Prekių katalogas

Pristatymo sąlygos

 • Prekių atsiėmimas paštomatuose

  Užsakytas prekes galite atsiimti Venipak ir Omniva paštomatuose, esančiuose visoje Lietuvoje.

  Prekės į paštomatus pristatomos per 1-3 darbo dienas. Užsakymai, kurie buvo gauti ir apmokėti iki 10.00 val., bus pradėti vykdyti dar tą pačią dieną, o prekės bus pristatytos viena diena greičiau.

   

  Pristatymo į paštomatus kaina priklauso nuo pasirinktos prekių pristatymo vietos.


  Pristatymo vieta
   
  Pristatymo kaina

  Venipak paštomatai
   
  1,99€

  Omniva paštomatai
   
  2,99€

     NEMOKAMAS prekių pristatymas į paštomatus!

  Prekių krepšeliams nuo 49€ atsiėmimas Venipak ir Omniva paštomatuose - NEMOKAMAS!


   

   

   

  Pristatymo į paštomatą galimybes gali riboti siunčiamos prekės gabaritai tuo atveju, jeigu pakuotė fiziškai netelpa į paštomato skyrelį.

  Jeigu tik tokia galimybė yra, įsidėję prekę į krepšelį galėsite pasirinkti šį pristatymo būdą.

   

   

   

   

   

   

  Pristatymas per kurjerių tarnybą

  Prekes Lietuvoje pristatome naudodamiesi skubių siuntų gabenimo tarnybų (Venipak, DPD, LP Ekspress, Ziticity, Raben ir kt.) paslaugomis, darbo dienomis, nuo 8.00 iki 18.00 val.

  Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas siunčiant jas iš centrinio sandėlio Lietuvoje. Tam tikrais atvejais, pvz. kai prekės Lietuvoje neturime, užsakymas gali būti išsiųstas ir iš kitose šalyse esančių sandėlių Latvijoje ar Lenkijoje. Tokiu atveju pristatymo laikas gali papildomai pailgėti 3-5 darbo dienomis.

  Vilniaus mieste yra galimybė gauti užsakymą tą pačią darbo dieną. Jeigu tai aktualu, prašome susisiekti su el. parduotuvės administracija telefonu ar el. paštu.

  Vidutinis pristatymo laikas yra nurodomas prie kiekvienos prekės. Prašome atkreipti dėmesį, kad šventiniu laikotarpiu ar karantino metu išauga kurjerių darbo krūvis, todėl užsakymų pristatymo laikas gali pailgėti. Jeigu kyla neaiškumų, prašome susisiekti su el. parduotuvės administracija.

  Pristatymo greitis priklauso nuo užsakymo pateikimo laiko. Užsakymai pateikti ir apmokėti iki darbo dienos 10.00 val. bus apdoroti dar tą pačią dieną.

  Prieš atvykdamas kurjeris iš anksto susisieks telefonu ir suderins patogų siuntos pristatymo laiką.

   

  Pristatymo kurjeriu kaina priklauso nuo prekių svorio ir pristatymo vietos.


  Pristatymo vieta
   
  Pristatymo kaina

  Visa Lietuva
   
  3,99€(*)

  (*) Prekių iki 5kg pristatymo kaina. Sunkesnėms prekėms, taip pat didelių gabaritų prekėms (pvz. baldams), paletiniams kroviniams taikomi papildomi mokesčiai, kurie apskaičiuojami pagal bendrą siunčiamų prekių svorį / tūrį.

  Prekių pristatymui visoje Lietuvoje taikomos tos pačios sąlygos išskyrus tuos atvejus, kai reikalingas pristatymas į Neringą. Tokiu atveju gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

  Tos pačios dienos prekių pristatymui Vilniaus mieste gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

  Tiksli pristatymo kaina bus apskaičiuota automatiškai susidėjus norimas prekes į prekių krepšelį užsakymo pateikimo metu.

   

   

  Prekių pristatymas į užsienį

  Prekes siunčiame ir į užsienio šalis. Pristatymo kaina priklauso nuo prekių svorio ir šalies.


  Pristatymo šalis
   
  Pristatymo kaina

  Europos sąjungos šalys, Norvegija, Didžioji Britanija
   
  nuo 14,99 €

  Prekių pristatymas į užsienį gali užtrukti iki 10 darbo dienų. Jeigu užsakymo terminas prasitęstų, būsite informuoti atskiru pranešimu.

   

  Dėl prekių, kurių svoris viršija 30kg

   

   

   

  Prašome atkreipti dėmesį, kad per kurjerių tarnybas siunčiamos prekės, kurių svoris viršija 30 kg yra iškraunamos krovininiu keltuvu ir yra pristatomos tik iki nurodyto adreso lauko durų.

  Kad išvengtumėte bereikalingų rūpesčių, tolimesniu prekių užnešimu iki galutinės vietos (pvz. buto, biuro ar kitos konkrečios patalpos) prašome pasirūpinti iš anksto.

   

   

   

  Prekių pristatymas atskiromis siuntomis

  Jeigu užsisakėte kelias prekes, jos gali būti siunčiamos iš skirtingų sandėlių ir pristatytos keliomis atskiromis siuntomis.

   

  Siuntos būklė pristatymo metu

  Prekių pristatymo metu patikrinkite siuntos būklę. Įteikiant gavėjui pašto siuntinį, prekės pakuotė, apsauginė plėvelė, pakavimo juosta, siuntos lipdukai turi būti nepažeisti, o siuntinio svoris atitikti nurodytąjį.

  Skaitykite plačiau»