Prekių katalogas

Makiažo veidrodžiai


 •  

  Kaina 69  su PVM
  Kaina 89  su PVM
  Vaizdą didinantis dvipusis veidrodis (X1/X10) su apšvietimu Lanaform LED Mirror
  Kodas: 5410984042630

  10 kartų vaizdą padidinantis pastatomas kosmetinis veidrodis

  Kaina 2495  su PVM
  Kaina 129  su PVM
  Kaina 169  su PVM
  Kaina 129  su PVM
  Kaina 129  su PVM
 • Vaizdą didinantys kosmetiniai veidrodžiai – viena populiariausių prekių grožio priemonių kategorijoje. Tikriausiai nė viena moteris makiažo atlikimo neįsivaizduoja be veidrodžio. Jį daugelis naudoja ryte ir vakare, o neretai ir dienos metu prisireikia užmesti akį, kaip atrodome. Veidrodis naudingas ne tik darantis makiažą, bet ir tepant veidą kremu, valant makiažą, šukuojantis, skutantis ir daugeliu kitų atvejų. Vaizdą didinantys veidrodžiai labai patogūs tada, kai norime vaizdą matyti kur kas didesnį, nei jis yra realiai, nes taip daug lengviau atlikti veido priežiūros procedūras. Taigi, jei dar neturite tokio veidrodžio, pasižvalgykite mūsų asortimente.

  Priklausomai nuo savo poreikių, rinkitės tvirtinamą prie sienos, pastatomą ar nešiojamą kišeninį veidrodėlį. Rinkdamiesi kosmetinį vaizdą didinantį veidrodį įvertinkite, kiek kartų jis padidina vaizdą (dažniausias pasirinkimas – 10 kartų vaizdą didinantys veidrodžiai). Įsitikinkite, ar veidrodis turi apšvietimą – pastarasis suteiks daugiau patogumo naudojantis. Galimybė keisti apšvietimo intensyvumą – papildomas patogumas. Įvertinkite veidrodžio skersmenį – didesnis dažnu atveju bus patogiau. Puikiu pasirinkimu bus dvipusis kosmetinis veidrodis. Veidrodžiai skiriasi savo dizainu, bet visi jie yra stilingi, modernūs ir tikrai netaps vaizdą gadinančia detale Jūsų vonioje, miegamajame ar kitoje zonoje, kurioje jį įkurdinsite.

  Rankiniai vaizdą didinantys veidrodėliai ypač mėgiami moterų, daugelio jų rankinėse rastume veidrodėlį, o didinantis vaizdą bus itin naudingas. Jis užims labai mažai vietos, bet visada leis pasižiūrėti, ar nenuvarvėjo makiažas, ar lūpos puikiai padažytos, ar lietus nenuplovė skaistalų ir pan.

  Lanaform, Silk‘n vaizdą didinantys kosmetiniai veidrodžiai – mūsų el. parduotuvėje. Šie gamintojai pozicionuojami kaip patikimi, pasižymintys aukšta gaminių kokybe. Jie turi platų klientų ratą ir pelnė daug simpatijų. Tad siūlome ir Jums įsitikinti jų gaminių kokybe. Gamintojų pasirinkimui skiriame labai daug dėmesio ir į asortimentą įtraukiame tik geriausiųjų produkciją.

  Vaizdą didinantys kosmetiniai veidrodžiai internetu Hairfree.lt el. parduotuvėje – puikus pasirinkimas, patogus apmokėjimas, patrauklios kainos ir operatyvus pristatymas. Štai kiek naudų gausite pirkdami mūsų el. parduotuvėje. Pirkite, apmokėkite ir jau po 1–2 darbo dienų galėsite naudotis nauju veidrodėliu – pirkinius pristatysime nurodytu adresu.