Prekių katalogas

Registratūros kėdės, foteliai

 • Fotelis 4Rico QS-GW06G Velvet Grey
  Kodas: 148117
  Kaina 149  su PVM
  Kaina 149  su PVM
  Kaina 149  su PVM
  Kaina 29  su PVM
  Kaina 29  su PVM
  Kaina 29  su PVM
  Kaina 29  su PVM
  Kaina 29  su PVM
  Kaina 29  su PVM
  Kaina 29  su PVM
  Kaina 119  su PVM
  Kaina 149  su PVM
  Kaina 119  su PVM
  Kaina 119  su PVM
 • Ieškantiems patogaus, kokybiško ir stilingo minkštasuolio ar fotelio savo grožio salonui siūlome pasižvalgyti po mūsų baldų asortimentą. Neabejojame, jog atrasite šį tą, kas tobulai tiks būtent Jums. Visi minkštasuoliai bei foteliai, esantys e. parduotuvės pasiūloje, išsiskiria patvarumu, stilingumu ir aukšta kokybe. Minkštasuolis, stilingas fotelis gali įsikurti bet kurioje namų erdvėje, taip pat biure, prekybos vietoje, grožio paslaugų teikimo vietoje ar kitur. Nesivaržykite – rinkitės mūsų asortimente ir mėgaukitės baldo teikiamais privalumais. Tiesa, mūsų parduodami minkštasuoliai sužavės ne tik kokybe ir dizainu, tačiau ir viliojančia kaina!

  Į ką atsižvelgti, renkantis minkštasuolį?

  Rinkdamiesi minkštasuolį namams ar darbo erdvei pirmiausia įvertinkite, kiek vietos turite naujam baldui. Nepamirškite, kad jį pastačius turi likti pakankamai ploto patogiam judėjimui. Jei erdvė nedidelė, prioritetą teikite kompaktiškiems, grakštiems baldams, kurie patalpai suteiks lengvumo ir jos vizualiai neapsunkins.

  Koloritas – jis labai svarbus,siekiant vientisumo. Įvertinkite, kokios spalvos vyrauja patalpoje ir rinkitės panašaus atspalvio baldą arba kontrastingą,jei norite originalaus sprendimo.

  Įvertinkite medžiagas ir prioritetą teikite baldams, pagamintiems iš kokybiškų medžiagų, kurios ne tik dailiai atrodo, tačiau ir yra atsparios išorės poveikiui bei lengvai valomos.

  Minkštasuoliai ir foteliai mūsų asortimente

  Šioje prekių kategorijoje Jūsų dėmesio laukia puikūs foteliai bei minkštasuoliai. Pastarieji skiriasi sėdimų vietų skaičiumi, sėdimosios dalies storiu, forma ir kitais dizaino sprendimais.

  Baldų konstrukcijos yra tvirtos, patikimo, garantuojančios stabilumą, patogumą ir ilgaamžiškumą. Apdailai naudojama medžiaga išsiskiria preciziška išvaizda, baldui suteikiančia solidumo ir estetikos. Minkštasuolių ir fotelių paviršius lengvai valomas, todėl baldus prižiūrėti nebus sudėtinga.

  Baldų kainos šioje prekių kategorijoje startuoja kiek daugiau kaip nuo 100 eurų, o brangiausio minkštasuolio kaina siekia arti 700 eurų.

  Minkštasuoliai, foteliai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Negaiškite laiko ir nevykite baldų ieškoti į fizines pardavimo vietas. Siūlome rinktis ir pirkti internetu mūsų e. parduotuvėje. Čia įsigyti naują minkštasuolį ar fotelį bus patogu ir labai paprasta. Įvertinkite pirkinio dydį ir svorį, mat nuo to priklauso pristatymo galimybės.