Prekių katalogas

Biuro kėdės

 • Kaina 109  su PVM
  Kaina 109  su PVM
  Kaina 169  su PVM
  Kaina 169  su PVM
  Kaina 149  su PVM
  Kaina 149  su PVM
  Kaina 149  su PVM
  Kaina 145  su PVM
  Kaina 145  su PVM
  Kaina 145  su PVM
  Kaina 125  su PVM
  Kaina 125  su PVM
  Kaina 125  su PVM
  Kaina 149  su PVM
  Kaina 149  su PVM
  Kaina 149  su PVM
 • Kiekviename biure vieni iš svarbiausių baldų yra stalai ir kėdės. Štai pastarosios yra ne tik sėdimas baldas – jos drauge turi užtikrinti sėdinčiojo patogumą, mat tai tiesiogiai susiję su sveikata ir bendra savijauta. Sutikite, ilgesnį laiką praleidę nepatogioje kėdėje imame skųstis nugaros, sėdmenų, sprando skausmais, maudimu ar kitokiu diskomfortu. Nenuostabu, jog tokiu atveju mažėja darbingumas, prastėja nuotaika, kažkur dingsta energija, jaučiamės susierzinę ir nepatenkinti. Todėl komfortiška sėdėjimo vieta biure yra didelis privalumas.

  Puiku, kad užsukote į mūsų e. parduotuvę – čia neabejotinai išsirinksite labai gerą biuro kėdę patrauklia kaina.

  Į ką atsižvelgti, renkantis kėdę biurui?

  Nusprendėte įsigyti biuro kėdę? Tuomet atsižvelkite į tam tikrus aspektus. Pirmiausia, kokie kėdės matmenys. Tai bus ypač svarbu tada, jei biuras nėra erdvus ir neturite šiam baldui labai daug vietos. Mūsų pasiūloje rasite puikių kompaktiškų, tačiau labai patogių kėdžių.

  Privalumas, jei biuro kėdė turės reguliuojamą atlošą ir aukščio reguliavimo funkciją. Tai suteiks daugiau galimybių Jums atrasti patogiausias pozicijas. O taip pat pasiteisins, jei kėde naudosis daugiau asmenų.

  Porankiai – patogumo suteikiantis akcentas. Tačiau jei vietos turite nedaug, kėdė be porankių leis efektyviai taupyti plotą.

  Ne mažiau svarbus ir paviršiaus audinys – jis turi būti kokybiškas, tvirtas ir laidus orui.

  Biuro kėdėsmūsų asortimente

  E. parduotuvėje Hairfree.lt tikrai atrasite Jums tinkamiausią biuro kėdę. Mūsų parduodamos kėdės turi aukščio reguliavimo funkciją, galima reguliuoti ir atlošo kampą. Estetiškas ir stilingas dizainas leis lengvai baldą pritaikyti bet kokiostiliaus biure. Patvarus audinys ir tvirtas korpusas garantuos patogumą, lengvą priežiūrą ir ilgaamžiškumą.

  Kėdės su ratukais, todėl bus patogu atsitraukti nuo stalo ar prie jo prisistumti, pasiteisins ir tuo atveju, jei kėdę reikės perstumti į kitą vietą.

  Biuro kėdės internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Norite pirkti operatyviai ir patogiai, nė neišeidami iš namų ar nepalikdami darbo vietos? Tai Jums ir siūlome! Patogu, saugu ir greita. Atkreipkite dėmesį į pristatymo galimybes, mat jos priklauso nuo pirkinio gabaritų ir svorio.