Kiekvieno masažinio krėslo atloše yra tam tikri mechanizmai, kurie veikia nugarą. Jų pagrindas - masažuojančios rankos, kurios imituoja žmogaus rankų judesius ir atlieka tam tikras masažo technikas. Be oro pagalvių masažo ar kojų masažo, technikos sudaro automatines programas.
Jei jau kurį laiką domitės apie masažinius krėslus, greičiausiai esate susipažinę bent jau su abstrakčia informacija apie tai, kokia yra jų pagrindinė paskirtis. Tačiau nepaisant to, jei norite įsigyti masažinį krėslą, vertėtų sužinoti daugiau informacijos apie tai, kas yra masažinis krėslas ir kaip jis atlieka masažą.
Dar prieš kelerius metus dirbtinis intelektas (DI) buvo siejamas su fantastiniuose filmuose naudojamomis funkcinėmis mašinomis, galinčiomis užvaldyti visą pasaulį. Tačiau nuo to laiko sulaukėme didelių pokyčių – dabar DI laikomas žmogaus galimybių išplėtimu.
Imunitetas yra labai svarbus mūsų sveikatai. Jis yra tarsi barjeras, apsaugantis nuo virusų, bakterijų ar grybelių, sukeliančių dažnas infekcijas, plitimo. Ir nors šiandien, atsiradus pirmiesiems artėjančio peršalimo požymiams, dažnai renkamės tradicinius būdus, papildydami juos padidintomis vitamino C dozėmis ir sveika mityba, masažas masažiniame krėsle gali būti ne ką mažiau naudingas mūsų imunitetui.
Jau ne vienerius metus daugybė žmonių kasdien vis daugiau laiko praleidžia savo namuose, kur ne tik rūpinasi buitimi, ilsisi ir pramogauja, tačiau taip pat ir dirba. Ir tai tikrai ne kiekvienam yra paprasta. Todėl, kad ir ką darytume leisdami laiką namuose, turime pasistengti atrasti pusiausvyrą – tiek fizinę, tiek ir psichologinę. Taigi, kas jūsų manymu galėtų praversti? Esate teisūs! Tai masažinis krėslas!
Ar prisimenate, kada pirmą kartą pamatėte masažinį krėslą? Esame tikri, kad jums jau tuomet buvo įdomu, kaip jis atlieka masažą ir koks jausmas būti masažuojamam tokiu būdu. Tačiau dažniausiai mūsų įsivaizdavimai neturi daug bendro su realybe, o suvokimas apie masažinį fotelį pasikeičia vos po pirmojo masažo. Taigi,koks masažas masažiniame krėsle yra iš tikrųjų?
Akivaizdu, kad streso nemėgsta nei vienas iš mūsų, tačiau tik nedaugelis supranta, kad iš tikrųjų mūsų gyvenime jis yra reikalingas. Stresą galime apibūdinti kaip didelę nervinę įtampą – natūralią organizmo reakciją į dažnai netikėtas ir sunkias situacijas, kurios paskatina mus nedelsiant imtis veiksmų. Tačiau nors jis gali padėti mums judėti į priekį, vis dėlto, pernelyg didelis ir ilgai trunkantis stresas galiausiai tampa lėtiniu, pradėdamas neigiamai veikti mūsų kasdienį gyvenimą.
Iš pirmo žvilgsnio akivaizdu, kad bene kiekvienam iš mūsų bent kartą gyvenime yra tekę susidurti su miego sutrikimais, kuomet būdavo sunku užmigti. Vartymasis lovoje nesėkmingai bandant užmigti, įkyrios mintys apie buvusius dienos rūpesčius, nerimas dėl artėjančią dieną laukiančių iššūkių ir darbų – greičiausiai visa tai daugeliui skamba labai pažįstamai.
Dar visai neseniai masažo krėslai mums asocijavosi su prekybos centrais, viešbučiais, grožio gydyklomis ar sanatorijomis. Šiandien šis požiūris šiek tiek pasikeitė, ir masažo krėslai vis dažniau naudojami privačiuose namuose. Tokie privalumai, kaip galimybė atsipalaiduoti bet kada, neišeinant iš namų, ir naujoviškų technologijų naudojimas, įtikina vis daugiau žmonių turėti masažinį krėslą.
Masažinis krėslas ir masažinė pagalvėlė yra vieni populiariausių elektrinių masažo prietaisų. Jie malšina skausmą ir mažina įtampą, padeda atsipalaiduoti, padeda užmigti ir padeda kovoti su visur esančiu stresu. Nors masažiniai krėslai gali pasiūlyti pažangų masažą su oro pagalvėmis ar masažiniais voleliais, masažinė pagalvėlė dažnai, nors ir ne visai pelnytai, laikoma pigesne alternatyva.
Ilgai planuotas pirkinys jau kelios dienos mano rankose – fotoepiliatorius Silk‘n Infinity. Ir jau išbandytas! Sunku daryti išvadas apie būsimus rezultatus iš vieno fotoepiliacijos seanso. Tačiau pirmą įspūdį susidaryti laiko pakanka ir netgi išmokti kelias pamokas. Visada taip būna kai pradedi „žaisti“ su pirmą kartą rankose laikomu prietaisu.
Dalinuosi pirmaisiais įspūdžiais – tikiuosi bus įdomu ir naudinga toms, kurios tik dabar pradėjo domėtis fotoepiliatoriais ir planuoja netolimoje ateityje įsigyti. Pradėsiu nuo to, kad mane netikėtai užklupo vasara...
Žinomas ne vienas nepageidaujamų plaukelių šalinimo metodas: juos galima skusti, rauti ar naikinti kremu. Visgi viena naujausių naujovių – fotoepiliacija – vis dar yra apgaubta daugybės mitų. Grožio specialistai ir fotoepiliatorius jau išbandžiusios moterys pripažįsta, kad tai efektyviausias būdas, suteikiantis puikių ilgalaikių rezultatų. Jei svarstote apie fotoepiliatoriaus įsigijimą, tačiau dvejojate dėl įvairios informacijos, siūlome susipažinti mitais, kuriais kartais vis dar patikima. Mitai apie fotoepiliacijos procedūrą atsiranda dėl žinių trūkumo, tačiau visiškai neatitinka realybės.