Prekių katalogas

Šviesos terapijos lempos

 • Šviesos terapija yra metodika, gydomaisiais tikslais naudojanti intensyvius specialaus spektro šviesos srautus. Tam naudojami saugūs specialios medicininės paskirties prietaisai – šviesos terapijos lempos, skleidžiančios tam tikro bangų ilgio šviesą, perduodamą per difuzinį ekraną.

  Šviesos terapija skirta pagerinti darbingumą, pakelti darbinę nuotaiką, atsikratyti depresijos. Gydymo poveikis pasiekiamas paprasčiausiai sėdint prie lempos ne toliau kaip nurodytu atstumu.

  Terapiniais tikslais naudojamos lempos, kurių šviesos stiprumas nuo 2.500 lux iki 15.000 liuksų (Lux).

  Išmanusis miego terapijos prietaisas Lanaform WL‑100C
  Kodas: LA190203
  Daugiafunkcinis išmanusis saulėtekio ir saulėlydžio imitatorius: žadinimo šviesa, saulėtekio ir saulėlydžio imitatorius, atmosferinė ir naktinė lempa, radijas, 2 konfigūruojami žadintuvai
  Kaina 5495  su PVM
  Miego terapijos prietaisas Lanaform Nuxo
  Kodas: 5410984090723

  NUXO apjungia 4 padedančius užmigti metodus

  Kaina 4495  su PVM
  Šviesos žadintuvas su eterinių aliejaus garintuvu ir radija Lanaform Wake Up Scents
  Kodas: 5410984083787

  Trys viename - žadintuvas su radija, oro aromatizatorius ir šviesos terapijos lempa

  Kaina 4495  su PVM
  Kaina 99  su PVM
  Šviesos terapijos lempa Lanaform Luminescence 10.000 Lux
  Kodas: 5410984034925

  10.000 Lux intensyvumo šviesos terapijos lempa

  Kaina 99  su PVM
  Kaina 159  su PVM
 • Tikriausiai pastebite, kad rudeniui įpusėjus ir ritantis į antrą pusę, taip pat žiemos laikotarpiu dažnai aplanko niūresnės mintys, nuovargis, apatija, nuotaika būna slogi. Daugelis tai traktuoja kaip rudeninę depresiją. Iš tiesų tai kaltas greičiausiai yra ne pats metų laikas, bet gerokai sutrumpėjusios dienos. Išvengti jų negalime, bet ieškome būdų, kaip sau padėti. Siūlome šviesos terapijos lempas – prietaisus, padėsiančius ne tik efektyviai kovoti su nuotaikų kaita, bet ir turėsiančias kur kas daugiau naudos.

  Šviesos terapija yra metodika, pagrįsta intensyviu šviesos srautu. Tos šviesos šaltiniai yra specialios lempos, skleidžiančios poliarizuotą šviesą. Įsigykite šviesos terapijos lempą ir netruksite pastebėti, kad nuotaika nepalyginamai geresnė, niūrios mintys, apatija tam, ką darote, išnyko. Negana to, džiaugsitės grįžusiu darbingumu ir gera nuotaika. Tiesa, ne tik nuotaikai gerinti šviesos terapijos lempos yra naudingos, jos bus puikus pasirinkimas imunitetui stiprinti, malšinti įvairaus pobūdžio skausmui, taip pat norint skatinti žaizdų gijimą.

  Mūsų asortimente esančios šviesos terapijos lempos skiriasi savo parametrais, tad rinkdamiesi pirkinį būtinai įvertinkite lempų technines savybes ir palyginkite su savo poreikiais ir galimybėmis. Tokios lempos yra skirtingų dizainų bei dydžių, jei pasirinksite kompaktiškesnę, ja galėsite naudotis ne tik namuose, bet ir pasiimti su savimi, kai išvyksite savaitgaliui ar ilgesniam laikui.

  Labai svarbu paminėti tai, kad šių lempų skleidžiama šviesa odai yra visiškai nekenksminga, todėl galite nebijoti ir drąsiai mėgautis šviesos terapijos lempų teikiama nauda. Tik privalu laikytis lempos naudojimosi instrukcijos, ypač įvertinti atstumą, kuris turi būti tarp Jūsų ir lempos.

  Mūsų el. parduotuvės asortimente rinkitės Lanaform šviesos terapijos lempas. Šis gamintojas grožio ir sveikatos priemonių sektoriuje puikiai žinomas ir vertinamas, tad džiaugiamės savo klientams galėdami siūlyti geriausiųjų produkciją.

  Šviesos terapijos lempos internetu Hairfree.lt el. parduotuvėje – patogu, greita ir nebrangu. Išsirinkite Jums geriausiai tinkančią šviesos terapijos lempą, patogiausią apmokėjimo būdą. Užsakymą nurodytu adresu į namus, darbovietę ar kitą vietą pristatysime labai sparčiai – vos per 1–2 darbo dienas.