Pristatymo sąlygos

 • Nemokamas atsiėmimas prekybos salone

  Savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš mūsų prekybos salono Vilniuje ir pirkiniu džiaugtis jau tą pačią dieną. Be to, patiems atsiimant prekes nereikės mokėti už pristatymą.

  Atsiimdami prekes prekybos salone, užsakymą galite apmokėti iš anksto internetu, atsiskaityti vietoje grynaisiais pinigais arba banko mokėjimo kortele.

   

  Prekių atsiėmimas paštomatuose

    Visą gegužės mėnesį atsiėmimas Omniva paštomatuose - NEMOKAMAS!

   

   


  Užsakytas prekes galite atsiimti DPD / Ominiva paštomatuose, esančiuose visoje Lietuvoje. Prekes galite gauti jau kitą dieną: užsakymai, kurie buvo gauti iki 11.00 val., bus pradėti vykdyti dar tą pačią dieną, o prekės į paštomatą bus pristatytos jau sekančią darbo dieną.

  Prekes pristatant į paštomatus taikomas 1,99 € mokestis.

   

  Pristatymas per kurjerių tarnybą

  Prekes Lietuvoje pristatome patys arba naudodamiesi skubių siuntų gabenimo tarnybų paslaugomis, darbo dienomis, nuo 8.00 iki 18.00 val.

  Prekės bus pristatytos per 1-2 darbo dienas. Prieš atvykdamas kurjeris iš anksto susisieks telefonu ir suderins patogų siuntos pristatymo laiką.

  Pristatymo kaina priklauso nuo pristatymo vietos:


  Pristatymo vieta
   
  Pristatymo kaina

  Visa Lietuva(*)
   
  3,99 €

  (*) Prekių pristatymui į Neringą taikomas papildomas 40€ mokestis.

   

  Prekių pristatymas į užsienį

  Prekes siunčiame ir į užsienio šalis. Pristatymo kaina priklauso nuo šalies.


  Pristatymo šalis
   
  Pristatymo kaina

  Austrija, Belgija, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Danija, Didžioji Britanija, Olandija, Liuksemburgas, Slovakija, Slovėnija, Vengrija, Vokietija
   
  14,99 €

  Prekės į Europos šalis bus pristatytos per 4-7 darbo dienas.

  Jeigu neradote pristatymo šalies, maloniai prašome susisiekti su el. parduotuvės administracija ir pasiteirauti dėl pristatymo kainos ir terminų.