Nepageidautini plaukai – moterų priešas Nr.1

Pagal šiuolaikinę moteriško grožio sampratą nepageidautini plaukai jau seniai tapo moterų priešu Nr. 1. Moterys leidžia savo pinigus ir laiką, šalindamos plaukus, kad estetiškai atrodytų vilkėdamos atvirą suknelę ar poilsiaudamos paplūdimyje. Plaukų šalinimo rinka vien tik JAV vertinama 9 mlrd. dolerių kasmet, o siūlomų priemonių pasirinkimas yra labai platus – nuo elementarių skustuvų iki sudėtingų elektroninių prietaisų. Šios tendencijos sparčiai plinta ir Lietuvoje.

Namams skirta aparatinė kosmetologija tampa realybe

Šiuolaikinių technologijų vystymesi viena iš pagrindinių tendencijų – miniatiūrizacija. Griozdiškos elektroninės skaičiavimo mašinos šiandien transformavosi į kišeninius kompiuterius; namų kinas ir infraraudonųjų spindulių saunos apsigyveno butuose. Mūsų būstas, susietas su visu pasauliu interneto dėka, „intelektualėja“ tiesiog akyse. Šios minitiūrizacijos ir intelektualizacijos tendencijos palietė ir aparatinę kosmetologiją, atsirado buitiniai, asmeninio naudojimo fototerapijos prietaisai.

Ar soliariumas yra sveikatos šaltinis?

Įrudusi oda tik tada atrodo gražiai, kai ji lygi ir stangri, blizganti lyg šilkas. Be intensyvios priežiūros tai sunku pasiekti. Taip yra todėl, kad saulės veikiama oda ne tik gamina rudą pigmentą, bet storėja viršutinis odos sluoksnis, vadinamasis raginis sluoksnis. Ar soliariumas yra sveikos odos šaltinis? Medicininiai tyrimai to nepatvirtina. Spinduliavimas neteikia žvalumo, o oda nuo jo greičiau sensta. Be to, fotoepiliacija ant įdegusios odos - problematiška.

Mėgaukitės saulės voniomis atsargiai

Kaitintis saulėje daugeliui tebelieka mėgstama laisvalaikio pramoga. Tačiau šiandien kaitintis saulėje daug pavojingiau nei prieš keletą metų. Vis didėjant ozono skylėms viršutiniuose atmosferos sluoksniuose, nebeveikia natūralus mūsų planetos saulės filtras, todėl žemę pasiekia daugiau ir pavojingesnių spindulių. Įdegusioje odoje, ypatingai iškart po deginimosi saulėje, yra didelis kiekis pigmento melanino, todėl neatlikite fotoepiliacijos procedūrų įdegusios odos arba netrukus po deginimosi saulėje.

Kokį fotoepiliatorių pasirinkti?

Nepageidaujamų kūno plaukų šalinimas vienu moderniausių būdų – fotoepiliacija – yra visiškai neskausmingas. Be to, šiuolaikiniai fotoepiliatoriai gali būti lengvai ir saugiai naudojami namuose, tad pasirūpinti grožiu dabar yra paprasčiau nei bet kada anksčiau. Elektroninėje parduotuvėje Hairfree.lt galima įsigyti modernų ir patikimą fotoepiliatorių, tačiau šie įrenginiai skiriasi savo parametrais. Aptarkime, į ką verta atkreipti dėmesį renkantis, kad rastumėte geriausiai poreikius atitinkantį variantą.

Fotoepiliatoriaus naudojimo taisyklės

Detalią fotoepiliatoriaus naudojimo instrukciją rasite jo pakuotėje, tačiau jei dar tik svarstote, ar verta įsigyti šį įrenginį plaukeliams šalinti, pravartu susipažinti su pagrindinėmis naudojimo taisyklėmis. Jų laikymasis užtikrins patogų naudojimą ir geriausią rezultatą.

Veido valymo aparatų įvairovė

Veido odos priežiūra itin aktuali yra šiltuoju metų laiku, kai daugiau laiko skiriame smagiai veiklai, atostogoms, o sukti galvą dėl netikėtai atsiradusių spuogelių ar daug laiko atimančių odos priežiūros procedūrų visai nesinori. Kosmetinių priemonių problemoms spręsti pasiūla yra itin didelė, tačiau susigaudyti daugybėje ingredientų yra sudėtinga. Daug laiko atima ir ieškojimas, nes kiekviena oda yra individuali, todėl skirtingai reaguoja į kiekvienos sudėtinės dalies poveikį. Išeitis – veido valymo aparatai, kurie tinkamai pasirūpina bet kokio tipo oda. Susipažinkite su jų veikimo technologija ir įvairove.

Mitai apie fotoepiliaciją namuose

Žinomas ne vienas nepageidaujamų plaukelių šalinimo metodas: juos galima skusti, rauti ar naikinti kremu. Visgi viena naujausių naujovių – fotoepiliacija – vis dar yra apgaubta daugybės mitų. Grožio specialistai ir fotoepiliatorius jau išbandžiusios moterys pripažįsta, kad tai efektyviausias būdas, suteikiantis puikių ilgalaikių rezultatų. Jei svarstote apie fotoepiliatoriaus įsigijimą, tačiau dvejojate dėl įvairios informacijos, siūlome susipažinti mitais, kuriais kartais vis dar patikima. Mitai apie fotoepiliacijos procedūrą atsiranda dėl žinių trūkumo, tačiau visiškai neatitinka realybės.

Depiliacija be skausmo – įmanoma?

Daugelis svajoja džiaugtis gražia ir glotnia oda, tačiau kūno plaukuotumas gadina odos estetinį vaizdą. Depiliacija sukelia daugybę problemų tiek moterims, tiek vyrams: susiduriama su odos problemomis, nuolatiniu jos dirginimu, poreikiu dažnai šalinti plaukelius ir... skausmu.