Prekių katalogas

Plaukų suktuvai

 • Kaina 5495  su PVM
 • Stilinga šukuosena, dailiai vilnijančios garbanos – skamba viliojančiai, tiesa? Kiekviena ilgesnius plaukus turinti dama svajoja apie romantika, elegancija alsuojančias garbanas. Vienos nori jomis puikuotis kasdien, o kitos – ypatingomis progomis. Jei esate tiesių plaukų savininkės, tiek vienu, tiek kitu atveju pagelbės plaukų suktuvas. Tačiau kaip pasirinkti tokį, kuris susuks pavydėtinas garbanas, o pats procesas nepareikalaus labai daug laiko? Išeitis mūsų e. parduotuvėje – kokybiškas ir labai lengvai naudojamas Silk‘n plaukų suktuvas labai gera kaina gali būti Jūsų.

  Į ką atsižvelgti, renkantis suktuvą plaukams?

  Jei ieškote naujo plaukų suktuvo, siūlome įvertinti tokius aspektus:

  • Automatinis ar rankinis prietaisas domina? Tikriausiai nė nereikia sakyti, kas su automatiniu plaukų garbanojimo procesas bus ne tik lengvesnis, tačiau ir kur kas spartesnis.
  • Kokių garbanų norite: stambių, vidutiniųar smulkučių? Rinkdamiesi prietaisą būtinai atsižvelkite, kokio stambumo garbanas galėsite susukti su konkrečiu suktuvu.
  • Būtinai atsižvelkite į tai, kad plaukų suktuvas būtų saugus plaukams, nepažeistų jų.
  • Iki kokios temperatūros prietaisas įkaista ir svarbiausia – ar turi automatinio išsijungimo funkciją? Pastaroji labai reikšminga saugumo kontekste, užkerta kelią plaukų perkaitinimui.

  Plaukų suktuvai mūsų asortimente

  E. parduotuvėje Hairfree.lt rasite daugelio moterų simpatijų sulaukusį Silk‘n plaukų suktuvą. Puiku tai, kad prietaisas yra automatinis, todėl žavingas, taisyklingas garbanas išgausite itin paprastai ir per trumpą laiką. Didelis privalumas ir tas, jog šis plaukų suktuvas visiškai nekenkia plaukams, jų nepažeidžia, taigi garbanas galėsite formuoti dažnai, nesibaimindamos pakenkti savo plaukams.

  Nepriklausomai nuo to, koks yra Jūsų plaukų tipas, garbanos išsilaikys ilgai. Galimi keli temperatūrų režimai.

  Plaukų suktuvas iš mūsų asortimento kompaktiškas, lengvas, todėl juo naudotis galėsite ne tik namuose, tačiau ir pasiimti į keliones bei visada pasirūpinti nepriekaištingai sugarbanotais plaukais.

  Plaukų suktuvai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Pirkti dar niekada nebuvo taip lengva! Rinkitės mūsų pasiūloje, apmokėkite, o mes pasirūpinsime Jūsų pirkinio pristatymų: į paštomatą arba kurjeriu. Pirkdami internetu efektyviai taupysite savo laiką, pirkimo procesą planuosite savarankiškai, nuo nieko nepriklausydami.