘n elektriniai pėdų, kulnų nuospaudų šveitikliai – mūsų el. parduotuvėje. Gamintojus renkamės labai dėmesingai, į savo asortimentą įtraukiame tik geriausiųjų produkciją.

  Elektriniai pėdų, kulnų nuospaudų šveitikliai internetu – rinkitės Hairfree.lt el. parduotuvėje ir lengvai pasirūpinkite savo pėdomis. Pirkti internetu labai patogu, nes Jums nereikės niekur važiuoti ir gaišti savo laiko, būsite nepriklausomi nuo vietos ir laiko. Išsirinkę norimas prekes dėkite jas į pirkinių krepšelį, o po apmokėjimo beliks laukti, kol užsakymą pristatysime. Tai užtruks tik 1–2 darbo dienas.