Prekių katalogas

Hidrauliniai kosmetologiniai krėslai

 • Kaina 849  su PVM
  Kaina 429  su PVM
  Kaina 449  su PVM
  Kaina 799  su PVM
  Kaina 899  su PVM
  Kaina 319  su PVM
  Kaina 619  su PVM
  Kaina 619  su PVM
  Kaina 529  su PVM
  Kaina 529  su PVM
  Kaina 529  su PVM
  Kaina 319  su PVM
  Kaina 429  su PVM
  Kaina 319  su PVM
 • Hidrauliniai krėslai yra skirti įvairioms grožio procedūroms atlikti. Jie užtikrina patogumą klientui net ir ilgų grožio procedūrų metu, gali būti naudojami labai įvairiai. Hidraulinis mechanizmas leidžia lengvai reguliuot krėslo padėtį pagal kliento ar grožio specialisto poreikius ir užtikrina maksimalų patogumą. Krėslai turi kelias padėtis, tad klientas gali patogiai sėdėti ar gulėti, keturių dalių krėslai suteikia galimybę atskirai keisti kiekvienos kojos padėtį.

  Kosmetologiniai krėslai yra itin funkcionalūs, o jų konstrukcija užtikrina stabilumą ir apsaugo nuo virtimo galimybės. Krėslas nesvyruoja ir suteikia tvirtą pagrindą, todėl klientai ant jų gali jaustis saugiai ir visiškai atsipalaiduoti įvairių grožio procedūrų metu. Šie profesionalams skirti krėslai turi tvirtą ir stabilią koją, kuri gali būti keleto tipų. Mažesnėse patalpose puikiai tiks modernaus stiliaus krėslai, kurių koja yra mažesnė ir trumpesnė, masyvesnis rėmas sudaro tvirtumo ir stabilumo įspūdį, bet patalpoje vizualiai toks krėslas gali atrodyti didesnis.

  Visi mūsų asortimente siūlomi hidrauliniai krėslai yra skirti grožio srities profesionalams, todėl jie gaminami iš tvirtų ir ilgaamžiškumu pasižyminčių medžiagų. Klasikinis dizainas užtikrina lengvą derinimą bet kokio stiliaus grožio salono patalpose, o klasikinės spalvos leis lengvai priderinti prie krėslo kitus darbui reikalingus baldus.

  Priklausomai nuo poreikių ir atliekamų grožio paslaugų pobūdžio galima rinktis trijų arba keturių dalių krėslus. Esminis jų skirtumas – kojoms skirta dalis, kuri keturių dalių krėsle yra suskirstyta į du segmentus. Tai reiškia, kad galima atskirai reguliuoti kiekvienos kojos padėtį, šis funkcionalumas itin naudingas atliekant įvairias pedikiūro procedūras, užtikrina patogumą tiek klientui, tiek grožio specialistui.

  Visas viršutinis krėslo paviršius yra paminkštintas, patogumą užtikrina papildomą saugumo jausmą suteikia didelės rankenos. Kosmetologiniai hidrauliniai krėslai gali būti naudojamai įvairių procedūrų metu, jie leidžia lengvai užimti patogią kūno padėtį ir atsipalaiduoti net ilgų kosmetologinių procedūrų metu, todėl klientas visada jausis patogiai ir jaukiai. Paviršiui naudojama sintetinė oda, kuri pasižymi dailia išvaizda ir yra lengvai prižiūrima bei ilgaamžė medžiaga. Mūsų asortimente rasite profesionalams skirtus hidraulinius krėslus, kurie palengvins darbą grožio salone ir užtikrins geriausią komfortą klientams.