Pristatymo sąlygos

 • Prekių atsiėmimas paštomatuose

  Užsakytas prekes galite atsiimti DPD / Ominiva paštomatuose, esančiuose visoje Lietuvoje. Prekes galite gauti jau kitą dieną: užsakymai, kurie buvo gauti iki 11.00 val., bus pradėti vykdyti dar tą pačią dieną, o prekės į paštomatą bus pristatytos jau sekančią darbo dieną.

  Prekes pristatant į paštomatus taikomas 1,99 € mokestis.
   

     NEMOKAMAS prekių atsiėmimas Omniva paštomatuose!

  Prekių krepšeliams nuo 49 € atsiėmimas Omniva paštomatuose - NEMOKAMAS!   

   

   

  Pristatymas per kurjerių tarnybą

  Prekes Lietuvoje pristatome patys arba naudodamiesi skubių siuntų gabenimo tarnybų paslaugomis, darbo dienomis, nuo 8.00 iki 18.00 val.

  Prekės bus pristatytos per 1-2 darbo dienas. Prieš atvykdamas kurjeris iš anksto susisieks telefonu ir suderins patogų siuntos pristatymo laiką.

  Pristatymo kaina priklauso nuo prekių svorio ir pristatymo vietos.


  Pristatymo vieta
   
  Pristatymo kaina

  Visa Lietuva(*)
   
  3,99 €

  (*) Prekių iki 5kg pristatymo kaina. Sunkesnėms prekėms, taip pat didelių gabaritų prekėms (pvz. baldams), kurios yra transportuojamos ant palečių bei prekių pristatymui į Neringą gali būti taikomi papildomi mokesčiai. Tiksli pristatymo kaina bus nurodyta užsakymo pateikimo metu.

   

  Prekių pristatymas į užsienį

  Prekes siunčiame ir į užsienio šalis. Pristatymo kaina priklauso nuo prekių svorio ir šalies.


  Pristatymo šalis
   
  Pristatymo kaina

  Austrija, Belgija, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Danija, Didžioji Britanija, Olandija, Liuksemburgas, Slovakija, Slovėnija, Vengrija, Vokietija
   
  nuo 14,99 €

  Prekės į Europos šalis bus pristatytos per 4-7 darbo dienas.

  Jeigu neradote pristatymo šalies, maloniai prašome susisiekti su el. parduotuvės administracija ir pasiteirauti dėl pristatymo kainos ir terminų.