Prekių katalogas

Pristatymo sąlygos

 • Orientacinis sandėlyje esančių prekių pristatymo terminas nurodamas prie kiekvienos prekės. Kai kuriais atvejais (pvz. kai užsakymą sudaro daugiau nei viena prekė, kai užsakymas komplektuojamas iš skirtingų sandėlių ar prieššventiniu "piko" laikotarpiu) pristatymo terminas gali keistis. Jeigu kyla neaiškumų, prašome susisiekti su el. parduotuvės administracija.

   

  Prekių atsiėmimas paštomatuose

  Užsakytas prekes galite atsiimti Venipak, Omniva ir Smartpost paštomatuose, esančiuose visoje Lietuvoje.

  Pristatymo į paštomatus kaina priklauso nuo pasirinktos prekių pristatymo vietos.


  Pristatymo vieta
   
  Pristatymo kaina

  Smartpost
   
  2,99€

  Venipak
   
  3,49€

  Omniva
   
  3,99€

   

   


  NEMOKAMAS pristatymas!

  Užsakymams nuo 69€ pristatymas į "Smartpost" paštomatus - NEMOKAMAS!

   

   

   

  Pastaba. Pristatymo į paštomatą galimybės nėra tuo atveju, jeigu pakuotė fiziškai netelpa į paštomato skyrelį ar viršijamas maksimalus galimas į paštomatą pristatomų prekių svoris - 30kg.

  Jeigu tik tokia galimybė yra, įsidėję prekę į krepšelį galėsite pasirinkti šį pristatymo būdą.

   

  Dėl prekių, kurių svoris viršija 30kg

   

   

   

  Prašome atkreipti dėmesį, kad prekės, kurių svoris viršija 30kg yra iškraunamos krovininiu keltuvu ir yra pristatomos tik iki nurodyto adreso lauko durų.

  Kad išvengtumėte bereikalingų rūpesčių, tolimesniu prekių užnešimu iki galutinės vietos (pvz. buto, biuro ar kitos konkrečios patalpos) prašome pasirūpinti iš anksto.
   

   

   

   

  Siuntos būklė pristatymo metu

  Prekių pristatymo metu patikrinkite siuntos būklę. Įteikiant gavėjui pašto siuntinį, prekės pakuotė, apsauginė plėvelė, pakavimo juosta, siuntos lipdukai turi būti nepažeisti, o siuntinio svoris atitikti nurodytąjį.

  Skaitykite plačiau»

   

  Pristatymas per kurjerių tarnybą

  Prekes Lietuvoje pristatome naudodamiesi skubių siuntų gabenimo tarnybų (Itella, Venipak, DPD, LP Ekspress, Raben, GLS ir kt.) paslaugomis, darbo dienomis, nuo 8.00 iki 18.00 val.

  Jeigu Jūsų užsakymas sudarytas iš kelių prekių, jis gali būti komplektuojamas iš skirtingų sandėlių ir pristatytasatskiromis siuntomis.

  Prieš atvykdamas kurjeris iš anksto susisieks telefonu ir suderins patogų siuntos pristatymo laiką.

  Pristatymo kurjeriu kaina priklauso nuo prekių svorio ir pristatymo vietos.


  Pristatymo vieta
   
  Pristatymo kaina

  Visa Lietuva
   
  nuo 5,99€*

  (*) Prekių iki 5kg pristatymo kaina. Sunkesnėms prekėms, taip pat didelių gabaritų prekėms (pvz. baldams), paletiniams kroviniams taikomi papildomi mokesčiai, kurie apskaičiuojami pagal bendrą siunčiamų prekių svorį bei tūrį.

  Prekių pristatymui visoje Lietuvoje taikomos tos pačios sąlygos išskyrus tuos atvejus, kai reikalingas pristatymas į Neringą. Tokiu atveju gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

  Tiksli pristatymo kaina bus apskaičiuota automatiškai susidėjus norimas prekes į prekių krepšelį užsakymo pateikimo metu.

   

  Prekių pristatymas į ES šalis


  Pristatymo šalis
   
  Pristatymo kaina

  Airija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Italija, Ispanija (išskyrus salas), Kroatija, Lenkija, Liuksemburgas, Olandija, Rumunija, Prancūzija (išskyrus salas ir užjūrio teritorijas), Portugalija (išskyrus salas), Slovakija, Slovėnija, Suomija, Vengrija, Vokietija.

  nuo 11,99 €

  Siunčiant į užsienio šalis pristatymo terminas gali pailgėti 3-7 darbo dienomis.

  Jeigu domina pristatymas į kitą šalį, maloniai prašome susisiekti su el. parduotuvės administracija dėl pristatymo kainos ir terminų.