Prekių katalogas

Masažo aliejaus šildytuvai

 • Kaina 79  su PVM
  Kaina 59  su PVM
 • Teikiate masažo paslaugas, tarp kurių yra masažas su aliejumi? Tada neabejotinai vienas pagrindinių Jūsų darbe yra masažui skirto aliejaus šildytuvas. Masažai su aliejumi, priklausomai nuo pastarojo tipo ir paskirties, yra labai naudingi bei pasižymi plačiu teigiamų savybių spektru. Tokio tipo masažai ne tik tobulai atpalaiduoja, padeda pašalinti stresą, nuovargį, tam tikrų sričių skausmus, bet ir puoselėja odą ir daro jai teigiamą įtaką.

  Siūlome masažo aliejaus šildytuvus, kaistančius sparčiai ir palaikančius nuolatinę 60 laipsnių siekiančią temperatūrą. Automatinis aliejaus šildytuvas komplektuojamas su 250 ml talpos aliejui skirtu buteliuku. Šildytuvas yra dailaus dizaino, švelnių, neutralių spalvų, todėl puikai įsilies tiek į klasikinį, tiek į modernų masažo salono ar kitos patalpos, kurioje teikiate paslaugas, interjerą. Pagamintas iš kokybiškų ir patvarių medžiagų aliejaus masažo šildytuvas bus puikus pirkinys, ilgą laiką išlaikysiantis reprezentatyvumą ir funkcionalumą.

  Mūsų parduodami masažo aliejaus šildytuvai yra elektriniai, todėl turėkite omenyje, kad jo veikimui bus reikalingas elektros lizdas. Apgalvokite tai, jei teiksite mobilias paslaugas ir važiuosite į klientų namus ar kitą vietą.

  Taip pat šioje prekių kategorijoje rasite ir masažo aliejaus laikiklį, tvirtinamą prie juosmens. Labai patogus laikiklis, kuris užtikrins, kad masažui reikalingas aliejus visada yra šalia, kai jo reikia. Taip „įkurdinta“ aliejaus talpa netrukdo, neužima papildomos vietos, nereikia vaikščioti prie stalelio ar lentynos paimti aliejaus, kai jo prireikia. Drauge komplektuojamas ir 250 ml talpos aliejaus buteliukas.

  Šioje prekių kategorijoje – patikimo ir rinkoje puikiai vertinamo gamintojo – „RestPro“ – produkcija. Gamintojus renkamės itin atsakingai ir dėmesingai, tad į asortimentą įtraukiame tik geriausiųjų prekes.

  Masažo aliejaus šildytuvai internetu – pirkti Hairfree.lt el. parduotuvėje labai patogu, o užsakymas atkeliauja itin sparčiai ir sklandžiai. Jums nereikės važiuoti į fizines pardavimo vietas ir gaišti savo laiko, jei iškilo poreikis įsigyti aliejaus masažui šildytuvą. Išsirinkite mūsų asortimente, apmokėkite Jums patogiu būdu ir jau po 1–2 darbo dienų džiaukitės naujuoju pirkiniu bei jo nauda Jūsų teikiamoms paslaugoms. Prekes pristatome ir į paštomatus.