Prekių katalogas

Lyginame iRest ir Massaggio masažo fotelius. Svarbiausi techniniai parametrai

Dar visai neseniai masažo krėslai mums asocijavosi su prekybos centrais, viešbučiais, grožio gydyklomis ar sanatorijomis. Šiandien šis požiūris šiek tiek pasikeitė, ir masažo krėslai vis dažniau naudojami privačiuose namuose. Tokie privalumai, kaip galimybė atsipalaiduoti bet kada, neišeinant iš namų, ir naujoviškų technologijų naudojimas, įtikina vis daugiau žmonių turėti masažinį krėslą.

Masažinis krėslas ar masažinis kilimėlis?

Masažinis krėslas ir masažinė pagalvėlė yra vieni populiariausių elektrinių masažo prietaisų. Jie malšina skausmą ir mažina įtampą, padeda atsipalaiduoti, padeda užmigti ir padeda kovoti su visur esančiu stresu. Nors masažiniai krėslai gali pasiūlyti pažangų masažą su oro pagalvėmis ar masažiniais voleliais, masažinė pagalvėlė dažnai, nors ir ne visai pelnytai, laikoma pigesne alternatyva.

Pirmas kartas su fotoepiliatoriumi ir išmoktos pamokos

Ilgai planuotas pirkinys jau kelios dienos mano rankose – fotoepiliatorius Silk‘n Infinity. Ir jau išbandytas! Sunku daryti išvadas apie būsimus rezultatus iš vieno fotoepiliacijos seanso. Tačiau pirmą įspūdį susidaryti laiko pakanka ir netgi išmokti kelias pamokas. Visada taip būna kai pradedi „žaisti“ su pirmą kartą rankose laikomu prietaisu.

Dalinuosi pirmaisiais įspūdžiais – tikiuosi bus įdomu ir naudinga toms, kurios tik dabar pradėjo domėtis fotoepiliatoriais ir planuoja netolimoje ateityje įsigyti. Pradėsiu nuo to, kad mane netikėtai užklupo vasara...

Penki mitai apie fotoepiliaciją namuose - atsikratykite nepageidaujamų plaukelių ilgam ir be skausmo!

Žinomas ne vienas nepageidaujamų plaukelių šalinimo metodas: juos galima skusti, rauti ar naikinti kremu. Visgi viena naujausių naujovių – fotoepiliacija – vis dar yra apgaubta daugybės mitų. Grožio specialistai ir fotoepiliatorius jau išbandžiusios moterys pripažįsta, kad tai efektyviausias būdas, suteikiantis puikių ilgalaikių rezultatų. Jei svarstote apie fotoepiliatoriaus įsigijimą, tačiau dvejojate dėl įvairios informacijos, siūlome susipažinti mitais, kuriais kartais vis dar patikima. Mitai apie fotoepiliacijos procedūrą atsiranda dėl žinių trūkumo, tačiau visiškai neatitinka realybės.