Prekių katalogas

Masažo stalų priedai


 •  

  Kaina 18  su PVM
  Kaina 19  su PVM
  Kaina 1995  su PVM
  Kaina 10  su PVM
  Kaina 18  su PVM
  Kaina 10  su PVM
  Kaina 15  su PVM
  Kaina 10  su PVM
  Kaina 12  su PVM
  Kaina 49  su PVM
  Krepšys sulankstomam masažo stalui OVAL
  Kodas: OVAL-MASSAGE-TABLE-BAG
  Kaina 25  su PVM
  Kaina 10  su PVM
  Masažo stalo galvos atrama PLASTIC
  Kodas: PLASTIC-HEADREST
  Kaina 20  su PVM
  Masažinio stalo pagalvėlė MEMORY FULL SIZE BIEGE
  Kodas: SKINTOUCH-FR-BOLSTER-BEIGE
  Kaina 25  su PVM
  Kaina 15  su PVM
 • Kad ir kokios paslaugos teikiamos, darbo priemonės nuolat dėvisi. Masažo paslaugos – ne išimtis. Tokie masažo stalų priedai kaip pagalvėlės, užvalkalai dažnai eksploatuojant ilgainiui praranda reprezentatyvią išvaizdą, o rūpinantis savo įvaizdžiu ir klientų patogumu juos būtina keisti naujais. Jei iškilo toks poreikis, siūlome masažo stalų priedų pasižvalgyti mūsų asortimente.

  Jums siūlome:

  • Galvos atramos pagalvėles – galite pasirinkti, šviesios ar tamsios spalvos norite.
  • Masažinio stalo pagalvėles: pusines ir apvalias. Pagamintos iš kokybiškų, patvarių medžiagų, todėl puikiai tarnaus, bus nesunkiai prižiūrimos norint palaikyti dailią, tvarkingą išvaizdą. Taip pat galite rinktis juodą arba kreminę spalvas.
  • Vienkartinius užtiesalus masažo stalams ir jų laikiklius. Vienkartinis užtiesalas suteiks daug patogumo ir leis taupyti Jūsų brangų laiką, kurį skirtumėte užtiesalų skalbimui,. Vienkartinius patiesite labai greitai, o panaudoję tiesiog išmesite.
  • Vienkartinius masažo stalo užvalkalus. Nuo vienkartinių užtiesalų skiriasi tuo, kad turi elastinę juostelę, kuri puikiai laiko užvalkalą ant masažo stalo ir leidžia užvalkalą pritaikyti skirtingų dydžių masažo stalams. Galimas stalų ilgių diapazonas siekia nuo 179 iki 195 cm, o pločių – nuo 60 iki 76 cm.
  • Krepšius sulankstomiems masažų stalams.
  • Vienkartinius galvos atramos užvalkalus.
  • Vienkartinius veido angos uždengimus.
  • Padėkliukus aliuminio masažo stalo kojoms. Padėkliukai pagaminti iš poliamido su sintetiniu kamšalu bei turintys tvirtą PVC pagrindą. Tobulas pasirinkimas, kai reikia stabilumo masažo stalą pastačius ant minkštesnio pagrindo.
  • Galvos atramas: plastikines, aliuminines.
  • Elektrinius šildančius masažo stalo užtiesalus didžiausiam Jūsų klientų komfortui. Galima reguliuoti temperatūrą.

  „RestPro“ masažo stalų priedai yra aukštos kokybės, patikimi, patvarūs, tai bus labai geras pasirinkimas Jūsų masažo salonui.

  Masažo stalų priedai internetu el. parduotuvėje Hairfree.lt – puikus asortimentas kiekvienam klientui, net išrankiausieji atranda jiems tinkamiausius produktus. Pagalvokite, kiek laiko reikėtų skirti, jei šių priedų važiuotumėte pirkti į specializuotas parduotuves? Verčiau išnaudokite laiką darbui ar skirkite jį poilsiui, o priedus pirkite internetu – tai paprasta ir patogu. Mes pasirūpinsime Jūsų pirkinių pristatymu nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas Lietuvoje ir per 4–7 darbo dienas į daugelį Europos šalių.