Prekių katalogas

Stacionarūs masažo stalai

 • Kaina 239  su PVM
  Kaina 239  su PVM
  Stacionarus masažo stalas Steel 2 (Beige)
  Kodas: STEEL-2-BEIGE

  Aukštis: 75cm; Plotis: 63cm, Ilgis: 180cm

  Kaina 269  su PVM
  Kaina 289  su PVM
  Kaina 289  su PVM
  Kaina 309  su PVM
  Kaina 309  su PVM
  Stacionarus masažo stalas 218 (White)
  Kodas: BW-218/WHITE
  Kaina 309  su PVM
  Kaina 329  su PVM
  Kaina 459  su PVM
  Kaina 595  su PVM
  Kaina 599  su PVM
  Kaina 599  su PVM
  Kaina 599  su PVM
  Kaina 599  su PVM
 • Jei nusprendėte atnaujinti masažo stalą ar plečiate veiklą ir norite savo arsenalą papildyti nauju pirkiniu, užsukote būtent ten, kur reikia. Siūlome stacionarius masažo stalus, išsiskiriančius labai aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir maksimaliu komfortu tiek masažuojamam žmogui, tiek pačiam masažuotojui. Suteikite didžiausią patogumą savo klientams ir didesnę vertę teikiamoms paslaugoms.

  Stacionarūs PREMIUM masažo stalai, kaip kad ir sako jų pavadinimas, išsiskiria aukštu komforto lygiu, patogumu tiek masažo specialistui, tiek masažuojamam klientui. Užpildui naudota aukštos kokybės Hard-Foam puta, kur kas ilgiau išlaikanti savo formą, palyginti su pigesnių, paprastų masažo stalų užpildais. Šios serijos stalų minkštosios dalies storis siekia net 6 cm. Palyginti galima su standartiniais, mažiau kainuojančiais masažo stalais, kurių užpildo storis siekia vos 4 centimetrus. Pagalvėlės pagrindui naudojamas aliuminis, kas suteikia tvirtumo ir stabilumo, o drauge užtikrina kur kas ilgesnį eksploatavimo laiką, vadinasi, ir leidžia sutaupyti, nes toks masažo stalas tarnaus kus kas ilgiau nei pigesnis. Dar vienas privalumas – PREMIUM serijos masažo stalai turi užapvalintus kampukus, kas suteikia patogumo ir klientui, ir masažo meistrui.

  Rinkdamiesi šios serijos masažo stalą turėsite plačias galimybes išsirinkti tai, kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius bei galimybes. Vienas iš pasirinkimo kriterijų – stalo dalys. Siūlome 2, 3 ir 4 dalių masažo stalus. Taip pat galite rinktis ir spalvą – labiau patinka juoda ar šviesi? Įvertinkite ir stalo svorį, maksimalią apkrovą, matmenis bei papildomas funkcijas ir patogumus, pavyzdžiui, reguliuojamą aukštį, šoniniai rankų laikikliai nuimami ar ne, galvūgalis nuimamas ar ne ir pan.

  Siūlome patikimo ir sveikatos bei grožio rinkoje puikiai tarp klientų užsirekomendavusius masažo stalus, pasižyminčius aukšta kokybe ir patvarumu.

  PREMIUM serijos masažo stalai el. parduotuvėje Hairfree.lt – platus pasirinkimas, patogus apmokėjimas ir spartus pristatymas garantuoti. Rinkitės patikusį stalą, o mes pasirūpinsime, kad nereikėtų jaudintis dėl pirkinio pristatymo – per 1–2 darbo dienas pristatysime norimu adresu. Kadangi pirkinys masyvus, tai pristatymo rūpesčiai, „nuimti“ nuo Jūsų pečių, bus didelis privalumas.