Prekių katalogas

Kėdutės be atlošo

 • Meistro kėdutė BEAUTY STOOL BASIC WHITE (1)
  Nauja prekė Yra sandėlyje -20%
  Meistro kėdutė BEAUTY STOOL BASIC WHITE (1)
  Kodas: 106137#
  Kaina 39 
  49  Sutaupykite 10 
  Meistro kėdutė BEAUTY STOOL GRAY
  Kodas: 132033
  Kaina 39 
  Meistro kėdutė BEAUTY COMFORT BLACK
  Kodas: 129897
  Kaina 49 
  Meistro kėdutė BEAUTY COMFORT WHITE
  Kodas: 129898
  Kaina 49 
  Meistro kėdutė BEAUTY STOOL BASIC WHITE
  Kodas: 106137
  Kaina 49 
  Meistro kėdutė BEAUTY STOOL WHITE
  Kodas: 105696
  Kaina 39 
  Meistro kėdutė BEAUTY STOOL BLACK
  Kodas: 126070
  Kaina 39 
  Meistro kėdė Round 1 (Black)
  Kodas: ROUND-1-BLACK

  Reguliuojamo aukščio meistro kėdė, plastikinis rėmas

  Kaina 35 
  Meistro kėdė Round 2 (Black)
  Kodas: ROUND-2-BLACK

  Reguliuojamo aukščio meistro kėdė, metalinis rėmas + pakojis

  Kaina 45 
  Meistro kėdė Round 2 (Cream)
  Kodas: ROUND-2-CREAM

  Reguliuojamo aukščio meistro kėdė, metalinis rėmas + pakojis

  Kaina 45 
  Meistro kėdė Round 1 (Cream)
  Kodas: ROUND-1-CREAM

  Reguliuojamo aukščio meistro kėdė, plastikinis rėmas

  Kaina 35 
  Meistro kėdutė BEAUTY DIAMOND BLACK
  Kodas: 129080
  Kaina 49 
 • Grožio specialistai daug ir ilgai dirba vienoje padėtyje ar stovėdami, todėl jaučiamas didelis nuovargis, pasireiškia raumenų skausmai. Dėl šios priežasties tradicinė kėdutė yra nepakeičiama įrengiant patogias ir ergonomiškas darbo vietas masažuotojams, kirpėjams, manikiūro ir kitiems grožio specialistams.

  Specialiai grožio meistrams sukurtos kėdutės suteikia galimybę patogiai atlikti savo darbą sėdint. Taip mažesnis krūvis tenka raumenims, mažiau juntamas nuovargis. Profesionalios kėdutės yra unikalios formos, kuri užtikrina patogią kūno padėtį ir leidžia laisvai judėti. Papildomų atramų ar porankių atsisakymas suteikia laisvumo pojūtį ir leidžia laisvai atlikti reikalingus judesius, pavyzdžiui, masažuojant ar dažant plaukus.

  Profesionalams skirtos kėdutės yra gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl pasižymi patogumu ir ilgaamžiškumu. Plati spalvų ir dizaino gama leis lengvai priderinti kėdutę bet kokio stiliaus interjere, todėl ji lengvai ras vietą tiek masažo kabinete, tiek grožio salone. Žvaigždės forma išdėstyti ratukai užtikrina puikų stabilumą ir apsaugo nuo virtimo. Jie lengvai keičia savo judėjimo kryptį, todėl nedidelius atstumus galima įveikti net nepakilus nuo kėdės. Dėl ratukų su kėde lengva ir patogu judėti, ją galima lengvai perkelti į kitą vietą.

  Universalumą užtikrina reguliuojamas aukštis. Keisti aukščiui naudojama rankenėlė, esanti po sėdyne arba kojinis pedalas. Lengvą aukščio keitimą užtikrina hidraulinis mechanizmas. Meistro kėdutes galima rinktis su atlošu arba be jo. Atlošas suteikia papildomą atramą nugarai ir dar daugiau patogumo, tačiau mažesnėse patalpose tokia kėdė atrodo vizualiai didesnė, todėl daugelis grožio specialistų noriai renkasi ir minimalistinio dizaino kėdutes be papildomų atraminių dalių.

  Profesionaliam naudojimui skirta tradicinė kėdutė išsiskiria ne tik savo išvaizda, bet ir funkcionalumu. Jos sėdynei naudojamos aukštos kokybės medžiagos, kurios apsaugo nuo slydimo ir leidžia lengvai atrasti patogią padėtį. Platus meistro kėdučių pasirinkimas leis kiekvienam grožio specialistui atrasti geriausią sprendimą savo darbo vietai. Tai saugus ir patogus būdas, leidžiantis optimizuoti darbo vietą stilingai ir paprastai, išvengti didelio nuovargio ir jo padarinių ilgai dirbant.