Prekių katalogas

Plaukų infrazonai

 • Kaina 249  su PVM
  Kaina 899  su PVM
  Kaina 419  su PVM
  Kaina 469  su PVM
  Kaina 749  su PVM
  Kaina 749  su PVM
  Kaina 499  su PVM
  Kaina 419  su PVM
  Kaina 799  su PVM
  Kaina 699  su PVM
  Kaina 469  su PVM
  Kaina 449  su PVM
 • Kirpyklose yra daug įvairių prietaisų: nuo smulkių, tokių kaip plaukų džiovintuvai, iki kur kas daugiau vietos užimančių, pavyzdžiui, tokių kaip infrazonai. Sutikite, tikrai ne visi žinote, kas yra infrazonas. O tokį pavadinimą turi prietaisas, skirtas cheminėms bei kitoms plaukų priežiūros procedūroms, norint spartesnio jų rezultato. Šis prietaisas daro stebuklus, kai kalbame apie gerokai trumpesnį procedūrų laiką bei drauge didesnį jų efektyvumą.

  Infrazonai: kokia jų nauda?

  Ne paslaptis, kad dažna grožio procedūras besirenkanti moteris atkreipia dėmesį ne tik į specialistus, naudojamas medžiagas, tačiau ir į procedūros laiką. Tai visiškai suprantama, kadangi daugelis sukamės gana intensyviame darbo, buities, laisvalaikio ir kitų veiklų rate, tad neretai prioritetą teikiame spartai. O infrazonas leis Jums kirpyklos paslaugas atlikti nepriekaištingai kokybiškai, garantuoti puikų medžiagų įsisavinimą, efektyvumą ir drauge gerokai trumpesnį procedūros atlikimo terminą.

  Naudodami infrazoną daug greičiau atliksite plaukų dažymą, šviesinimą ir kitas procedūras. Taip pat klientai galės džiaugtis ilgiau išliekančiu rezultatu. Naudojant infrazoną kosmetikos priemonės ir jų veikliosios medžiagos į plaukus įsiskverbia kur kas geriau.

  Infrazonai mūsų asortimente

  Mūsų e. parduotuvės pasiūloje laukia tikrai platus kirpykloms skirtų infrazonų pasirinkimas. Pirmiausia, nuspręskite, ar norite pakabinamo, ar pastatomo prietaiso. Jei grindų plotas ribotas, pakabinamas padės grindų protą taupyti, o sienų – racionaliai išnaudoti. Tačiau pastatomas, ypač ant ratukų, suteiks mobilumo galimybę.

  Mūsų siūlomi infrazonai skiriasi ir galingumu. Ar mažiau galingas, ar galingesnis prietaisas aktualus Jums, nuspręskite atsižvelgę į darbų apimtis, kam ir kiek infrazonas bus naudojamas. Prietaisai suteikia progą patogiai valdyti temperatūrą –nusistatykite tokią, kokia tinkamiausia konkrečiai procedūrai.

  Infrazonai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Infrazonų tikrai nerasite įprastuose prekybos centruose – jų pirkti teks vykti į specializuotas parduotuves. Tačiau ką daryti, jei neturite tam laiko, ar netoliese tokių prekybos vietų nėra? Puiki išeitis – pirkti internetu. Mūsų e. parduotuvėje tai padaryti bus labai paprasta ir greita, negana to, pasirūpinsime Jūsų pirkinio pristatymu į paštomatą arba kurjeriu!