Prekių katalogas

Elektriniai epiliatoriai, skustuvai

 • Elektrinis skustuvas Silk'n LadyShave Wet&Dry
  Kodas: 8712856056682

  Vandeniui atsparus elektrinis plaukelių skustuvas. skirtas moterims

  Kaina 2495  su PVM
 • Nepageidaujamų kūno ir veido plaukelių šalinimas – grožio rutina, su kuria susiduria ir vyrai, ir moterys. Epiliatoriai, skustuvai gerokai palengvina odos priežiūrą ir leidžia pasiekti puikių rezultatų greitai ir patogiai. Mūsų asortimente rasite patikimų ir visame pasaulyje vertinamo aparatų grožiui gamintojų produktus, kurie padės palengvinti kasdienes grožio procedūras namuose.

  Plaukų trimeriai yra puikus pasirinkimas tiek savo išvaizda besirūpinantiems vyrams, tiek moterims. Tai tikslus ir patogus būdas pašalinti plaukeliams sunkiai pasiekiamose ar jautriose vietose: bikini, pažastų zonoje ir kt. O taip pat trimeris puikiai tiks naudoti ir veido srityje, juo lengvai greitai pašalinsite plaukelius iš nosies, ausų, taip pat galima formuoti antakius, depiliuoti kaklo ar sprando sritis. Tai puiki alternatyva dažniems apsilankymams grožio salone!

  Vyrai mūsų asortimente ras specialiai jiems skirtas barzdaskutes ir plaukų kirpimo mašinėles. Naudojant šiuos įrankius bus lengva savarankiškai pasirūpinti tiek šukuosena, tiek puikia barzdos išvaizda. O jei norite mėgautis išvaizda tarsi ką tik būtumėte išėję iš barzdaskučių salono, tikslioms linijoms išgauti panaudokite plaukų trimerį.

  Kūno plaukelių šalinimui epiliatoriai yra puikus pasirinkimas. Epiliacijos metu kūno plaukas yra pašalinamas su šaknimis, tiesiog išraunamas, todėl ilgiau neatauga. Tikslūs pincetai geba pašalinti net ir trumpiausius plaukelius, todėl visada galite mėgautis dailia odos išvaizda ir švelnumu. Kai kurie epiliatoriai turi keičiamas galvutes, todėl juos galima naudoti įvairioms kūno vietoms epiliuoti. Galvutėse yra daugybė besisukančių pincetų, kurie itin tiksliai suima ir išrauna plaukelį. Tai puiki alternatyva įvairiems depiliacijos būdams namuose ar grožio salonuose.

  Plaukų šalinimui namuose skirti epiliatoriai, trimeriai yra paprastai naudojami ir saugūs. Daugelis jų gali būti naudojami duše, o tai labai patogu. Grožio prietaisai yra įkraunami, todėl kabantis laidas nesukels nepatogumo, o procedūrą atliksite greičiau.

  Pamirškite dažnus vizitus į grožio saloną ir dideles išlaidas plaukelių šalinimui, dabar savo grožiu galite pasirūpinti namuose. Pasirinkite patikimus ir modernius epiliatorius bei trimerius, kurie užtikrina puikius rezultatus jau nuo pirmojo naudojimo, ir mėgaukitės dailiai odos išvaizda ištisus metus.