Prekių katalogas

Lyginame iRest ir Massaggio masažo fotelius. Svarbiausi techniniai parametrai

Dar visai neseniai masažo krėslai mums asocijavosi su prekybos centrais, viešbučiais, grožio gydyklomis ar sanatorijomis. Šiandien šis požiūris šiek tiek pasikeitė, ir masažo krėslai vis dažniau naudojami privačiuose namuose. Tokie privalumai, kaip galimybė atsipalaiduoti bet kada, neišeinant iš namų, ir naujoviškų technologijų naudojimas, įtikina vis daugiau žmonių turėti masažinį krėslą.

Masažinis krėslas ar masažinis kilimėlis?

Masažinis krėslas ir masažinė pagalvėlė yra vieni populiariausių elektrinių masažo prietaisų. Jie malšina skausmą ir mažina įtampą, padeda atsipalaiduoti, padeda užmigti ir padeda kovoti su visur esančiu stresu. Nors masažiniai krėslai gali pasiūlyti pažangų masažą su oro pagalvėmis ar masažiniais voleliais, masažinė pagalvėlė dažnai, nors ir ne visai pelnytai, laikoma pigesne alternatyva.

Pirmas kartas su fotoepiliatoriumi ir išmoktos pamokos

Ilgai planuotas pirkinys jau kelios dienos mano rankose – fotoepiliatorius Silk‘n Infinity. Ir jau išbandytas! Sunku daryti išvadas apie būsimus rezultatus iš vieno fotoepiliacijos seanso. Tačiau pirmą įspūdį susidaryti laiko pakanka ir netgi išmokti kelias pamokas. Visada taip būna kai pradedi „žaisti“ su pirmą kartą rankose laikomu prietaisu.

Dalinuosi pirmaisiais įspūdžiais – tikiuosi bus įdomu ir naudinga toms, kurios tik dabar pradėjo domėtis fotoepiliatoriais ir planuoja netolimoje ateityje įsigyti. Pradėsiu nuo to, kad mane netikėtai užklupo vasara...

Namams skirta aparatinė kosmetologija tampa realybe

Šiuolaikinių technologijų vystymesi viena iš pagrindinių tendencijų – miniatiūrizacija. Griozdiškos elektroninės skaičiavimo mašinos šiandien transformavosi į kišeninius kompiuterius; namų kinas ir infraraudonųjų spindulių saunos apsigyveno butuose. Mūsų būstas, susietas su visu pasauliu interneto dėka, „intelektualėja“ tiesiog akyse. Šios minitiūrizacijos ir intelektualizacijos tendencijos palietė ir aparatinę kosmetologiją, atsirado buitiniai, asmeninio naudojimo fototerapijos prietaisai.

Mėgaukitės saulės voniomis atsargiai

Kaitintis saulėje daugeliui tebelieka mėgstama laisvalaikio pramoga. Tačiau šiandien kaitintis saulėje daug pavojingiau nei prieš keletą metų. Vis didėjant ozono skylėms viršutiniuose atmosferos sluoksniuose, nebeveikia natūralus mūsų planetos saulės filtras, todėl žemę pasiekia daugiau ir pavojingesnių spindulių. Įdegusioje odoje, ypatingai iškart po deginimosi saulėje, yra didelis kiekis pigmento melanino, todėl neatlikite fotoepiliacijos procedūrų įdegusios odos arba netrukus po deginimosi saulėje.

Penki mitai apie fotoepiliaciją namuose - atsikratykite nepageidaujamų plaukelių ilgam ir be skausmo!

Žinomas ne vienas nepageidaujamų plaukelių šalinimo metodas: juos galima skusti, rauti ar naikinti kremu. Visgi viena naujausių naujovių – fotoepiliacija – vis dar yra apgaubta daugybės mitų. Grožio specialistai ir fotoepiliatorius jau išbandžiusios moterys pripažįsta, kad tai efektyviausias būdas, suteikiantis puikių ilgalaikių rezultatų. Jei svarstote apie fotoepiliatoriaus įsigijimą, tačiau dvejojate dėl įvairios informacijos, siūlome susipažinti mitais, kuriais kartais vis dar patikima. Mitai apie fotoepiliacijos procedūrą atsiranda dėl žinių trūkumo, tačiau visiškai neatitinka realybės.

Fotoepiliatorių Silk’n Pro, Silk’n SensEpil, Silk’n Flash&Go savybių palyginimas

Izraelio kompanija Home Skinovations siūlo tris fotoepiliacijai namuose skirtus fotoepiliatorių modelius. Nors visuose naudojama ta pati technologija, jie tarpusavyje skiriasi įvairiais plaukų šalinimo technologiniais parametrais.

Šis fotoepiliatorių Silk'n Pro, Silk'n SensEpil, Silk'n Flash&Go palyginimas padės Jums išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį plaukų šalinimo prietaisą, kurio veikimas pagrįstas intensyvia pulsine šviesa (IPŠ - angl. Intense Pulsed Light (IPL).

Aknė ir jos gydymo būdai

Aknė yra lėtinė odos liga, sukeliama daugelio veiksnių. Aknės taikinys odoje – odos riebalinės liaukos ir plauko folikulo viršutinės dalies kompleksas. Manoma, kad aknės pasireiškimui įtakos turi genetinė predispozicija, hormonų apykaitos sutrikimai, stresas, žalingi įpročiai, mityba, netinkamos kosmetikos naudojimas, bei kai kurie vaistai.

Šia liga serga net 70 – 95 proc. paauglių, tačiau ja gali sirgti ir jaunesni, ir vyresni žmonės.