Prekių katalogas

Pristatymo sąlygos

 • Prekių atsiėmimas paštomatuose

  Užsakytas prekes galite atsiimti Ominiva paštomatuose(*), esančiuose visoje Lietuvoje. Prekes galite gauti jau kitą dieną: užsakymai, kurie buvo gauti ir apmokėti iki 11.00 val., bus pradėti vykdyti dar tą pačią dieną, o prekės bus pristatytos viena diena greičiau.

  Prekes pristatant į paštomatus taikomas 1,99 € mokestis.

  (*)  Į paštomatus gali būti pristatytos tik tam tinkamų gabartų prekės. Jeigu tokia galimybė yra, įsidėję prekę į krepšelį galėsite pasirinkti šį pristatymo būdą.     NEMOKAMAS prekių atsiėmimas Omniva paštomatuose!

  Prekių krepšeliams nuo 49 € atsiėmimas Omniva paštomatuose - NEMOKAMAS!


   

   

   

   

   

   

   

  Dėl prekių, kurių svoris viršija 30kg

  Prašome atkreipti dėmesį, kad per kurjerių tarnybas siunčiamos prekės, kurių svoris viršija 30 kg yra iškraunamos krovininiu keltuvu ir yra pristatomos tik iki nurodyto adreso lauko durų.

  Kad išvengtumėte bereikalingų rūpesčių, tolimesniu prekių užnešimu iki galutinės vietos (pvz. buto, biuro ar kitos konkrečios patalpos) prašome pasirūpinti iš anksto.

  Į paštomatus pristatomoms prekėms svorio apribojimų nėra, pristatymo galimybes gali riboti tik pakuotės gabaritai tuo atveju, jeigu siunčiama prekė netelpa į paštomato skyrelį.
   

   

   

   

   

   

  Pristatymas per kurjerių tarnybą

  Prekes Lietuvoje pristatome naudodamiesi skubių siuntų gabenimo tarnybų (Venipak, DPD, UPS, Raben ir kt.) paslaugomis, darbo dienomis, nuo 8.00 iki 18.00 val.

  Prekės bus pristatytos per 1-3 darbo dienas(**). Prieš atvykdamas kurjeris iš anksto susisieks telefonu ir suderins patogų siuntos pristatymo laiką.

  Pristatymo kaina priklauso nuo prekių svorio ir pristatymo vietos.


  Pristatymo vieta
   
  Pristatymo kaina

  Visa Lietuva(***)
   
  3,99 €(****)

  (**) Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas siunčiant jas iš centrinio sandėlio Lietuvoje. Tam tikrais atvejais, pvz. kai prekės Lietuvoje neturime, užsakymas gali būti išsiųstas ir iš sandėlių Latvijoje ar Lenkijoje. Tokiu atveju pristatymo laikas gali papildomai pailgėti 3-5 darbo dienomis.

  Pristatymo greitis priklauso ir nuo užsakymo pateikimo laiko bei siuntų tarnybų užimtumo. Užsakymai pateikti ir apmokėti iki 11.00 bus apdoroti dar tą pačią dieną ir išsiųsti greičiau.

  Tikslesnis pristatymo laikas nurodytas prie kiekvienos prekės. Prašome atkreipti dėmesį, kad šventiniu laikotarpiu ar karantino metu išauga kurjerių darbo krūvis, todėl užsakymų pristatymo laikas gali pailgėti. Jeigu kyla neaiškumų, prašome susisiekti su el. parduotuvės administracija.

  (***) Prekių pristatymui visoje Lietuvoje taikomos tos pačios sąlygos išskyrus tuos atvejus, kai reikalingas pristatymas Neringą. Tokiu atveju gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

  (****) Prekių iki 5kg pristatymo kaina. Sunkesnėms prekėms, taip pat didelių gabaritų prekėms (pvz. baldams), kurios yra transportuojamos ant palečių gali būti taikomi papildomi mokesčiai. Tiksli pristatymo kaina bus nurodyta užsakymo pateikimo metu.

   

  Prekių pristatymas į užsienį

  Prekes siunčiame ir į užsienio šalis. Pristatymo kaina priklauso nuo prekių svorio ir šalies.


  Pristatymo šalis
   
  Pristatymo kaina

  Europos sąjungos šalys, Norvegija, Didžioji Britanija
   
  nuo 14,99 €

  Prekių pristatymas į užsienį gali užtrukti iki 10 darbo dienų. Jeigu užsakymo terminas prasitęstų, būsite informuoti atskiru pranešimu.

  Prekių pristatymas atskiromis siuntomis

  Jeigu užsisakėte kelias prekes, jos gali būti siunčiamos iš skirtingų sandėlių ir pristatytos keliomis atskiromis siuntomis.

   

  Siuntos būklė pristatymo metu

  Prekių pristatymo metu patikrinkite siuntos būklę. Įteikiant gavėjui pašto siuntinį, prekės pakuotė, apsauginė plėvelė, pakavimo juosta, siuntos lipdukai turi būti nepažeisti, o siuntinio svoris atitikti nurodytąjį.

  Skaitykite plačiau»