Prekių katalogas

Mechaniniai kosmetologiniai krėslai

 • Kaina 489  su PVM
  Kaina 489  su PVM
  Kaina 499  su PVM
  Kaina 499  su PVM
  Kaina 209  su PVM
  Kaina 209  su PVM
  Kaina 329  su PVM
  Kaina 229  su PVM
  Kaina 209  su PVM
  Kaina 219  su PVM
  Kaina 219  su PVM
  Kaina 229  su PVM
  Kaina 249  su PVM
 • Mechaniniai krėslai užtikrina klientui patogumą teikiant įvairias kosmetologines paslaugas. Reguliuojama padėtis leidžia ant patogiai, gulėti ar sėdėti. Krėslo pakojį galima nuleisti, todėl jis yra nepakeičiamas, kai atliekant įvairias pedikiūro procedūras. Profesionalams sukurti krėslai užtikrina patogumą ir grožio meistrams – reguliuojamas aukštis ir padėtis palengvina procedūros atlikimą.

  Priklausomai nuo poreikių ir atliekamų procedūrų pobūdžio galima rinktis keleto tipo krėslus. Visi jie turi tvirtas kojas, kurios užtikrina stabilumą ir apsaugo nuo virtimo. Mažesnėse patalpose puikiai tiks krėslas su ratukais – jų dėka galima lengvai ir greitai baldą perstumti, tai užtikrina ergonomiškumą aplinkoje. Mechaniniai krėslai yra gaminami iš aukštos kokybės tvirtų medžiagų, todėl pasižymi ilgaamžiškumu ir puikia išvaizda, yra lengvai prižiūrimi ir dailiai atrodo.

  Keturių dalių mechaniniai krėslai turi dvigubą pakojį, todėl galima atskirai reguliuoti kliento kojų padėtį. Tai puikus funkcionalumas, kuris užtikrina maksimalų patogumą atliekant kojoms skirtas procedūras. Visos krėslo dalys ir rankenos yra paminkštintos bei suformuotos taip, kad užtikrintų patogumą net ir ilgesnių procedūrų metu, juos galima naudoti įvairioms kosmetologinėms procedūroms ir masažui. Net ir ilgesnių procedūrų metu klientas jausis saugiai ir patogiai, galės atsipalaiduoti sėdėdamas ar gulėdamas ant tokio krėslo.

  Asortimente rasite klasikinių spalvų mechaninius krėslus, kuriuos lengva bus derinti įvairaus stiliaus patalpose. Jų dangai naudojama aukštos kokybės sintetinė oda, kuri pasižymi minkštu paviršiumi ir patogumu, yra lengvai prižiūrima. Plieno detalės suteikia krėslui elegantišką išvaizdą ir patogų aukštį, kuris leidžia grožio specialistams patogiai atlikti įvairias procedūras.

  Mechaniniai krėslai pasižymi neutraliu dizainu, todėl prie jų lengvai priderinsite panašaus stiliaus kosmetologo kėdę ar kitus baldus, skirtus grožio profesionalams. Kartu jie padės įvairių grožio procedūrų metų patogiai jaustis ne tik klientui, bet ir meistrui. Tai nepakeičiama pagalba, užtikrinanti greitesnį ir efektyvesnį procesą įvairių procedūrų metu. Visi mūsų asortimente siūlomi mechaniniai krėslai yra skirti profesionalams ir pasižymi plačiu funkcionalumu, tad jei ieškote baldų grožio salonui ar kabinetui, tikrai lengvai išsirinksite poreikius atitinkantį krėslą.