Prekių katalogas

Elektriniai kosmetologiniai krėslai

 • Kaina 1189  su PVM
  Kaina 1899  su PVM
  Kaina 1199  su PVM
  Kaina 729  su PVM
 • Elektriniai krėslai yra skirti įvairioms kosmetologinėms procedūroms atlikti. Jie idealiai tinka grožio salonams ir SPA centrams. Šie krėslai turi nepriklausomus variklius, todėl pasižymi patogiu valdymu ir leidžia lengvai bei greitai atrasti tiek klientui, tiek meistrui patogią padėtį. Tai nepakeičiamas baldas užtikrinantis grožio paslaugų profesionalumą ir patogumą klientui.

  Palyginti su mechaniniais ar hidrauliniais krėslais, elektriniai yra funkcionalesni, nes suteikia didesnį kūno padėčių ir aukščių pasirinkimą, juos galima valdyti nuotoliniu valdymo pultu arba pėdų valdikliu. Tokių krėslų padėtis gali būti reguliuojama atskirose dalyse keičiant kėdės aukštį, atlošo pasvirimo kampą ar kojų atramos pasvirimo kampą. Šio tipo krėslai užtikrina grožio specialistų klientams maksimalų patogumą.

  Kosmetologiniai elektriniai krėslai yra itin funkcionalūs, jie universaliai pritaikomi įvairioms grožio procedūroms. Tvirtas pagrindas užtikrina stabilumą ir apsaugo nuo virtimo galimybės, svyravimo ir nesaugumo jausmo, kurį gali patirti klientas. Kosmetologiniai krėslai yra skirti grožio srities profesionalams, todėl gaminami iš tvirtų ir ilgaamžių medžiagų bei suprojektuoti taip, kad užtikrintų patogumą ir saugumą įvairių procedūrų metu. Klasikinis dizainas ir tradicinės spalvos užtikrina lengvą krėslo derinimą bet kokio stiliaus interjere, tad savo kosmetologiniam kabinetui ar grožio salonui tinkamą baldą lengvai išsirinksite mūsų asortimente.

  Elektriniai krėslai gali būti trijų arba keturių dalių. Esminis jų skirtumas – atskirai reguliuojama kiekvienos kojos padėtis. Šis funkcionalumas itin naudingas atliekant pedikiūro procedūras. Visas krėslo dalis galima reguliuoti elektrinių variklių pagalba – taip lengvai pasirenkama patogiausia padėtis.

  Mūsų asortimente rasite profesionalams skirtus elektrinius krėslus, kurie pasižymi funkcionalumu ir daugeliu naudingų savybių. Toks krėslas – tai pagrindinis baldas grožio salone, SPA centre ar kosmetologo kabinete. Jis suteikia patogumą klientui ir leidžia greičiau ir efektyviau atlikti įvairias grožio procedūras. Krėslai pagaminti iš ilgaamžės ir atsparios dėvėjimui medžiagos. Apdailai naudojama sintetinė oda, kuri yra minkšta ir maloni liesti, tačiau lengvai prižiūrima, pasižymi dailia išvaizda. Platus asortimentas leis pasirinkti elektrinį krėslą pagal poreikius ir dizainą, lengvai priderinti kitus kosmetologo darbui skirtus baldus.