Nepageidautini plaukai – moterų priešas Nr.1

Pagal šiuolaikinę moteriško grožio sampratą nepageidautini plaukai jau seniai tapo moterų priešu Nr. 1. Moterys leidžia savo pinigus ir laiką, šalindamos plaukus, kad estetiškai atrodytų vilkėdamos atvirą suknelę ar poilsiaudamos paplūdimyje. Plaukų šalinimo rinka vien tik JAV vertinama 9 mlrd. dolerių kasmet, o siūlomų priemonių pasirinkimas yra labai platus – nuo elementarių skustuvų iki sudėtingų elektroninių prietaisų. Šios tendencijos sparčiai plinta ir Lietuvoje.

Namams skirta aparatinė kosmetologija tampa realybe

Šiuolaikinių technologijų vystymesi viena iš pagrindinių tendencijų – miniatiūrizacija. Griozdiškos elektroninės skaičiavimo mašinos šiandien transformavosi į kišeninius kompiuterius; namų kinas ir infraraudonųjų spindulių saunos apsigyveno butuose. Mūsų būstas, susietas su visu pasauliu interneto dėka, „intelektualėja“ tiesiog akyse. Šios minitiūrizacijos ir intelektualizacijos tendencijos palietė ir aparatinę kosmetologiją, atsirado buitiniai, asmeninio naudojimo fototerapijos prietaisai.

Mėgaukitės saulės voniomis atsargiai

Kaitintis saulėje daugeliui tebelieka mėgstama laisvalaikio pramoga. Tačiau šiandien kaitintis saulėje daug pavojingiau nei prieš keletą metų. Vis didėjant ozono skylėms viršutiniuose atmosferos sluoksniuose, nebeveikia natūralus mūsų planetos saulės filtras, todėl žemę pasiekia daugiau ir pavojingesnių spindulių. Įdegusioje odoje, ypatingai iškart po deginimosi saulėje, yra didelis kiekis pigmento melanino, todėl neatlikite fotoepiliacijos procedūrų įdegusios odos arba netrukus po deginimosi saulėje.