Prekių katalogas

Pirmasis masažas masažiniame krėsle

 • Pirmasis masažas masažiniame krėsle

  Ar prisimenate, kada pirmą kartą pamatėte masažinį krėslą? Esame tikri, kad jums jau tuomet buvo įdomu, kaip jis atlieka masažą ir koks jausmas būti masažuojamam tokiu būdu. Tačiau dažniausiai mūsų įsivaizdavimai neturi daug bendro su realybe, o suvokimas apie masažinį fotelį pasikeičia vos po pirmojo masažo. Taigi,koks masažas masažiniame krėsle yra iš tikrųjų?

  Masažinis krėslas – kaip įsivaizduojame masažą

  Prieš pirmąjį masažą masažiniame krėsle į galvą ateina įvairių minčių. Kaip jis veikia? Ar tai man padarys įspūdį? Ar tai bus malonu?

  Tačiau dažniausiai pirmoji mintis susijusi su virpėjimu arba vibracija - taip mes įsivaizduojame masažą. Manome, kad kėdė švelniai vibruoja, kad masažo metu vyksta virpesiai, kad prisilietimas bus nepastebimas. Kita vertus, yra ir nuomonių, kad masažo kėdė dreba. Tačiau iš tikrųjų viskas yra visiškai kitaip.

  Po pirmojo masažo masažiniame krėsle

  Tokios mintys, kaip pirmiau aprašytos, išnyksta, kai patys išbandote masažinę kėdę. Visų pirma, masažinio fotelio pagrindas yra speciali masažuotojo rankų imitacija, kurią valdo programinė įranga.

  Vartotojai, jau patyrę masažą tokiame krėsle, paprastai būna nustebinti. Toks išankstinių nuostatų susidūrimas su realybe gana greitai pakeičia masažo masažinėje kėdėje suvokimą. Ne tik kad nesusiduriame su vibracija ar kratymu, bet ir masažo intensyvumas yra labai įspūdingas.

  Dauguma profesionalių masažinių krėslų siūlo intensyvesnį masažą nei prekybos centruose ar viešbučiuose įrengti krėslai. Reikėtų nepamiršti, kad kai kuriuose modeliuose galima reguliuoti spaudimo jėgą, o kituose siūloma keičiama atlošo padėtis. Kuo horizontalesnė padėtis, tuo labiau kūnas priglunda prie masažinio įrenginio ir tuo stipresnis tampa masažas.

  Paprastai vartotojams pakilusiems nuo masažinės kėdės išgirstama, kad jie nesitikėjo tokio patikimo ir kruopštaus masažo, kad yra sužavėti jo stiprumu ir tikslumu. Veidus nušviečia šypsena ir atsipalaidavimas.

  Dauguma žmonių, kurie anksčiau skeptiškai žiūrėjo į tokio tipo įrangą, dažnai jau po pirmojo masažo seanso pripažįsta, kad masažinis krėslas yra reikalingas.

  Pirmieji masažo seansai masažiniame fotelyje

  Kad masažas taptų malonia, atpalaiduojančia patirtimi, verta prisiminti keletą taisyklių, ypač per pirmuosius kelis seansus. Mat mūsų kūnas dažnai būna tam nepasirengęs - raumenys būna įsitempę.

  Todėl pirmieji masažai turėtų būti trumpesni ir retesni. Tokiu būdu galima išvengti galimo skausmo, kurį žmonės neretai patiria, jei per pirmąsias dienas masažiniu krėslu naudojasi bent kelis kartus per dieną.

  Žinoma, nieko blogo nenutiks, jei pirmąją dieną masažiniame krėsle pasėdėsite šiek tiek ilgiau, norėdami labiau pasimėgauti, tačiau elkitės protingai. Visų pirma, pradžioje pravartu po liemeniu ar kaklu naudoti pagalvėles, kurios sumažins masažuoklio spaudimą.

  Galvojate apie masažinį krėslą?

  Taigi, ar jau kurį laiką galvojate apie masažinį krėslą? O gal jau žinote, kaip atrodo masažas masažiniame fotelyje, ir norėtumėte juo mėgautis kasdien? Susisiekite su mumis ir išsirinkite masažinę kėdę, kuri padės jums atsipalaiduoti ir atsigauti!