Prekių katalogas

Klausos aparatai

  • Kaina 4895
  • Klausa yra gebėjimas girdėti. Ji – vienas pamatinių žmogaus jutimų, padedančių visose gyvenimo srityse: galime girdėti kitus, bendrauti, klausytis, mokytis, išvengti pavojų, girdėti muziką ir kt. Sąrašą gyvenimo sričių ir veiklų, kuriose mums gelbėja klausa, galėtume tęsti ir tęsti. Tad nenuostabu, jog bent minimalus klausos sutrikimas kaip reikiant blogina gyvenimo kokybę, kurią sugrąžinti gali klausos aparatai.

    Mūsų asortimente yra užausiniai klausos aparatai. Jie patogūs nešioti, prie jų greitai priprantama ir netrukus visai nejusite, kad jį nešiojate. Klausos aparatų dažnių diapazonas siekia nuo 300 net iki 6 000 Hz. Aukštų diapazonų garso stiprumas siekia 128 dB, stiprinimas – 40 dB. Mūsų klausos aparatai komplektuojami su atsargine baterija, kas yra didelis privalumas. Pats aparatas kompaktiškas, jis bus kone nepastebimas. Klausos aparato dydis siekia vos 40x35x9 mm.

    Mūsų asortimente yra kelių spalvų klausos aparatai, todėl galėsite išsirinkti tą, kuris Jums gražesnis, priimtinesnis, galbūt mažiau matomas, jei tai laikote prioritetu.

    Rinkdamiesi klausos aparatą turėtumėte įvertinti kelis aspektus. Pirmiausia, koks Jūsų klausos netekimo lygis, pavyzdžiui, Jūsų klausa vos kiek pablogėjusi, o gal beveik negirdite? Ar sutrikimas aktualus vienai ausiai, ar negirdite abiejomis? Tai bene esminiai aspektai, į ką privalu atsižvelgti renkantis klausos aparatą. Nustatę šį esminį parametrą galite vertinti norimą prietaiso dydį, stilių, kitus dizaino ypatumus. Taip pat apsvarstykite, ko tikitės iš klausos aparato. Ar Jums svarbiausia, kad aparatas padėtų Jums girdėti, ar norite papildomų funkcijų? Šiuolaikiniai aparatai jų tikrai gali pasiūlyti. Dar vienas aspektas – vienkartinės ar įkraunamos baterijos? Šiuo atveju įvertinkite savo patogumą bei gyvenimo būdo ypatumus ir bus nesunku nuspręsti, kas Jums patogiau.

    Klausos aparatai internetu Hairfree.lt el. parduotuvėje – greita ir patogu pirkti, o pirkinius pristatome operatyviai visoje Lietuvoje ir į daugelį Europos šalių. Klausos aparatas yra specifinis pirkinys, kurio nerasite įprastuose prekybos centruose, todėl ieškodami jo fizinėse pardavimo vietose sugaišite nemažai laiko. Taigi, pirkti internetu kur kas patogiau, sparčiau, būsite nepriklausomi ir savarankiškai planuosite pirkimo procesą bei greitai gausite savo naują pirkinį.