Prekių katalogas

Kas yra masažinis krėslas ir kaip jis masažuoja

 • Kas yra masažinis krėslas ir kaip jis masažuoja

  Jei jau kurį laiką domitės apie masažinius krėslus, greičiausiai esate susipažinę bent jau su abstrakčia informacija apie tai, kokia yra jų pagrindinė paskirtis. Tačiau nepaisant to, jei norite įsigyti masažinį krėslą, vertėtų sužinoti daugiau informacijos apie tai, kas yra masažinis krėslas ir kaip jis atlieka masažą.

  Kas yra masažinis krėslas?

  Masažinis krėslas - tai prietaisas, kuris masažuoja jūsų kūną masažinėmis galvutėmis (dar vadinamomis "rankomis", "rankenomis") ir kitais elementais, pavyzdžiui, oro pagalvėmis ir voleliais. Šios masažuojančios rankenos yra esminiai masažinio krėslo elementai - tai dalys, skirtos imituoti rankų judesius. Būtent šis elementas skiria masažinę kėdę nuo masažinio kilimėlio.

  Naudojant pažangią masažo sistemą, masažinis krėslas ir masažuoja, ir atpalaiduoja kūną. Toks masažas atpalaiduoja įsitempusius sąnarius ir raumenis, suteikia energijos ir užtikrina gerą savijautą. Tai suteikia jums taip reikalingą poilsį ir atsipalaidavimą po įtemptos darbo dienos.

  Pirmieji masažiniai foteliai suteikdavo labai paprastą masažą, o jų dizainas vargu ar galėjo asocijuotis su atsipalaidavimu. Tačiau laikui bėgant technologijos ėmė tobulėti, rinkoje atsirado naujų gamintojų, masažiniais krėslais susidomėjo daugiau Azijos šalių, o vėliau ir Jungtinės Amerikos Valstijos bei Europa.

  Šiandien Lietuvos rinkoje galima rinktis iš nesuskaičiuojamos galybės skirtingų modelių, kurių kokybė ir kainos labai skiriasi.

  Kaip masažinis fotelis atlieka masažą?

  Pagrindinį masažo darbą kėdėje atlieka masažuojančios „rankos“. Tai du arba keturi iš minkštos guminės medžiagos pagaminti rutuliukai.

  Įmontuoti profiliuotų porankių galuose, jie juda išilgai stuburo linijos nuo kaklo žemyn bent iki juosmens srities. Jie juda skirtinga seka, atitinkamu greičiu, jėga, taip pat skirtingomis plokštumomis ir pločiais.

  Vienas iš visiškai mechaninio masažo papildymų yra slėginis masažas. Jį atlieka kelios oro pagalvės, kurios pripučiamos specialiai nustatytais ciklais ir veikia įvairias kūno dalis.

  Oro pagalvės palaiko masažuojančių „rankų“ pasiektą poveikį, atitinkamai sutraukdamos ir atpalaiduodamos raumenis ir taip skatindamos geresnę kraujotaką.

  Be viso to, yra trečiasis elementas - papildomos funkcijos, kurios daugiau ar mažiau prisideda prie masažo kėdės atsipalaidavimo efekto. Tai - tempimo, šildymo, pėdų masažo voleliai.

  Todėl jei svajojate savo namuose ar darbo vietoje turėti veiksmingą atpalaidavimo priemonę, masažinis krėslas gali būti vienas iš geriausių pasirinkimų.